Horizon Zero Dawn: Grave -hoard – Przywróć moc do starożytnej łamigłówki, przeszukaj pokój wojenny

Startseite » Horizon Zero Dawn: Grave -hoard – Przywróć moc do starożytnej łamigłówki, przeszukaj pokój wojenny
28. maja 2024
4 minutes
17

By Jhonny Gamer

Horizon Zero Dawn Grób-hour pojawia się zaraz po końca Makera. Wzmocniłeś iglicę i odkryłeś kilka zadziwiających tajemnic przeszłości w poprzedniej misji, więc teraz nadszedł czas, aby kontynuować tę nić tajemniczej.

Jeśli szukasz pomocy w innych częściach gry, skonsultuj się Horizon Zero Dawn Walka i przewodnik.

Grób-hour

Idź do grobu – Wystarczająco proste, podążaj za tym punktem.

Grave -hoard – zarówno nazwa lokalizacji, jak i nazwa misji – to imponujące miejsce. Jak sama nazwa sugeruje, naprawdę. Więcej tajemnic i niebezpieczeństw leży w środku, w tym w pełni funkcjonalna Deathbringer, nie mniej, więc zaopatrz się przed wejściem!

Wprowadzono tutaj nowe łamigłówki, które mogą być początkowo potencjalnie trochę tępe. Oprócz tego będziesz musiał do tej pory zmierzyć się z jednym ze swoich najtrudniejszych wrogów. Oto jak!

Odkryj grobowy hohard – Natychmiast w starym obiekcie znajdziesz kilka starożytnych zwłok, z punktami danych, których możesz słuchać. Kontynuuj postępy przez komnaty w kierunku punktów trasy, ale rozejrzyj się, gdy idziesz, aby uniknąć wyjmowania przez rzeczy, takie jak zaskoczony skorumpowany obserwator i kultystów w pierwszej komnacie.


[4K] Dogłębna analiza technologii Horizon Zero Dawn

Przywróć moc do starożytnej łamigłówki

Zbadaj drzwi – Mały sposób, znajdziesz zamknięte drzwi. Zeskanuj go, aby sprawdzić, czy istnieje sposób, aby to otworzyć.

Przywróć moc do starożytnych drzwi – Istnieje sposób na otwarcie, ale wymaga rozwiązania serii trzech łamigłówek obejmujących obracanie holograficznych tarczy. Po pierwsze, zeskanuj pokój na te tarcza i towarzyszące im różowe skrzynki na ścianach. Istnieją trzy zestawy – jeden na bieżącym poziomie, osiągany, przeskakując przez lukę do złotego paska, a dwa na poziomie poniżej. Tarcze stają się zielone po rozwiązaniu.

  • Ten na twoim poziomie jest rozwiązywany przez obrócenie pokrętła do następujących pozycji, od lewej do prawej: w górę, w dół, w lewo, w prawo.
  • Na dolnym poziomie, jeden ze złamanym różowym pudełkiem i punktem danych obok niego, od lewej do prawej: w górę, w prawo, lewy, w dół.
  • Wreszcie drugi na tym poziomie idzie: w górę, w górę, w dół, w dół. Wspinaj się z powrotem po drabinie w pobliżu i przez drzwi.

Kontynuuj odkrywanie grobu – Odbierz kilka elementów z następnego korytarza.

Zabij zaćmienie w zbrojowni – Dalej jest także duża komnata, wypełniona kultystami zaćmienia i skorumpowanego grobowca. Wyjmij je, jak chcesz.

Kontynuuj odkrywanie grobu – Musisz zeskoczyć z wystającej stalowej wiązki, aby kontynuować, i złapać półkę po lewej stronie. Wspinaj się i znów podążaj za punktem trasy.

Użyj konsoli – W następnej komorze znajduje się duże okrągłe biurko z konsolą, użyj go, zeskanuj w pobliskim punkcie danych i idź dalej.

Kontynuuj odkrywanie grobu – Przez następny zestaw drzwi idziesz.

Zabij żołnierzy Deathbringer i zaćmienie – Zaćmienie budzi się więcej maszyn, tym razem jest to kolejna Deathbringer i w pełni operacyjna. Sugerujemy wyciągnięcie snajperów wokół boków pokoju, tak jak wcześniej w podobnych spotkaniach, a następnie zajmujesz się Deathbringer, tak jak wcześniej.

Skoncentruj broń, a następnie destabilizuj ją i przegrzaj, strzelając do pistoletów, a następnie świecące kanistry.

Przeszukaj salę wojenną

Przeszukaj salę wojenną – Podążaj za punktem przez pobliskie drzwi do pokoju wojennego. Aktywuj konsolę w środku i pojawi się hologram, abyś mógł obejrzeć przed wyjazdem.

Wspinaj się na windę ucieczki – W pobliżu jest drabina, więc skieruj się w górę, a ty nie ma, powitany hologramem Sylens, który daje ci następną misję.

Aby uzyskać więcej wskazówek, wyjaśniających i porady dotyczące horyzontu, należy sprawdzić nasz główny Horizon Zero Dawn Przewodnik i instrukcja Hub, który zawiera porady dotyczące takich rzeczy Zastąpienie kociołów Horizon Zero Dawn i które maszyny ci pozwalają Control, zdobycie złotego szybkiego pakietu podróży do nieograniczonej szybkiej podróży, znalezienie i odblokowanie bardzo potężnych Horizon Zero Dawn Lokalizacje tkanki tarczy i lokalizacji komórek mocy, A potem dla graczy DLC jest nasz główny Horizon Zero Dawn Frozen Wilds Wartość i przewodnik, A

How do you rate Horizon Zero Dawn: Grave -hoard – Przywróć moc do starożytnej łamigłówki, przeszukaj pokój wojenny ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *