Jak czekać Starfield

Startseite » Jak czekać Starfield
30. maja 2024
3 minutes
14

By Jhonny Gamer

Czekam Starfield to niewielka rzecz, którą możesz zrobić, aby przekazać czas na planecie lub na misję. Możesz przekazać czas z różnych powodów, takich jak planeta, na której masz słabą widoczność w nocy lub misję wymagającą powrotu gdzieś w określonym punkcie dziennie.

Bez względu na powód, dla którego musisz czekać Starfield , To jedna z tych małych rzeczy, o których tak naprawdę nie powiesz, jak to zrobić. Warto również pamiętać, że spanie w łóżku lub łóżeczku może być bardziej korzystne dla twojego zdrowia niż siedzenie i czekanie gdzieś.

Jeśli to brzmi jak coś, co chcesz zrobić, jesteśmy tutaj, aby Ci pokazać Jak czekać Starfield .

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Nasze najnowsze spojrzenie na Starfield Foundage rozgrywki.Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D jak więcej pomocy w galaktycznych przygodach, odwiedź nasze Starfield przewodniki, wskazówki i sztuczki strona.

Jak czekać Starfield

Czekać Starfield Musisz znaleźć kanapę, stołek lub krzesło, na którym można usiąść. Kiedy to robisz, spójrz na siedzący aparat i małe pole tekstowe z Pojawi się monit Control do „sit”. Postępuj zgodnie z poleceniem poproszonym, aby wybrać się na wybrany element, a możesz po prostu usiąść tutaj bezpiecznie, aż będziesz gotowy do ponownego przeprowadzki.


Starfield White Couch Sit Sit
To ładna sofa. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Potem, siedząc, inny Kontrola pojawi się monit na dole ekranu w celu „Poczekaj”. Użyj tego polecenia, jeśli chcesz przejść kilka godzin. Suwak pojawi się na środku ekranu. Tutaj możesz dostosować, jak długo chcesz czekać. Sam harmonogram trwa w godzinach.


Slower czasu czekającego gwiazdy
Hmm 15 godzin powinno to zrobić… |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Warto zauważyć, że oczekiwanie nie działa w taki sam sposób, jak spanie. Twoje zdrowie nie zostanie przywrócone i nie obudzisz się z nowym poczuciem bezpieczeństwa emocjonalnego ”, jeśli romansowałeś towarzysza. Czekanie po prostu mija czas.

Możesz także czekać, gdy jesteś otoczony przez wrogów z minimalnym ryzykiem. Czekaliśmy przez kilka godzin podczas eksploracji kopalni na Marsie, wrogowie byli w następnym pokoju, ale nie przeszkadzali nam, gdy siedzieliśmy i mieliśmy głębokie myśli (nie bardzo, nadszedł czas, aby zrobić filiżankę herbaty). Jedyną rzeczą, której należy przestrzegać, jest to, jak bliscy wrogowie, kiedy przestaniesz czekać, ponieważ natychmiast wpadniesz z powrotem do walki.


Starfield siedzi z monitem kontroli oczekiwania
Głębokie myśli w toku. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

To wszystko na razie, ale szukasz więcej Starfield Treść sprawdź nasze rzeczy dla dzieci i cecha Dream Home Wyjaśniacze. Alternatywnie sprawdź naszych przewodników o kradzieży statków i zwiększenie pojemności przenoszenia.

How do you rate Jak czekać Starfield ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *