Jak dostać Epona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dostać Epona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
30. maja 2024
3 minutes
14

By Jhonny Gamer

Epona, najbardziej szlachetny z rumaków, można uzyskać The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Ale musisz spełnić niektóre wymagania poza grą, aby ją zdobyć.

Epona po raz pierwszy pojawiła się w Ocarina of Time i mieszkała na Ranch Lon Lon’S koń. Wersja Epony pojawiła się pojawiła się w Twilight Princess i w Breath of the Wild, używając amiibo.

Wraca jeszcze raz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i ma doskonały zestaw statystyk koni, co czyni ją godnym towarzyszem podróży.

Pod tobą’uczyć się Jak dostać Epona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jak dostać Epona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Istnieją dwa sposoby na wprowadzenie Epony The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – żadne z nich wymaga oswajania koni. Pierwszy to skanowanie linku (księżniczka o Zmierzchu) lub link (Super Smash Bros.) Rysunek amiibo.

Odwiedź nasze łzy królestwa, Amiibo odblokowuje Przewodnik, aby dowiedzieć się, jak używać amiibo w grze i jakie inne odblokowanie amiibo.


Drugim jest oddech plik dzikiego zapisu, w którym zarejestrowałeś Epona w stajnich na swoim przełączniku Nintendo. Jeśli tak jest, to podczas wizyty stajni Po raz pierwszy ty’Dowiedz się, że wszystkie konie, które zarejestrowałeś w tym rzut obronnym, zostały przeniesione na łzy królestwa, w tym Epona.

Jesteś skończony’T nie trzeba nawet uiścić opłaty rejestracyjnej i może po prostu zacząć odkrywać równiny Hyrule z Eponą.

Epona’S Stats w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Każdy koń The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom mają zestaw statystyk, a Epona nie jest inaczej. Na szczęście ma dobry zestaw statystyk, co czyni Epona bardzo niezawodnym rumem.

Epona’S Stats to:

  • Wytrzymałość – 4 gwiazdki
  • Prędkość – 4 gwiazdki
  • Wytrwałość – 4 gwiazdki
  • Ciągnąć – Nic
  • Temperament – Delikatny
  • Obligacja – Max

Jak widać, Epona będzie już z tobą w pełni związana, co oznacza, że będzie posłuszna wszystkim, co chcesz.

Ważne jest, aby pamiętać, że hals Epony nie można zmienić ani nie może przywiązać do niej uprzęży holowniczej.

Mam nadzieję, że spodoba ci się odkrywanie Hyrule z Eponą i, jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak dostać Epona w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *