Horizon Forbidden West Kompletna edycja otrzymuje datę premiery marca na PC

Startseite » Horizon Forbidden West Kompletna edycja otrzymuje datę premiery marca na PC
28. maja 2024
2 minutes
16

By Jhonny Gamer

Gracze PC, którzy cierpliwie czekali na przybycie Horizon zabranianie Zachodu na ich wybranej platformie mają teraz datę zaznaczenia w kalendarzach: kontynuacja przygody z akcji idzie na Steam i sklep z gier w pełnej edycji 21 marca.

Horizon Forbidden West – który kontynuuje przygody bohatera Aloya w bujnym otwartym świecie zamieszkałym przez Majestic Robot Wildlife – pierwotnie uruchomione dla PS4 i PS5 w lutym 2022.

Jak można sobie wyobrazić, pełna edycja (która została uruchomiona na PlayStation w październiku ubiegłego roku) łączy grę podstawową i rozszerzenie razem, a także różnorodne przedmioty w grze. Należą do nich ekskluzywna poza i farba twarzy do trybu fotograficznego, a także pięć przedmiotów, które można odblokować, przechodząc przez historię: elitarny strój CARJA Behemoth i krótki łuk, elitarne strój i zawiesia Nora Thunder, kawałek Strike Machine Clawstrider, apakiet zasobów zawierający amunicję, mikstury i pakiety podróży.


Horizon Forbidden West PC ma przyczepę.

Dodatkowo, wstępne nakładanie kompletnej edycji PC zapewnia strój i łuk Blactide, podczas gdy strój i włócznia Nora Legacy odblokują się podczas łączenia konta Steam z PlayStation.

Jeśli chodzi o ustawienie specyficzne dla PC, zostały one teraz szczegółowe (i włoczone w przyczepę, którą znajdziesz powyżej) na blogu PlayStation. Wersja PC, która została opracowana przez Nixxes Software w połączeniu z gier Guerrilla, zawiera „odblokowane liczby klatek na sekundę, konfigurowalne ustawienia graficzne i szeroki zakres technologii poprawiających wydajność”. NVIDIA DLSS 3 Upscaling i wytwarzanie ramek jest obsługiwane, podobnie jak NVIDIA DLAA, AMD FSR i Intel Xess. DirectStorage jest również wykorzystywany na kompatybilnych komputerach dla szybszych czasów ładowania.

Gdzie indziej istnieje wsparcie dla 21: 9 ultra szerokich, 32: 9 Super Ultra-całe i 48: 9, a także kompatybilność konfiguracji potrójnego monitora. Konfigurowalna mysz i klawiatura Control są prezentowane, podczas gdy Kontrola Opcje LER obejmują PlayStation DualSense – dzięki czemu możesz skorzystać z jego adaptacyjnych wyzwalaczy – a także wsparcie wejściowe parowe w celu ponownego zamapowania i dostosowywania wybranego peryferyjnego.

Sony nie ujawniło jeszcze wymagań systemowych Horizon zabroniony West na PC, ale mówi, że podzieli się bliżej wydania 21 marca Epicki I Para.

How do you rate Horizon Forbidden West Kompletna edycja otrzymuje datę premiery marca na PC ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *