Immortals Fenyx Rising’s Drugie mity DLC o Królestwie Wschodniej dostaje datę wydania marca

Startseite » Immortals Fenyx Rising’s Drugie mity DLC o Królestwie Wschodniej dostaje datę wydania marca
29. maja 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

Immortals Fenyx Rising, grecka mitologia Ubisoft inspirowana przygodą na otwartym świecie, otrzyma drugą pomoc w płatnym DLC po uruchomieniu 25 marca.

Mity o Królestwie Wschodniej, jak wiadomo, odchodzi od zwykłej akcji olimpijskiej Immortals, zamiast tego podążając za nowym bohaterem Ku, w podróży – odbywającej się na długo przed wydarzeniami głównej gry – na nowej mapie otwartego świata zainspirowanego przez inspirowaną przez przezChińska mitologia.

„Kiedy między niebem a ziemią wybucha brutalna wojna”, wyjaśnia Ubisoft – ludzkość zamienia się w glinę, z której uformowała ich bogini Nuwa. Ale…Ku, ucieka z klątwy połamanych niebios i wyłania się w upadły świat.”


Immortals Fenyx Rising po uruchomieniu i przyczepie sezonowej.

Nowe bóstwa i potwory są obiecane w miarę rozwoju akcji (plus znajomą twarz lub dwóch), wraz z unikalnym stylem walki opartym na chińskich sztukach walki.

Mity o królestwie wschodniej będą dostępne w ramach Immortals Fenyx Rising’s £34 Sezonowa przepustka (dołączona do złotej edycji), gdy nadejdzie 25 marca, a jeśli poprzedni DLC, nowy Bóg jest dowolnym wskazaniem, powinien być również zwolniony osobno na okolice £12.

Trzecie i ostatnia ekspansja Immortals, znana jako Lost Bogs, nie otrzyma jeszcze daty wydania. Wraca do Fenyx, ponieważ świat jest spustoszony przez kataklizm spowodowany przez renegade bóstwa, przynosząc nową walkę w stylu brawlera, nową odgórną perspektywę izometryczną i nowy grywalny ludzki bohater o nazwie Ash, uzbrojony w unikalne umiejętności i dostosowywany system ulepszenia.

How do you rate Immortals Fenyx Rising’s Drugie mity DLC o Królestwie Wschodniej dostaje datę wydania marca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *