Jagex zamyka Runescencape Classic po 17 latach

Startseite » Jagex zamyka Runescencape Classic po 17 latach
30. maja 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

Jagex ogłosił, że po 17 latach pracy Runescape Classic – oryginalnej wersji jego długotrwałej fantasy MMO – nie będzie już dostępna do gry na swoich serwerach od 6 sierpnia 2018 r.

RuneScape Classic to zasadniczo migawka Runescape, jak pierwotnie wydano w 2001 roku. W tej początkowej wersji od tamtej pory pojawiła się dwie główne zmiany, a także (nieco mylące) przybycie oldschoolowo -runscape – wersji gry mniej więcej, jak w 2007 roku.

W miarę uprawiania i ewolucji Runescape Runecape Classic nadal żyje w zakurzonym kącie serwerów Jagex. Nie jest już aktualizowany ani oficjalnie obsługiwany przez programistę, ale dostęp jest nadal dozwolony dla niektórych graczy.W jego Post Ogłoszenie zamknięcia RuneScape Classic, Jagex wyjaśnił, że „niesamowite było widzieć takie poświęcenie wśród tych z was, którzy grali Runescape Classic w ciągu ostatnich kilku lat […] Jednak to nie wszystko zabawne i gry.

„Dzięki postępom technologii pomagającym w dalszym wspieraniu Runescape i Old School Runescape, nasze narzędzia nie są już kompatybilne z klasykiem. Jest to szczególnie problem z naszymi narzędziami bezpieczeństwa społeczności i wykrywania makro. Gra jest teraz łatwo wykorzystywana za pomocą trzeciej imprezy narzędzi makro, a botting stał się coraz większym problemem.”Co gorsza, mówi Jagex, jest faktem, że „nie może już oferować długoterminowej niezawodności usług ze względu na rosnące ryzyko nieporozumień, że łamanie gier”. Te błędy, podkreśla, nie można naprawić „ze względu na nieobsługiwany charakter gry”.

Jako taki, zamiast ryzykują, że Runecape Classic wpada w nieokreślony stan niefunkcjonującego uszkodzenia, Jagex postanowił „dać wszystkim możliwość odniesienia ich ostatnich pożegnania”.

Mamy nadzieję, że z najmilszymi pożegnalami Runescape Classic przejdzie offline 6 sierpnia o 8 rano BST. Następnie gracze będą mieli dostęp tylko do nowszych wersji Runescape. „Dziękuję za wsparcie na przestrzeni lat”, podsumowuje Jagex.

How do you rate Jagex zamyka Runescencape Classic po 17 latach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *