Jak chronić surfowanie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak chronić surfowanie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
30. maja 2024
3 minutes
14

By Jhonny Gamer

Link Had’Zapomniany Jak chronić surfowanie po wstrząsie w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Nadal może jeździć na wzgórzach z maksymalną prędkością, jeśli wiesz, jak to zrobić dobrze.

Ale mechanik jest’t dobrze wyjaśnione samą grą, więc ten przewodnik poprowadzi cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o Surfing Shield The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Ty’uczyć się jakie są przyciski do surfowania tarczy, uszkodzenie tego’Zrób swoje tarcze’ trwałość i Jak używać bezpiecznika, aby być jeszcze lepszym surfowaniem tarczy.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak chronić surfowanie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Chronić surfowanie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, najpierw musisz znaleźć zbocze i upewnić się, że masz wyposażoną płaską tarczę. Trzymaj to z Zl, naciskać X skoczyć, a następnie szybko uderzyć A rozpocząć surfowanie.

Jeśli ty’Nie na zboczu, link natychmiast zeskoczy z tarczy, ale jest to dobry sposób na ćwiczenie kombinacji, jeśli chcesz.

Jeśli jesteś na zboczu, link zacznie surfować w dół. Możesz Kontroluj jego ruch z joystickami, podobnie jak w przypadku spadochron. Zwolnij, cofając się na lewym joystick. Jeśli nachylenie jest wystarczająco płytkie, pozwoli to na odejście linku. Jeśli teraz będziesz musiał nacisnąć B Kiedy chcesz przestać surfować.


Link Shield Surfs w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom z ostrzeżeniem o trwałości tarczy

Pamiętaj, że chociaż surfowanie tarcza to świetny sposób na szybkie poruszanie się, jeśli teren jest odpowiedni (i to’s zabawa!), powoduje uszkodzenie trwałości tarcz. Jeśli ty’Ponownie porusza się, gdy tarcza się pęknie, Link spadnie i odniesie obrażenia.

Jak używać bezpiecznika do jeszcze lepszego surfowania tarczy

W przeciwieństwie do Breath of the Wild, Link nie musi już używać swojej tarczy samotnie na przygody surfingowe. Dzięki Bezpiecznik, Może zamienić tarcze w deskorolki, przejść do gokartów i zasadniczo wszelkie chaotyczne urządzenie, które możesz wymyślić.

Aby połączyć coś z tarczą, użyj L menu, wybierz bezpiecznik, a następnie użyj LR gdy jest wystarczająco blisko do obiektu, z którym chcesz się połączyć.


Link łącząc minecart do swojej tarczy w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Używanie bezpiecznika może być praktyczne. Na przykład może to ułatwić równowagę – łączenie czegoś szerokiego z tarczą umożliwia używanie szyn lub innych cienkich zboczy z mniejszym ryzykiem upadku. Ale to’S są też świetne do życia w twoich marzeniach Tony Hawk. Zelda może poczekać.

Należy pamiętać, że Shields nadal tracą trwałość podczas połączenia, a kiedy pękną, urządzenie się rozpadnie.


Link spada, podczas gdy tarcza surfowanie w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

To wszystko! Ciesz się możliwością ochrony surfowania The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

How do you rate Jak chronić surfowanie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *