Jak dostać się do Fontaine w Genshin Impact

Startseite » Jak dostać się do Fontaine w Genshin Impact
30. maja 2024
3 minutes
14

By Jhonny Gamer

Fontaine został wprowadzony podczas dużej wersji 4.0 Uaktualnij do Genshin Impact, i jest piątym głównym regionem, w którym podróżnik i Paimon muszą jeździć.

Możesz jednak nadal podróżować do Fontaine, nawet jeśli nie jesteś złapany ze swoimi zadaniami archonii, jeśli chcesz doświadczyć wodnego narodu sprawiedliwości, zanim kontynuujesz poszukiwanie rodzeństwa podróżnika.

Aby się tam dostać jak najszybciej, szczegółowo opisaliśmy Jak dostać się do Fontaine W Genshin Impact poniżej, w tym Jak odblokować Fontaine Jeśli jeszcze nie ukończyłeś historii Sumeru.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Aby uzyskać więcej pomocy w Fontaine, sprawdź nasz przewodnik Fontaine.

Jak dostać się do Fontaine w Genshin Impact

Chociaż najłatwiejszą metodą jest śledzenie fabuły Archon Quest rozdział IV, każdy może dostać się do Fontaine Korzystanie z północno -wschodniego punktu teleportacji w dziedzinie pustyni Farakhkert w Sumeru – Tak długo, jak ukończyłeś historię prologu w Mondstadt do Act III „Song of the Dragon and Freedom”.


Mapowanie za pomocą kursora na górze punktu teleportacyjnego i tekstem opisującym punkt po prawej stronie obrazu
Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

Nie martw się, jeśli nie odblokowałeś królestwa Farakhkerta w Sumeru, ani żadnego narodu innego niż Mondstadt w tej sprawie, ponieważ teleportowy punkt, który automatycznie odblokuje mapę wszystkich po ukończeniu „Song of the Dragon and Freedom”.

Punkt teleportowy, którego musisz użyć, znajduje się tuż nad Waverider na północno -wschodnim wybrzeżu królestwa Farakhkert, który jest północno -wschodnim zamiany Aipattravna i wzgórza Barsom.

Teraz wszystko, co musisz zrobić!


Łódź Waverider na wodzie idzie w kierunku molo
Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

Aby dostać się do sądu Fontaine, głównego miasta regionu, będziesz musiał użyć Aquabusa u góry windy znajdującej się naprzeciwko Waverider.


Yelan używa monitowania do przywołania Aquabus w pobliżu kałuży wody
Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

Lub możesz pracować nad odkryciem okolicy i przejść długą drogę do sądu Fontaine, jeśli chcesz, ale korzystanie z Aquabus jest znacznie szybsze i daje możliwość odblokowania punktów teleportacyjnych w mieście do przyszłego wykorzystania.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Nawet jeśli masz dostęp do Fontaine, bądź ostrożny, że jego nowi wrogowie mogą być zbyt trudni do walki, jeśli nie jesteś wystarczająco wyrównany. Ponadto, gdy możesz swobodnie odkrywać tyle ziemi i oceanu Fontaine, ile chcesz, niektóre wydarzenia w Fontaine będą wymagały wystarczająco wysokiej pozycji przygodowej poziom.

Jeśli jesteś sporadyczny lub stosunkowo nowy Genshin Impact Gracz starający się zrozumieć harmonogram lub systemy, a następnie nasz przewodnik dla początkujących Pomaga rozbić wszystko dla Ciebie i oferuje kilka przydatnych wskazówek i wskazówek w Twoich przygodach w każdym kraju.

Mam nadzieję, że spodoba ci się Fontaine!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak dostać się do Fontaine w Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *