Jak dołączyć do Crimson Flota w Starfield

Startseite » Jak dołączyć do Crimson Flota w Starfield
30. maja 2024
5 minutes
12

By Jhonny Gamer

Flota szkarłatna jest jedną z głównych frakcji W Starfield, Ale dołączenie do nich nie jest tak proste, jak z innymi.

Jest tak, ponieważ flota szkarłatna jest zespołem kosmicznych piratów Starfield , Więc nie możesz dokładnie zarejestrować się w pracy, jak wykonujesz z Ryujin Industries lub Vanguard UC.

Chociaż brzmi to jak podejrzana o moralnie decyzja o wejściu w swoje szeregi, istnieją na dwa sposoby, więc omówiliśmy obie metody w naszych Jak dołączyć do Floty Crimson wyjaśnienie poniżej. Szybko również przeszliśmy przez Konsekwencje dołączenia do Floty Crimson.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Nasze najnowsze spojrzenie na Starfield Foundage rozgrywki.Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz uzyskać więcej pomocy w swoich galaktycznych przygodach, odwiedź nasze Starfield przewodniki, wskazówki i sztuczki strona.

Jak dołączyć do Crimson Flota w Starfield

Istnieją dwa sposoby Dołącz do Floty Crimson w Starfield :

  • Daj się przyłapać kradzież z kontrabandą, lub wykonywanie nielegalnych działań w przestrzeni UC
  • Dołącz do UC Vanguard i zdobądź misję „Deep Cover” od dowódcy Tuali

Niezależnie od tego, jaką metodę wybierzesz, oficjalnie będziesz członkiem Floty Crimson, kiedy porozmawiasz z Delgado pod koniec misji „Rabizet Meets King”. Możesz jednak stracić członkostwo w ramach linii Questing Fleet Crimson (więcej na ten temat w naszej sekcji „Konsekwencje”).


Widok pierwszej osoby na szkarłatną flotę lidera
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Najszybszy sposób na dołączenie do Floty Crimson

Złapanie kradzieży z kontrabandą, lub robienie czegoś nielegalnego w miejscach należących do UC jest najszybszym sposobem na dołączenie do Floty Crimson, ponieważ natychmiast zabierze Cię na statek czujności UC, aby spotkać dowódcę Ikande, który daje ci misję „Rabirs Meets King”, która potrzebuje podnieść i Infiltrate i InfiltrateFlota.

Wszelkie skradzione towary, które masz, gdy będziesz nadal skonfiskowany, więc pamiętaj o tym, jeśli używasz metody.


Widok pierwszej osoby rozmawia z dowódcą Ikande
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Prawny sposób dołączenia do Floty Crimson

Alternatywny sposób dołączenia do Floty Crimson w Starfield Jeśli nie chcesz nic zrobić nielegalnego, to rozpocząć linię zadań frakcji UC Vanguard i wypełnić misje do „chrząkania pracy”, gdzie dowódca Tuala informuje cię, że dowódca Ikande potrzebuje twojej pomocy.

Przejrzysz ten sam proces rozmawiający z Ikande na statku czujności UC, tylko tym razem żaden z twoich skradzionych towarów nie jest skonfiskowany, a Ikande nie komentuje twoich działań przestępczych.


Pierwsza osoba, patrząc na dowódcę Tuali
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Aby dołączyć do UC Vanguard, najpierw musisz pomóc Sargeantowi Yumi, który znajduje się w UC Security Office w kosmicznym porcie New Atlantis na planecie Jemison. Opowie o dołączeniu do awangardów, gdzie możesz porozmawiać z dowódcą Tuale w budynku masztu na New Atlantis, aby rozpocząć podróż awangardową.

Konsekwencje dołączenia do Fleet Crimson we Starfield

Po dołączeniu do Floty Crimson, zaczynasz z nimi zdobyć nagrodę, kiedy zabijasz członków Crimson Flot. Ponieważ wiele pobocznych misji i zadań na tablicach misyjnych obejmuje zabijanie tych w flocie, może to być trochę denerwujące. Jest to dosłowna cena, którą musisz zapłacić za dołączenie do Floty Crimson, chyba że opuścisz flotę w ramach zadania później.

Zamiast tego uzyskasz dostęp do specjalnej szkarłatnej rady misji floty, która pozwala przemycić i popełnić piractwo, aby zdobyć dodatkowe kredyty.


Obraz menu Crimson Fleet Mission Board
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Zaletą bycia częścią Floty Crimson jest to, że możesz sprzedać kontrabandę dla wielu ich dostawców na kluczowej stacji kosmicznej po dobrych cena.

W pewnym momencie w Question Frovion Frovion Frovion Będziesz musiał wybrać między Sysdef a Floty Crimson. Jeśli po stronie floty szkarłatnej możesz nadal być piratem kosmicznym i cieszyć się odkrywaniem klucza. Jeśli po stronie Sysdef, twoje członkostwo jest oczywiście cofnięte i nie możesz już uzyskać dostępu do klucza, ale nie dostaniesz nagrody za zabijanie członków floty szkarłatnej.

Dodatkowo, jeśli po stronie szkarłatnej floty nad Sysdef, twoi towarzysze konstelacji – Sarah, Sam, Andreja, i Barrett – będzie z ciebie bardzo niezadowolony. Prawdopodobnie dostaniesz kilka „niechęci” lub „nienawidzi” od nich, chyba że twoje powinowactwo jest wystarczająco wysokie, albo możesz wypowiedzieć się z nich, że są zbyt źli.

Starfield Crimson Fleet Questline

Oto wszystkie szkarłatne zadania floty w porządku chronologicznym:

  • 1. Głęboka osłona
  • 2. Rook spotyka króla
  • 3. Echa przeszłości
  • 4. Łamanie banku
  • 5. Najlepsze jest
  • 6. Władza absolutna
  • 7. Oko cyklonu
  • 8. Koniec Legacy

Należy zauważyć, że możesz napotkać trzy opcjonalne zadania – ciężar dowodu, Zamówienia lekarza i odzyskanie przeszłości – przechodząc przez linię zadań Crimson Fleet.


Przycięty widok pierwszej osoby na karmson flotę pirat wskazującą broń na gracza
Obraz Kredyt: GamesRead/Bethesda Softworks

Starfield Nagroda Floty Crimson

Jak drugi Starfield Frakcja, takie jak Ryujin Industries i UC Vanguard, Istnieje wiele ekskluzywnych nagród, które należy zdobyć, przechodząc przez linię zadań Crimson Fleet. Zanim jednak przeczytasz, pamiętaj, że zawiera poniższa sekcja spoilery!


Kredyt obrazu: Bethesda

Zarabiasz swoją pierwszą nagrodę po ukończeniu wieżowca Meets King i jego piracki sprzęt SWASHBUCKLER. Ta odzież jest rodzajem oszacowania, więc może być noszona pod kombinezonem kosmicznym. Daje ci pięcioprocentowy bonus szkód krytycznych i jest idealny do prowadzenia piratów kosmicznych.

Kolejna runda ekskluzywnych nagród pojawia się w ramach echa przeszłości. Będziesz mógł dodać wahadło więzienne UC do swojego statku, zbierając się podczas tego zadania, a po jego zakończeniu dostaniesz Keelhauler – unikalny pistolet.

Można znaleźć ostateczną ekskluzywną nagrodę – karabin Revenant – podczas oka misji burzowej.

Wszystkiego najlepszego w podróży szkarłatnej floty!

How do you rate Jak dołączyć do Crimson Flota w Starfield ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *