Immortals of Aveum będą rosły przez „lata i lata” Dead Space, mówi dyrektor

Startseite » Immortals of Aveum będą rosły przez „lata i lata” Dead Space, mówi dyrektor
29. maja 2024
2 minutes
11

By Jhonny Gamer

Immortals of Aveum to gra, która będzie nadal odkrywana przez graczy przez „lata i lata” Dead Space, według jego dyrektora.

Założyciel Ascendant Studios, Bret Robbins, który pełnił również funkcję dyrektora kreatywnego pierwszego Gra Dead Space skomentowała w wywiadzie dla GamesIndustry.Biz Refleksja nad uruchomieniem i przyszłością debiutanckiej gry programisty.

Pomimo początkowej słabej sprzedaży i słabych recenzji Immortals of Aveum, kiedy został wydany w sierpniu 2023 r., Robbins powiedział, że wierzy, że przyszłość gry odniesie sukces Dead Space. „Ludzie odkrywali [Dead Space] Przez lata „Robbins stwierdził,„ Myślę, że Immortals będą takie same.”


Newscast: Dlaczego jest tak wiele zwolnień z branży gier wideo?

Chociaż liczby sprzedaży dla Immortals of Aveum nigdy nie zostały wydane, Robbins powiedział, że gra miała „pięciokrotność sprzedaży” po tym, jak osiągnęła zniżkę w połowie ceny od listopada do stycznia. Dodał Robbins w tym okresie, w którym „ogromne gry zerwane zaczęły się uspokoić”, odnosząc się do ruchliwego kalendarza startowego Wcześniej powiedział, że winni za słabą sprzedaż.

Rozczarowująca sprzedaż Immortals of Aveum skłoniła Ascendenta do zwolnienia 45 procent jego personelu, który oszacowano na około 40 osób. W tym czasie Robbins powiedział, że zwolnienia były „boleśnie trudnym, ale niezbędnym decyzją”. Później nazwał zwolnienia nieuniknione i powiedział, że był „zmuszony” do podjęcia decyzji, ponieważ „nie sprzedaliśmy wystarczającej liczby gier”.

Wczoraj Robbins skomentował niedawno ogłoszone zwolnienia w EA które wpłyną na około 670 zatrudnionych, w tym całość Battlefield programista Ridgeline Games. „Bardzo przykro mi z powodu zwolnień w EA”, opublikował na X.

Bardzo przykro mi z powodu zwolnień w EA. Ściśle współpracowaliśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi podczas rozwoju Immortals of Aveum. Życzę ich dobrze w tym trudnym czasie.

— Bret Robbins (@bretrobbins) 29 lutego 2024
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Zwolnienia w EA przynoszą szacunkową sumę dotkniętych osób do ponad 7500 w ciągu dwóch miesięcy. Ta liczba prawie osiąga liczbę zwolnień w 2023 roku, który szacuje się na 10 500.

How do you rate Immortals of Aveum będą rosły przez „lata i lata” Dead Space, mówi dyrektor ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *