Horizon Forbidden West Lokalizacje kotła: Wszystkie kociołki i obciążanie maszyny odblokowują się w horyzoncie

Startseite » Horizon Forbidden West Lokalizacje kotła: Wszystkie kociołki i obciążanie maszyny odblokowują się w horyzoncie
28. maja 2024
7 minutes
12

By Jhonny Gamer

Podobnie jak Horizon: Zero Dawn, możesz znaleźć wiele KALDRONY W Horizon: Forbidden West.

Po ukończeniu każdego kociołka, Aloy po raz kolejny zyskuje zdolność zastępowania różnych maszyn na całym świecie. Eksploracja kotów liczy się również do 100% ukończenia gry.

Więc aby zdobyć różne maszyny na boku i robić fajne rzeczy, takie jak latanie po całym świecie na opalaniu, powinieneś odkrywać kotły. Oto gdzie znaleźć każdą lokalizację kotła, Jak wejść i czego się spodziewać.

Na tej stronie:


Horizon Zero Dawn Historia wyjaśniona Część 1: Projekt Zero Dawn i How Humanity Wszed

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Horizon: Zakazany West, sprawdź nasze aktualizacje woreczków, kod drzwi dla misji drzwi śmierci, Tallneck in Cinnabar Sands oraz punkty wyrównywania i umiejętności strony.

Jak działa maszyna, działają w Horizon: zabroniony West

Prawdopodobnie z powodu dużej liczby maszyn do zastąpienia, zastępcze działają nieco inaczej na zabronionym zachodzie niż w poprzedniej grze. Tym razem niektóre zastąpienia maszyn są dostępne, gdy tylko ukończysz kocioł, podczas gdy inne maszyny mogą zostać zastąpione, gdy tylko wręczysz niektóre części maszynowe na terminalu wytwarzania w piasty.Części maszynowe, których potrzebujesz, zawsze pochodzą z maszyny, dla której próbujesz uzyskać zastąpienie – jak widać na powyższym zrzucie ekranu, potrzebowałem części Ploughorn, aby odblokować zastąpienie pługa. Części potrzebne do zastępowania są nieco rzadkie, więc bądź przygotowany do walki z kilkoma maszynami, aby uzyskać to, czego potrzebujesz.

Aloy rozpoczyna grę z możliwością zastąpienia ładowarki i jazdy, ale możesz także jeździć Bristsback I Clawstrider, i zastąp Sunwing Aby na nim latać.

Horizon: Forbidden West KALDRONS wyjaśnił

W sumie jest sześć kotów Horizon: zabroniony West. Dwa z nich są częścią głównej historii i nie można uzyskać dostępu, chyba że grasz w powiązane zadania, reszta jest opcjonalna i można je znaleźć na całej mapie.

Każdy nagradza dużą ilością XP, punktami umiejętności i zastępowania dla kilku maszyn. Pamiętaj, że po wejściu do kociołka nie możesz odejść, dopóki go nie ukończysz – w środku będziesz musiał się wspinać, aby znaleźć drogę, walczyć z kilkoma zwykłymi maszynami i szefem, więc upewnij się, że jesteś przygotowany.

Naprawa lokalizację w zatoce i zastępuje maszynę

Ten kotłak jest częścią głównej misji i nie można go uzyskać, dopóki nie dotrzesz do niego w historii. Po ukończeniu Tau pozostałe kotły będą dostępne.Poziom: 15

Zastąpienie po zakończeniu kotła: Bristsback

Zastąpienie części maszynowych w pionie: Plowhorn, Grimhorn

XP: 9 000, 2 punkty umiejętności

KAULDRON MU Lokalizacja i zastępuje maszyna

MU jest wystarczająco łatwe do znalezienia – jest na południe od Plainsong i droga jest widoczna, gdy tylko zbliży się do drogi prowadzącej do tego.Wejście jest strzeżone przez usłyszę o LaPlashers i kilku obserwatorach, ale gdy tylko ich pokonasz, możesz po prostu wejść do kala.Poziom: 18

Zastąpienie po zakończeniu kotła: Scrounger, Burrower, Grazer

Zastąpienie części maszynowych w pionie: Fanghorn, Widemaw, Scrapper

XP: 8 000, 3 punkty umiejętności

KAULDRON IOTA Lokalizacja i zastępowanie maszyny

Ten kocioł siedzi w śnieżnych górach w pobliżu krawędzi mapy, na północ od wysadzania włóczni.Kilku lemashers po raz kolejny patrolował okolicę. Gdy go znajdziesz, okazuje się, że nie ma zwykłych drzwi do wchodzenia, ponieważ wejście wydaje się siedzieć w ziemi.Jeśli ustawisz ten kalael jako aktywne zadanie w menu Quest, możesz zobaczyć szorstką lokalizację alternatywnego wejścia na mapę – przejdź do wąwozu na zachód od miejsca, w którym po raz pierwszy znalazłeś kotłę. Tam kilku obserwatorów zakopuje się z ziemi i zaatakuje cię. Pokonaj ich, a następnie wejdź głębiej w wąwozu, aż wejdziesz do jaskini. Po prostu idź dalej jaskinią, dopóki nie znajdziesz prawdziwego wejścia IOTA.Poziom: 22

Zastąpienie po zakończeniu kotła: Leaplasher, Longleg, Lancehorn, Glinthawk

Zastąpienie części maszynowych w pionie: Clawstrider, Bellowback, Snapmaw, Skydrifter, Rollerback, Ravager

XP: 7500, 2 punkty umiejętności

KAULDRON GEMINI Lokalizacja i zastępowanie maszyny

Bliźnięta to kolejny loch. Po rozpoczęciu głównej misji gra zabierze Cię tam automatycznie i nie ma innego sposobu na jego ponowne odwiedzenie.Wykonanie misji Gemini blokuje się na chwilę w głównej poszukiwaniu, więc pamiętaj o tym, czy jest coś, co chciałbyś najpierw ukończyć.Poziom: 30

Zastąpienie po zakończeniu kotła: Sunwing

Zastąpienie części maszynowych w pionie: Nic

XP: 24 000, 2 punkty umiejętności

Lokalizacja i komputer Cauldron Chai i zastępuje

W dżunglach w pobliżu Thornmarsh siedzi Cauldron Chi, a ze względu na jego lokalizację prawdopodobnie nic dziwnego.Miej oko na obserwatorów, a zwłaszcza dla prześladowców w okolicy. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu użytecznego wejścia, możesz ponownie aktywować zadanie w menu Quest, a następnie sprawdzić mapę, ale nie jest to zbyt daleko od ciebie – na wschód możesz znaleźć twarz skalna z basenem, tutaj tymoże zmagać się z wargą w kamieniu i wejść do kotła.Poziom: 30

Zastąpienie po zakończeniu kotła: Redeye Watcher, Behemot, Shellwalker, Clamberjaw, Frostclaw

Zastąpienie części maszynowych w pionie: Fireeclaw, Scrocher, Spikesnout, Shellsnapper, Stalker

XP: 12 500, 3 punkty umiejętności

Aloy wrócił Horizon: zabroniony West! Aby pomóc Ci zacząć w jej nowym zadaniu, odwiedź nasze strony, jak działają wyrównywanie i umiejętności umiejętności, wraz z tym, jak ulepszyć swoje woreczki z zapasami. My’ve spojrzał również na to, jak wspiąć się na Tallneck w piaskach Cinnabar, Lokalizacje kotła i kod drzwi śmierci’S misja drzwi.

KAULDRON KAPPA Lokalizacja i nadprawa maszyny

Kappa to kotłownia na plaży, w pobliżu morza i na północ od osady Bulwark. Po zbliżeniu się, snapmaw i shellsnapper będą na Ciebie czekać.Chociaż możesz zastąpić oba, jeśli ukończyłeś poprzednie kociołki i zebrałeś ich części, plaża jest wystarczająco otwarta, może być trudno wymknąć się – a Shellsnapper to wielka walka.Wejście do kociołka leży częściowo pod wodą – po prostu płynij do drzwi i nurkuj. Kappa ma kilka podwodnych sekcji, w których musisz unikać maszyn i ukrywać się w wodorostach, zanim zmieniłeś poziom wody na tyle, aby walczyć z nimi na suchym lądzie. Nie możesz spróbować tego kotła, dopóki nie zakończysz Morza Sands Main Quest (poziom 22).

Poziom: 40

Zastąpienie po zakończeniu kotła: Tremortuk, Tideripper, Rockbreaker, Stormbird

Zastąpienie części maszynowych w pionie: Thunderjaw, Slaughterspine, Slitherfang, Dreadwing

XP: 12 500, 3 punkty umiejętności

Powodzenia w zbieraniu wszystkich komputerów Horizon: zabroniony West!

How do you rate Horizon Forbidden West Lokalizacje kotła: Wszystkie kociołki i obciążanie maszyny odblokowują się w horyzoncie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *