Horizon Forbidden West Lokalizacje Vista Point: gdzie znaleźć każdą wieżę Vista i odwiedzić punkty Horizon zabroniony Zachód

Startseite » Horizon Forbidden West Lokalizacje Vista Point: gdzie znaleźć każdą wieżę Vista i odwiedzić punkty Horizon zabroniony Zachód
28. maja 2024
7 minutes
11

By Jhonny Gamer

Punkty Vista – Obrazy cyfrowe, które dają graczom spojrzenie na życie 1000 lat temu – można je znaleźć w całym Horizon: Forbidden West.

Te obrazy wraz z Wieże Vista, są rozproszone po różnych regionach od zniechęcenia do wyspy iglicy.

Ten przewodnik pokaże Ci gdzie znaleźć wieże Vista, gdzie znaleźć punkty Vista i nagrody, które otrzymasz po znalezieniu wszystkich dziewięciu punktów Vista.

Wyjaśniacze na tej stronie:

Lokalizacje Vista Point:


21 Horizon zabroniony West Zaawansowane wskazówki

Jak działają punkty Vista Horizon zabroniony Zachód

Punkty Vista to dopasowujące obrazki łamigłówki, które zaczynają się w wieży Vista w Horizon: zabroniony West. Te wieże, po zeskanowaniu, dadzą ci niekompletny i pikselowany obraz.

Celem jest zrobienie tego obrazu i dopasowanie go do lokalizacji środowiskowej wokół ciebie. Po znalezieniu dopasowanej lokalizacji obraz Vista Point staje się jasny i możesz zobaczyć, jak kiedyś był ten obszar.

Na zakazanym Zachodzie jest dziewięć punktów Vista, a każdy ma nagrody 1500 XP. Ostateczna nagroda zostanie również odblokowana, gdy znajdziesz je wszystkie.

Aloy wrócił Horizon: zabroniony West! Aby pomóc Ci zacząć w jej nowym zadaniu, odwiedź nasze strony, jak działają wyrównywanie i umiejętności umiejętności, wraz z tym, jak ulepszyć swoje woreczki z zapasami. My’ve spojrzał również na to, jak wspiąć się na Tallneck w piaskach Cinnabar, Lokalizacje kotła i kod drzwi śmierci’S misja drzwi.

Lokalizacja Daunt Vista Point Horizon zabroniony Zachód

Wieża Vista w zniechęceniu znajduje Horizon: zabroniony West. Gdy znajdziesz wieżę, zeskanuj ją, a będziesz mieć obraz, który musisz dopasować.

Lokalizacja Vista Point znajduje się na północ od wieży Vista Point. Poszukaj rozpadającego się mostu, stań na jego krawędzi i spójrz na góry. Stamtąd obraz kliknie, a zobaczysz żywy obraz domów wzdłuż rzeki.

Lokalizacja Plainsong Vista Point Horizon zabroniony Zachód

Ta wieża Vista znajduje się na zachód od Plainsong u podstawy górskiej Horizon: zabroniony West. Gdy znajdziesz wieżę, zeskanuj ją i zbierz obraz.

Punkt Vista można znaleźć w górach na zachód od wieży Vista. Z wieży idź na górę i wspinaj się na klif. Będą dwie zardzewiałe platformy, które pomijają Plainsong.

Poszukaj trzech wiatraków;Dwa z nich będzie nienaruszone, a jeden zostanie zepsuty. Punkt Vista będzie na zardzewiałej platformie pomiędzy nienaruszonym wiatrem a złamanym wiatrem. Uważaj na Sunwings, które tam są.

Memorial Grove Vista Point lokalizacja Horizon zabroniony Zachód

Ta wieża Vista znajduje się na północ od Memorial Grove na wzgórzu z widokiem na rzekę, złamane samoloty i niektóre płaskie w Horizon: zabroniony West. Stoi ponad markery drogowe, wskazując ludzi na Memorial Grove i Cliffwatch przy ognisku.

Punkt Vista będzie na górze wzdłuż rzeki. Z wieży Vista spójrz na wschód w kierunku dużego pasma górskiego. Zobaczysz złamane naczynie radarowe, jeśli spojrzysz wzdłuż gór.

Wspinaj się na górę na to danie, a znajdziesz betonową platformę z widokiem na dolinę;. w kierunku radaru, a punkt Vista będzie kompletny.

Lokalizacja punktu Vista Painding Vista Horizon zabroniony Zachód

Ta wieża Vista znajduje się na północny wschód od łupki włóczni w górach wysoko nad miejscem opalania Horizon: zabroniony West.

Vista Point znajduje się na zachód od wieży w miejscu Sunwing. Będą dwie zardzewiałe platformy z widokiem na opaskę włóczni. Poszukaj tego, który ma zerwany bagażnik drzewa prowadzący do niego, ale uważaj na Sunwings. Będziesz musiał z nimi walczyć, aby uzyskać dostęp do punktu Vista.

Lokalizacja Stillsands Vista Point Horizon zabroniony Zachód

Wieża Vista w Stillsands znajduje się na zachód od obozu w nigdzie i na północ od Hidden Ember w górach. Będą maszyny wędrujące po okolicy w pobliżu wieży;Być może będziesz musiał walczyć z norami, brkscykami ognia i tam opalanymi.

Punkt Vista można znaleźć na północ od wieży. Idź na północ i wspinaj się po krótkim klifie. Będzie betonowa platforma ze złamaną szyną z widokiem na ukryty ember. Znajdziesz mały obóz Oseram w okolicy wraz z niektórymi burrowerami.

Lokalizacja Point Dunehollow Vista Horizon zabroniony Zachód

Ta wieża Vista znajduje się w ruinach poniżej dunehollow, w ukrytym emberie. Aby się tam dostać, idź do Dunehollow i wałek windy. Gdy dotrzesz do dużej otwartej przestrzeni, wieża będzie blisko dużego posągu astronauty, nad sklepem z Fatshake.

Punkt Vista będzie na północ od wieży. Będzie pokruszony most z małą obsługą. Spójrz na wieżę Eiffla, a przechwytujesz tam obraz.

Lokalizacja Long Coast Vista Point Horizon zabroniony Zachód

Wieża Vista na długim wybrzeżu można znaleźć na północy odejścia Tide na dniu na północ wzdłuż wybrzeża, na południe od szklarni w horyzoncie Zakaz: Zachód.

Punkt Vista będzie na małej wyspie u wybrzeży na zachód od wieży. Idź wzdłuż plaży, a zobaczysz małą górzystą wyspę. Będą maszyny, które może być konieczne walczyć lub możesz je przebić. Wspinaj się na górę i zmierzy się z ruinami budynków Faro na północ.

Otwarte Wzgórza Vista Point Lokalizacja Horizon zabroniony Zachód

Aby znaleźć wieżę Vista na spółkach, musisz udać się na wyspę iglicy. Udaj się do północnej części wyspy w Horizon: zabroniony West. W ruinach znajdziesz wieżę.

W przypadku Vista Point będziesz musiał pływać pod wodą. Obraz będzie kopułowy budynek z mostem Golden Gate za nim. Z wieży idź do wody i zanurzaj się. Wypukany budynek zostanie łatwo zauważony. Płyń wokół dna oceanu, aż zobaczysz żółte uchwyty (do zwiększenia podwodnego). To będzie lokalizacja punktu Vista.

Isle of Spiers Vista Point Lokalizacja Horizon zabroniony Zachód

Wieża Vista na wyspie Spiers Horizon: Zakazany West będzie na południowej części wyspy w ruinach w pobliżu miejsca opalania. Zaleca się, abyś miał mocowanie Sunwing.

Aby uzyskać ten punkt Vista, musisz wspiąć się na wysoką konstrukcję obok wieży. Jeśli masz wierzchowce, możesz latać na samą górę i mieć go.

Stamtąd będziesz musiał się wspinać. Po prawej stronie będzie wysoka wieża radiowa. Wspinaj się na metalową platformę i wyjdź na żółtą wiązkę, a następnie spójrz w stronę miasta.

Jak zebrać ostateczną nagrodę Vista Point w Horizon zabroniony Zachód

Po ukończeniu wszystkich punktów Vista w Horizon: zabroniony West, otrzymasz współrzędne za nagrodę.

Współrzędne zabiorą cię do miejsca wzdłuż wybrzeża po zachodniej stronie wyspy Spiers. W ruinach znajdziesz nagrodę w starożytnej sejfie. Wraz z nagrodą będzie “Nasze podziękowania” Wiadomość audio od Elisabet Soebeck dziękuje za udział w trasie.

Nagroda, którą otrzymujesz, będzie losowa, ale będzie to połączenie srebrnych wlewków, brązowych wlewków, starożytnych dzwonków, starożytnych naszyjników, starożytnych metalowych oczu i starożytnych rzeźb. Otrzymasz również dodatkowe 1500 xp.

Powodzenia w znalezieniu wszystkich punktów Vista Horizon: zabroniony West!

How do you rate Horizon Forbidden West Lokalizacje Vista Point: gdzie znaleźć każdą wieżę Vista i odwiedzić punkty Horizon zabroniony Zachód ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *