Jak automatycznie walczyć Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak automatycznie walczyć Pokémon Scarlet i Violet
30. maja 2024
4 minutes
13

By Jhonny Gamer

Bitwa samochodowa jest mechanikiem w Pokémon Scarlet i fiolet To pozwala odkrywać, gdy jesteś Pokémon Wykonaj całą pracę.

Funkcja „Let’s Go”, która pozwala automatycznie walczyć i chodzić z Twoim Pokémon jest również wymagane do ewolucji Pokémon w szkarłatach i fiolet, w tym ewolucja Pawmi, Pawmo.

Wyjaśniliśmy Jak automatycznie walczyć Pokémon Scarlet i fiolet Poniżej, abyś mógł ukończyć Paldean Pokédex, Pokonaj bazy gwiazd drużyny, i marnuj mniej czasu podczas eksploracji.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Jak automatycznie walczyć Pokémon Scarlet i fiolet

Gdy dotrzesz do pierwszego Pokémon Center autorstwa Los Platos i spotkanie z Nemona Ponownie w ramach pierwszego dnia szkoły Quest, nauczy cię o funkcji „Let’s Go”.

„Let’s Go” pozwala na to Naciśnij „R”, aby wysłać Pokémon do automatycznej bitwy w Szkarłat i fiolet. To zawsze wyśle pierwszego członka twojej imprezy, więc upewnij się, że zmieniłeś Pokémon Chcesz automatycznie walczyć na szczyt swojego zespołu.


Te bitwy automatyczne używają rodzaju i siły, aby określić wynik walki. Więc jeśli kołyszesz się do obszaru z wrogami na poziomie 50 i wysyłasz swój poziom 10 do bitwy samochodowej, straci HP prawie jak tylko jego bajeczny Quiff opuści piłkę Poké – nawet jeśli ma przewagę typu.


Jeśli automatycznie walczysz z szkarłatną i fioletową, aby wyrównać konkretny Pokémon, a następnie zalecamy to w obszarze, w którym jesteś Pokémon jest tego samego poziomu lub wyższego, niż dziki Pokémon. Posiadanie przewagi typu jest również świetne do szybszego wygrania bitew samochodowych, o ile nie jesteś niedostateczny.


Słaba fletching.

Będziesz także musiał automatycznie bitować podczas STAR BARRAGE Challenge w każdej bazie gwiazd drużyny. W rzeczywistości będziesz musiał automatycznie walczyć z pierwszymi trzema Pokémon na twojej imprezie u każdej bazy.

Jak ewoluować Pokémon Korzystanie z bitwy samochodowej w Szkarłatnie i Violet

Chociaż samouczki wspominają tylko o automatycznych walkach i zbieraniu przedmiotów w ramach opisu „Let Go”, możesz również użyć mechanika do chodzenia z kumplami.

Spacer z twoim Pokémon nie tylko wygląda uroczo, ale jest potrzebna do rozwinięcia niektórych z nich, takich jak ewolucja Pawmi, Pawmo.

Chodzić z twoim Pokémon i ewoluuj za pomocą bitwy samochodowej w Szkarłat i fiolet, Naciśnij „R”, aby wysłać pierwszego członka drużyny, a następnie idź bardzo powoli obok nich. Spróbuj to zrobić w obszarze z dala od dużych klastrów wrogów, trzymając się głównych ścieżek.


Walking Pawmi z bitwą samochodową.

Nie byliśmy w stanie zobaczyć nigdzie, co śledzi liczbę kroków wykonanych przez Ciebie lub Twojego Pokémon, więc jeśli chcesz przejść określoną liczbę kroków w celu ewolucji Pokémon, będziesz musiał je policzyć. Sugerujemy chodzenie więcej niż w rzeczywistości, aby się upewnić.

Po osiągnięciu wymaganej liczby kroków, chodząc z tym Pokémon, Ewoluuje następnym razem, gdy się wyrównuje. Możesz to zrobić, walcząc z tym lub dając mu rzadkie cukierki.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak automatycznie walczyć Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *