Horizon mmorpg „jest teraz zasadniczo potwierdzony, że jest w rozwoju”, sugeruje lista pracy

Startseite » Horizon mmorpg „jest teraz zasadniczo potwierdzony, że jest w rozwoju”, sugeruje lista pracy
28. maja 2024
3 minutes
16

By Jhonny Gamer

Więcej szczegółów na temat MMO opartego na franczyzie Guerrilli pojawiło się online za pośrednictwem dwóch nowych ofert pracy.

Badacz z gier wideo Kurakasis zabrał dziś do Twittera/X, aby szczegółowo opisać „wszystko”, które wiedzą do tej pory o nadchodzącej grze, w tym plotka, że będzie to „MMORPG, aby być precyzyjnym”. Udostępnili także szczegóły ofert pracy, które wydają się potwierdzać, że gra w rozwoju może być nazywana „Land of Salvation”.


21 Horizon zabroniony West Zaawansowane wskazówki – Horizon zabroniony West Nowa rozgrywka PS5.

„Gra jest teraz zasadniczo potwierdzona, ponieważ pracownik NCSOFt opublikował listę zadań na LinkedIn z logo nazwy krowia stylizowanego podobnie jak logo Horizon Games” – powiedział Kurakasis. „Został opracowany w ramach Project Codename Project, przy czym początkowa nazwa pokrena jest projekt H.”

Gra najwyraźniej przychodzi na PC i Mobile – Nie ma wzmianki o PS5 albo oferty pracy obecnie dostępny online – i jest opracowywany w Unreal Engine 5. „Oczekuje się, że uruchomi się znacznie później niż AION 2, który ma zostać wydany w 2024/2025”. Uważa się, że około 140 osób pracowało nad grą we wrześniu 2023 roku.

„Projekt został opracowany w dziale IP Lineage Sung-gu Lee i jest prowadzony przez Hong-Young Choi, który wcześniej był szefem rozwoju linii”, dodał Kurakasis. „Projekt rozpoczął się około 2021.”

„NCSoft zarejestrował domenę na coś, co wydaje się być grą zatytułowaną Land of Salvation. Kraina zbawienia może potencjalnie być oficjalnym tytułem dla horyzontu MMO – powiedział Kurakasis. „To założenie opiera się na fakcie, że jest to jedyna niezapowiedziana gra, którą znamy, która może zostać wkrótce ujawniona. Oczywiście może to być jakiś inny projekt, którego nie jesteśmy świadomi.”

Oto inna lista zadań o bardziej precyzyjnym opisie. Wygląda na to, że teraz nie ma planów na wersję PS5. fotka.świergot.COM/L0L9H5DXO1

— Kurakasis (@kurakasis) 31 grudnia 2023
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Wyciek nastąpi zaledwie kilka tygodni po tym, jak Sony i Guild Wars Publisher NCSoft ogłosiło strategiczne partnerstwo, który ma na celu „rozszerzenie poza konsolą i poszerzenie zasięgu PlayStation na szerszą publiczność”.

NCSoft Head Taekjin Kim i Jim Ryan Sony podpisali to partnerstwo, a firmy mają teraz „współpracować w różnych globalnych dziedzinach biznesowych, w tym razem mobilne”.

Chociaż nie wspomniano żadnych szczegółów, obie firmy stwierdziły, że „oceniają szereg potencjalnych możliwości w celu wspierania strategicznej synergii”. Obejmuje to wykorzystanie „sprawności technologicznej” NCSoft, a także „Global Leadership in the Entertainment Field” Sony’ego.

Podczas gdy żadna ze stron nie nawiązała do niczego w tym stylu, w zeszłym roku w raporcie stwierdzono, że MMO w horyzoncie IP Sony działał w NCSoft.

How do you rate Horizon mmorpg „jest teraz zasadniczo potwierdzony, że jest w rozwoju”, sugeruje lista pracy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *