Horizon Forbidden West Umowy o ratowaniu: Jak wypełnić wyjaśnione umowy Larend, Runda, Handa, Handa i Danur

Startseite » Horizon Forbidden West Umowy o ratowaniu: Jak wypełnić wyjaśnione umowy Larend, Runda, Handa, Handa i Danur
28. maja 2024
11 minutes
15

By Jhonny Gamer

Umowy o ratowaniu W Horizon: Forbidden West są zadaniami pobocznymi przez różne Salvagers Aloy spotyka się podczas jej przygody.

Oprócz Kerufa, są czterech ratowników, których musisz odwiedzić na zakazanym Zachodzie – Larend, Runda, Handa i Danur – i każdy ma zestaw zadań, które możesz ukończyć.

Począwszy od Kerufa Unlimited, wypełnienie wszystkich kontraktów Salvagera zapewni najlepszą zbroję w Horizon: zabroniony West .

Na tej stronie:


21 Horizon zabroniony West Zaawansowane wskazówki

Kerufa o ratowaniu nieograniczonym w Horizon zabroniony Zachód

Po raz pierwszy wchodząc do jałowego światła Horizon: Zakazany West, wpadniesz na Kerufa i niektórych jego strażników tuż przy wejściu. Opowie o swoim złomie i ratowaniu na Zakazanym Zachodzie i poprosi o pomoc w otworzeniu bram, aby mógł wrócić do głównego obozu. Poprosi cię o przybycie i odwiedzenie obozu, gdy będziesz na ziemi niczyich.Aby rozpocząć te umowy o ratowaniu, musisz ukończyć główną misję, ambasadę. To da ci pełny dostęp do ziemi niczyich i pierwszego szatownika, z którym musisz porozmawiać, Larend.

Ukończyć Keruf nieograniczona Będziesz musiał wykonać następujące zadania:

 • Porozmawiaj z głównym Salvagerem
 • Wypełnij umowy Larenda
 • Idź do obozu Oseram Salvage
 • Porozmawiaj z głównym Salvagerem
 • Spełnić umowy Rundy
 • Porozmawiaj z głównym Salvagerem
 • Wypełnij umowy Handy
 • Znajdź inne obozy ratunkowe
 • Spełnić umowy Danura
 • Porozmawiaj z Keruf

Aloy wrócił Horizon: zabroniony West! Aby pomóc Ci zacząć w jej nowym zadaniu, odwiedź nasze strony, jak działają wyrównywanie i umiejętności umiejętności, wraz z tym, jak ulepszyć swoje woreczki z zapasami. My’ve spojrzał również na to, jak wspiąć się na Tallneck w piaskach Cinnabar, Lokalizacje kotła i kod drzwi śmierci’S misja drzwi.

Larend Salvage kontrakty w ziemi niczyich Horizon zabroniony Zachód

Larend jest pierwszym Salvagerem, którego spotykasz na ziemi niczyich i znajduje się tuż za bramą jałowego światła, poza głównym szlakiem w Horizon: zabroniony West. Jest jednym z Salvager.

Jeśli uda mu się stworzyć najlepszą zbroję na zachodzie, może przynieść wiele odłamków. Ale potrzebuje twojej pomocy w czterech kontraktach. Po ich ukończeniu będzie miał wszystkie części, których potrzebuje, aby zbudować zbroję.

Oto cztery umowy Larenda:

 • Zasadzka konwoju
 • ScAvengers
 • Anteny alarmowe
 • Nieuchwytny fanghorn
Zasadzka konwoju

Poziomy
8 2000 XP
1 szok cewki +7%
40 metalowych odłamków

W zakładzie konwoju musisz zasadzić się na konwój-skorupy na pustyni, aby uzyskać poszycie ze skrzynki skrzyżki. Larend będzie miał pułapki i przygotowane dla ciebie schronienie. Gdy już tam będziesz, skonfiguruj dodatkowe pułapki i pozwól, aby czas minął.

Wieczorem pojawi się konwój. Pokonaj maszyny i zwabiaj powłokę. Wróć do Larend z potrzebnym posiłkiem.

ScAvengers

Poziomy
8 2000 XP
1 wierzchołek Widemaw Heart
40 metalowych odłamków

W ScAvengers, Larend uważa, że szczęki scrapperów będą doskonałym dodatkiem do jego zbroi. Będziesz musiał udać się na miejsce ładowarki na południe od Chainscrape i zabić tam kilka maszyn. To zwabia potrzebne scrapery. Zabij scrapery i zwłaty 3 szorstki. Wróć do Larend z szczękami.

Anteny alarmowe

Poziomy
8 2000 XP
1 ogień cewki +7%
40 metalowych odłamków

W antenach alarmowych Larend potrzebuje, abyś udał się na miejsce do scroungera na południowy wschód od jałowego światła. Gdy już tam będziesz, zabij scroungers i zrób 3 anteny alarmowe Scroungera. Wróć do Larend z częściami, których potrzebuje.

Nieuchwytny fanghorn

Poziomy
10 2500 xp
2 punkty umiejętności
1 uderzenie uderzenia uderzenia
60 metalowych odłamków

W przypadku tego kontraktu będziesz musiał udać się do rzeki na południe od obozu Larend i poszukać Fanghorna. Szukaj utworów Fanghorn, a kiedy je znajdziesz, wyróżnij i śledź. Nie będziesz mógł złapać Fanhorn pieszo, więc będziesz potrzebować mocowania, aby ścigać maszynę. Zabij Fanghorna i zabierz uratowanie z powrotem do Larend.

Teraz, gdy Larend ma wszystkie części, których potrzebuje, może teraz stworzyć swoją zbroję.

Runda Ratvage kontrakty w Stillsands dla Horizon zabroniony Zachód

Runda jest Salvager, którego spotykasz, gdy idziesz do obozu Oseram Salvage w Stillsands, na zachód od Hidden Ember Horizon: zabroniony West. Jej lud będzie miał kłopoty i będzie potrzebować twojej pomocy w zbieraniu przedmiotów, które stracili podczas wyprawy. Będzie również potrzebować pomocy w zdobyciu materiałów do swojej zbroi.

Runda będzie miała cztery umowy do wykonania:

 • Utracone zapasy
 • Nieskazitelny król
 • Brakujący sprzęt
 • Ratownica Rollerback
Utracone zapasy

Poziomy
15 3750 XP
1 wierzchołek bellowback serce
75 metalowych odłamków

W przypadku tej umowy Runda prosi Aloya o znalezienie utraconych zapasów, które zostały rozrzucone na pustyni. Aby znaleźć zapasy, musisz zastąpić Bristsback.

Podążaj za markerami do różnych lokalizacji zaopatrzenia i pozwól Bristsbackowi się wykopać. Zbierz zapasy i wróć do Runda.

Nieskazitelny król

Poziomy
18 4500 XP
1 Cewka natychmiastowa szansa na skorodowanie +4%
75 metalowych odłamków

W przypadku tego kontraktu Runda potrzebuje worka ładunkowego Bellowback, aby jej ludzie mogli ustawić obrony obrony wokół swojego obozu. Będziesz musiał udać się na pobliskie miejsce do przekroczenia i zabić mniej. Przyprowadź SAC z powrotem do Runda.

Brakujący sprzęt

Poziomy
20 5000 xp
1 pistolet oświetlenia skorupy
75 metalowych odłamków

Runda prosi Aloya o pomoc w odzyskaniu brakującego sprzętu. Lokalizacja sprzętu nie będzie na zachód od obozu nigdzie.

Dostań się tam i poszukaj zepsuty wózek w piasku. Zbadaj wózek i pobliskie zanieczyszczenia, a następnie podświetl i podążaj za ścieżkami maszynowymi do gniazda opalanego. Brakujący sprzęt będzie stosem złomu. Możesz albo cicho zrabować stos lub walczyć z opalanymi. Zwróć brakujący sprzęt do Runda.

Ratownica Rollerback

Poziomy
26 6500 XP
2 punkty umiejętności
1 Sunshot Hunter Bow
75 metalowych odłamków

Z jej obozem ma wszystko, czego potrzebują, Runda prosi Aloya, aby pomógł jej odzyskać ratowanie na rolce, której potrzebuje, aby ukończyć pancerz. Lokalizacja Rollerback będzie na południowy zachód od Hidden Ember w pobliżu gór.

Po przybyciu na stronę ratunkową, z piasku wyjdzie z piasku. Pokonaj go, a następnie zrabować 5 sztuk, których potrzebujesz. Wróć do Runda z tym, co znajdziesz.

Teraz, gdy ma wszystko, czego potrzebuje, aby zrobić zbroję, Runda zachodzi do pracy.

Handa Ratvage umowy w Greenswell dla Horizon zabroniony Zachód

Handa to Salvager, w którym spotykasz się na północy lub krwawiąc znak Horizon: zabroniony West. Ma dobrze ugruntowany obóz, w którym tworzy zbroję na konkurs Keruf. Będzie potrzebować twojej pomocy w zbieraniu niektórych materiałów.

Handa będzie miała pięć kontraktów do wykonania:

 • Starożytne relikwie
 • Pobieranie nieruchomości
 • Plouty i rośliny
 • Ravager Cannon
 • Speedy Lancehorns
Starożytne relikwie

Poziomy
10 2500 xp
2 Anicenntna rzeźba
50 metalowych odłamków

W przypadku tej umowy będziesz podróżować do dwóch cmentarzy maszynowych, aby poszukać części maszynowych. Jedna lokalizacja będzie na północ od obozu Handa, a druga będzie na południe.

Przeszukaj pojazdy ze starego świata, w tym czołgi i samochody oraz podważne otwarte drzwi, pnie i kaptury, aby znaleźć siedem starożytnych relikwii.

Pobieranie nieruchomości

Poziomy
15 3750 XP
1 szczytowe serce
50 metalowych odłamków

Runda poprosi cię o poszukiwanie nieuczciwych ratowników, którzy ukradli mapę skarbów, której potrzebuje Handa, aby ukończyć zbroję. Lokalizacja ich obozu będzie na północny zachód od krwawienia.

Po przyjeździe znajdziesz pusty obóz. Wyszukaj i wyróżnij utwory i śledź je.

Podświetlona ścieżka stanie się nieobliczalna, ze względu na snapmaws w okolicy, a następnie znajdziesz ciała nieuczciwy. Przeszukaj ciała, aby odzyskać mapę, a następnie podążaj za mapą do starożytnych ruin. Aby dostać się do ruin, będziesz musiał wspiąć się na wysoką wieżę obok niego i ślizgać się na dach. Zabierz uratowanie z powrotem do Handa.

Plouty i rośliny

Poziomy
15 3750 XP
1 prędkość rysowania cewki +15%
50 metalowych odłamków

Handa potrzebuje pomocy w zbieraniu płuknięcia dla jej zbroi. Wskazuje cię na witrynę Ploughorn na północny wschód od jej obozu. Po drodze chce, abyś zbierał jagody lecznicze, aby mogła wymyślić specjalny napój utaru. Zbieranie jagód jest opcjonalnie na stronie Ploughorn, zabij dwa pług. Zabierz uratowanie z powrotem do Handa.

Ravager Cannon

Poziomy
20 5000 xp
1 łza składnika +15%
50 metalowych odłamków

Handa potrzebuje nienaruszonej armaty ramię do pancerza i prosi Aloya o zabezpieczenie dla niej. Witryna Ravager będzie na północny zachód od Znak krwawienia, w prawie tym samym obszarze umowy o wyszukiwanie nieruchomości.

Oderwaj armatę od raju, a następnie zabij raju. Zabierz armatę do punktu zrzutu, a ludzie Handy go podniosą. Wróć do Handy.

Speedy Lancehorns

Poziomy
20 5000 xp
2 punkty umiejętności
1 uderzenie Bollaster
50 metalowych odłamków

Aby ukończyć pancerz, Handa potrzebuje lancehorn rating. Wskazuje cię na obszar na południowy zachód od jej obozu, aby znaleźć Lancehorns.

Nie będziesz w stanie złapać tych koronek pieszo, więc będziesz musiał zostać zamontowany, aby zabić lanced. Gdy ostatni Lancehorn zostanie pokonany, złóż je i zabierz uratowanie z powrotem do Handy.

Kiedy wrócisz do jej obozu, będą one atakowane przez maszyny. Pokonaj maszyny i porozmawiaj z Handa. Będzie ci podziękować za pomoc i zacznie zacząć tworzyć zbroję.

Danur Salvage kontrakty w Raintrace dla Horizon: Zakazany West

Danur jest Salvager, który spotykasz w deszcz Horizon: zabroniony West. Jego obóz będzie położony na południowy zachód od Fall’s Edge i na wschód od Thornmarsh.

Kiedy po raz pierwszy spotkasz Danura, on i jego zespół będą walczyć z prześladowcami, próbując zaatakować jego obóz. Pomóż im, a następnie porozmawiaj z Danur. Będzie potrzebował pomocy w zabezpieczeniu obozu i szukania ratowania, aby pomóc mu zbudować zbroję.

Danur będzie miał cztery umowy do wykonania:

 • Wyrzutni kopalni
 • Kolega i klucz
 • Podwodny odzysk
 • Wzmocnij komponenty
Wyrzutni kopalni

Poziomy
30 7500 XP
1 Cannon Stormbird
300 metalowych odłamków

Danur potrzebuje wyrzutni kopalni Stalker, aby pomóc w obozie. Jeśli splądrowałeś prześladowców po ich pokonaniu, będziesz już miał te wyrzutnie kopalni. Jeśli nie, wróć do powalonych łodźców i złóż ich.Kolega i klucz

Poziomy
30 7500 XP
1 cewka krytyczna szansy +15%
300 metalowych odłamków

WAREND, przywódca tego obozu, zaginął po tym, jak pomógł obronić obóz przed Thunderjaw. Danur musi znaleźć klucz Warend, aby mogli otworzyć zablokowany bagażnik, który zawiera informacje o kompilacji zbroi. Danur prosi cię, abyś szukał WAREND i odzyskanie swojego klucza.

Idź do ostatniej lokalizacji Warend na południowy zachód od obozu i zeskanuj tam ślady. Podążaj za śladami do powalonego grzmotu i ciała Warenda. Klucz nie będzie na nim.

Zbadaj ten obszar z skupieniem i pokonaj Clamberjaws, które schodzą z góry. Wspinaj się po klifie w pobliżu wodospadu, aby znaleźć stos złomu zawierającego klucz. Przynieś go do Danur.

Podwodny odzysk

Poziomy
25 6250 XP
1 punkt umiejętności
1 Apex Thunderjaw Heart
350 metalowych odłamków

Danur nie może ukończyć zbroi bez zatopionego ratowania Warend. Prosi cię o podróż do starożytnych ruin na północ od Thornmarsh, aby odzyskać podwodne ratowanie.

Idź do oceanu na północ od Thiornmarsh i zanurz się obok ruin. Ratowanie będzie zlokalizowane w zatopionych pojazdach. Będziesz musiał podważyć otwarte drzwi i pni, aby zdobyć kawałki. Użyj ostrości, aby wskazać lokalizacje ratownicze.

Wokół ratowania będą pływać Snapmaws, ale można ich uniknąć. Jeden kawałek ratowania będzie zlokalizowany w mniejszej ruinie. Będziesz musiał przecisnąć się przez pęknięcie w ruinie, aby się do niego dostać.

Kiedy wrócisz do obozu Danur, zostaną zaatakowane przez Tenkth Rebeliantów. Pokonaj rebeliantów, a następnie porozmawiaj z Danur.

Wzmocnione komponenty

Poziomy
30 7500 XP
1 punkt umiejętności
1 Windicator Spike Thrower
350 metalowych odłamków

Danur potrzebuje części Behemoth wzmocnionych przez kolce, aby ukończyć zbroję. Potrzebuje cię, abyś poszedł na witrynę Behemoth położoną wzdłuż oceanu na południowy zachód od Thornmarsh za górami.

Gdy tam będziesz, możesz trochę uszkodzić behemoth. To spowoduje wzmocnienie kolców, aby to wzmocnić. Gdy tylko behemot zostanie wzmocniony, pokonaj go wraz z kolcami. Zabracz giganta i wróć do Danur.

Teraz, gdy Danur ma wszystkie części, których potrzebuje, może zacząć konstruować swoją zbroję.

Po zakończeniu wszystkich kontraktów ratunkowych dla wszystkich czterech ratowników możesz teraz uzyskać strój Oseram Artificer – Najlepsza zbroja w Horizon: zabroniony West!

How do you rate Horizon Forbidden West Umowy o ratowaniu: Jak wypełnić wyjaśnione umowy Larend, Runda, Handa, Handa i Danur ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *