Jak łatwo pokonać mistrza ponadczasowego Fortnite

Startseite » Jak łatwo pokonać mistrza ponadczasowego Fortnite
6. czerwca 2024
6 minutes
12

By Jhonny Gamer

Ageless Champion in Fortnite to nowy dodatek w rozdziale 4 sezonu 1.

Jest to również znane jako Geno – długotrwały antagonista fornite, A przynajmniej wersja Geno – który jest częścią najnowszej przepustki bitewnej.

Oprócz bycia skórą do odblokowania, ponadczasowy mistrz wędruje na mapie – i podlega misji, w której musisz Pomoc w pokonaniu ponadczasowego mistrza.

Ta strona wyjaśnia gdzie znaleźć i pokonać ponadczasowego mistrza Fortnite Kiedy nadejdzie czas.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Pokonując ponadczasowego mistrza Fortnite.

Ageless Champion Lokalizacja Fortnite

Ageless Champion można znaleźć w Cytadeli, nazwanej lokalizacji na północnym zachodzie mapy.

W cytadeli, mistrza ponadczasowego można znaleźć wędrując w zamku.

Z naszego doświadczenia wynika, że pojawia się w jednym z trzech miejsc;pokój tronowy (na parterze, z tyłu), na dachu lub górnej sali prowadzącej z dachu.
Dach i pokój tronowy są najczęstszymi miejscami, jakie może odrodzić.

Dowiesz się, kiedy Ageless jest w pobliżu, gdy muzyka puchnie, gdy się zbliżasz – przydatne, aby wiedzieć, że ten potężny przeciwnik jest za rogiem.

Ma jednak tendencję do ucieczki i zmuszania go do zauważenia – ale po prostu wysłuchaj muzyki i zakresu każdego obszaru, aby go znaleźć.

Ageless Champion Cheese: Jak pokonać Ageless Champion The Easy Way

Zanim przejdziemy do „normalnej” walki o mistrzach, istnieje metoda, aby bardzo łatwo pokonać mistrza ponadczasowego – i dotyczy naszego starego przyjaciela, burzy.

Agereless Champion, podobnie jak gracze na mapie, zostanie uszkodzony przez burzę, Więc jeśli możesz zagrać w mecz, w którym cytadela zostanie pochłonięta, i możesz przetrwać wystarczająco długo, aby jego zdrowie mogło zostać zmniejszone, możesz go szybko i łatwo wykończyć.


Możesz nawet raz po prostu uszkodzić mistrza ponadczasowego i pozwolić, aby burza wykonała dla ciebie zadanie, jeśli wolisz – choć rozumiemy, czy chcesz się zatrzymać, aby upewnić się, że praca jest dobrze wykonana.

Głównym minusem jest trudność kontynuowania meczu, szczególnie jeśli chcesz skorzystać z jego łupów. To powiedziawszy, młot Shockwave to szybki sposób na przemierzanie mapy i z powrotem do bezpieczeństwa.

Ale jeśli chcesz tylko wymogiem wyzwania, jest to sposób na z łatwością zdejmować ponadczasowego mistrza.

Chcę go odpowiednio zdjąć? Oto, co musisz wiedzieć.

Jak pokonać stare mistrza

Jak w przypadku Darth Vader, Ageless Champion jest trudną postacią do walki i pokonania.

Najpierw upewnij się, że przychodzisz dobrze do walki. Właściwie zalecamy lądowanie w Cytadeli, częściowo daj ci wystarczająco dużo czasu na ukończenie bitwy, ale także dlatego, że jest to świetne miejsce na łup dzięki wspólnemu przysięgowi odrodzenia klatki piersiowej – co oznacza, że możesz być uzbrojony i gotowy szybciej niż najwyżej nazwanelokalizacje.


Będziesz chciał coś do walki w średnim zasięgu, a niektóre tarcze i wyróżniające się przedmioty po drodze.

Jeśli to możliwe, czekam na przydatne rozszerzenia jest też zalecany – chociaż wybralibyśmy balony, ponieważ z naszego doświadczenia szybko wyciągnie cię z nieba!

Ageless Champion zatrudnia dwie nową broń sezonu, karabin kalibru i młot Shockwave, który będzie używany odpowiednio na średnich i bliskich odległościach.


Ponieważ karabin kalibru jest wybuchowym pociskiem, którego denerwowanie zajmuje kilka chwil, jest to bardziej przewidywalne z tych dwóch – więc zaleca się utrzymanie na odległość, używając ścian jako osłony i odejścia na zdrowie mistrza Ageless Champion.

Pokój tronowy jest trudniejszy do tego, ponieważ korytarze widzą cię na łasce materiałów wybuchowych.

Tymczasem dach ma więcej okrągłego okrągłego, a narożniki również używają jako osłony – więc walka z nim, przyniesie ci przewagę.


Jeśli możesz, zdobądź górną część. W ten sposób jego pociski albo przelecą nad tobą, albo zniszczą ziemię pod spodem, a jeśli możesz sobie z tym poradzić, wyjmij schody, aby móc padać pociski z góry bez ryzyka.


Tak czy inaczej, pod warunkiem, że okrąg nie wchodzi, pamiętaj, aby nie spieszyć się i zachować dystans, zapewniając lepsze unikanie pocisków i zobacz, kiedy mistrz się rozwija.

Po swoim zwycięstwie otrzymasz 2000 XP – a jeśli chcesz łupy, istnieje karabin kalibru Ageless Champion jako nagroda bonusowa.

Jeśli walczysz o wyzwanie, a także z powyższego sera, pamiętaj, że musisz tylko pomóc w porażce – więc impreza z innymi graczami, nawet losami (spróbuj zasugerować lądowanie w cytadeli z markerem, aby zachęcić innych do przyłączenia sięTy) może być dobrym wyborem.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak odblokować ponadczasową skórę mistrza

Pod warunkiem, że posiadasz podanie bitewne w rozdziale 4, możesz odblokować ponadczasową skórę mistrzów, gdy osiągniesz poziom 86.


Ponadto możesz odblokować dodatkową skórę (w ramach emotki specyficznej dla skóry) Ageless Champion, który jest pancernym wyglądem Ageless Champion na mapie, na poziomie 94 – w innych słowach, każdy koniec podania bitwy.


Niezależnie od tego, czy odblokowujesz, czy walczysz – powodzenia z ponadczasowym mistrzem!

How do you rate Jak łatwo pokonać mistrza ponadczasowego Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *