Jak dostać się do Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dostać się do Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
31. maja 2024
10 minutes
11

By Jhonny Gamer

Musisz najpierw Dotrzyj do lokalizacji Ganondorfa pod zamkiem Hyrule, zanim będziesz mógł naprawdę oczyścić ziemię zła w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Dotarcie do Ganondorf nie jest jednak łatwym zadaniem The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Ponieważ ukrył się w głębi pod zamkiem Hyrule, a podjęcie tej podróży ma swój własny zestaw wyzwań.

Poniżej nauczysz się Jak dostać się do Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, wraz z tym, jak przygotować się do tej podróży.

Hej! Słuchać! Chociaż zrobiliśmy z siebie wszystko, ten przewodnik zawiera niektóre spoilery!

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link w, powyżej i poniżej hyrule, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak przygotować się do dotarcia do lokalizacji Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zanim postanowisz znaleźć Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, gorąco polecamy odblokowanie co najmniej jednego medalionu podróżnego ponieważ pozwoli ci to wrócić do lokalizacji tuż przed tym, gdzie odbywa się ostatnia bitwa. Dzięki temu możesz łatwo przejść podróż do Ganondorf, jeśli zdasz sobie sprawę, że dalsze przygotowania są w porządku po pierwszej próbie pokonania go.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Ponieważ wchodzisz na głębiny, zalecamy również zabranie przedmiotów, które zapewnią odporność na mrok, takie jak jedzenie, aby uzupełnić twoje zablokowane sercami lub zbroję zestawu głębin. Będziesz musiał poradzić sobie z oba kałuża mroku, jak i potwory zarażone mrokiem w drodze do Ganondorf, nie zapominając o własnych atakach opartych na mroku, więc ważne jest, aby te przedmioty były chronione. Pamiętaj, że możesz również użyć konstrukcji Mineru, aby uniknąć mroku kałuż.

Dobrym pomysłem jest również przyniesienie zdrowego zapasów kwiatów bombowych – zarówno do niszczenia jakichkolwiek skał, które napotykasz, jak i do walki – jak i niektóre energetyzujące eliksiry, jeśli potrzebujesz dodatkowej wytrzymałości do osiągnięcia przepaści pod zamkiem Hyrule przez powietrze.

PersonaLly, odbyłem tę podróż, nosząc zaciętego zestawu pancerza bóstwa, Korzystanie z konstrukcji Mineru do przekroczenia każdego mroku, gdy to możliwe, przy jednoczesnym posiłku Master Miecz, łuk królewskiego strażnika i potężna tarcza Zonaite. (Utrzymywałem link przy życiu, wyłącznie jedząc jabłka – nie jest to zalecane.)


Warto mieć również aktywne śluby. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Oprócz tego będziesz chciał być również zaopatrzony na wszystkie jedzenie, mikstury, zbroję i broń – w tym łuki i tarcze – planujesz użyć przeciwko Ganondorfowi. Aby uzyskać nasze zalecenia dotyczące przygotowania się do tej walki, odwiedź nasze jak pokonać Ganondorf Przewodnik i nasza lista przepisów dla zaleceń dotyczących żywności.

Chociaż zawsze możesz dotrzeć do lokalizacji przed ostatecznym pojedynkiem z Demonem King.

Wreszcie, jeśli planujesz użyć Master Sword podczas tej podróży, zalecamy zapewnienie jego w pełni naładowania przed walką z Ganondorfem.

Jak dotrzeć do Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Pierwszy krok w dotarciu do Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nurkują w przepaści, zamek Hyrule unosi się powyżej. Możesz to zrobić, strzelając link w niebo z lądującej wieży Landing Skyview, skacząc z krawędzi dolnej części zamku Hyrule lub skakając z samego zamku Hyrule, używając sanktuarium Serutabomac Jako szybki punkt podróży.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Bez względu na to, jak to robisz, musisz zanurzyć się w chammie zamku Hyrule. Jeśli po raz pierwszy odwiedziłeś ten obszar, gorąco polecamy aktywację Camobatures Lightroot, aby wprowadzić do tego miejsca bardzo potrzebne światło i dodać do mapy głębokości.


Camobatures Lightroot. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Po zrobieniu tego lub jeśli już aktywowałeś ten Lightroot, udaj się do południowej części tej części przepaści. Tutaj znajdziesz kolejną dziurę strzeżoną przez jakiegoś wstrząsu zarażonego mroku. Możesz uniknąć walki z tymi potworami, jeśli chcesz.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ich zabić, czy nie, będziesz chciał zeskoczyć z półki i paralotniarkę przez otwór po lewej stronie.

Przejdź tunel po lewej stronie. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Doprowadzi to do kolejnej małej jaskini zawierającej niektóre horribliny zakażone mrokiem. Znowu możesz uniknąć walki z tymi potworami, jeśli chcesz, upewnij się, że szybko wspinasz się na ścianę naprzeciwko ciebie.

Po wspinaniu się na tę ścianę znajdziesz się w większej jaskini stojącej na półce nad białym lynelem. Jeszcze raz masz wybór walki z tym potworem lub po prostu go uniknąć. Zalecamy unikanie tego, aby zachować zasoby, ponieważ Lynel są jednymi z najtrudniejszych w grze, a bycie zarażonym mrokiem nie ułatwia.

Zamiast walczyć z białym Lynelem, spójrz po lewej stronie, aby zobaczyć drzwi na lewej ścianie jaskini. Możesz łatwo paralotować do tych drzwi, używając ślubu Tulina, aby dotrzeć do niego jeszcze szybciej.

Po raz tam przejdź przez drzwi i pozwól blokowi zabrać cię na niższe piętro.


Przejdź przez drzwi po lewej stronie. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Znajdziesz się teraz w pokoju, w którym dwa przecznice spadną z sufitu. Za pomocą wycofania, Znajdź blok, który ma najbardziej bezpośrednią trasę na szczyt pokoju (lub mniej możesz się spadać na ziemię). Po znalezieniu go, wspinaj się na szczycie i użyj wycofania, aby dotrzeć do szczytu pokoju.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Stamtąd podążaj za korytarzem, aż znajdziesz się w obszarze zawierającym wiele polubień lodu i lodu Keese. Tutaj zalecamy pokonanie tych potworów, ponieważ znacznie ułatwi to postęp w korytarzu z nimi.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Możesz pokonać lodowe polubienia, łącząc materiały, takie jak ogień owoce w strzałce, a następnie strzelając do nich, jakby były oszołomione. Tymczasem Ice Keese można szybko zamordować za pomocą huśtawki dowolnej broni lub jednej strzały.

Po zniknięciu potworów możesz teraz bezpiecznie przejść przez korytarz, który strzeżeli. Biorąc pod uwagę ilość mroku na korytarzu, dobrym pomysłem jest skakać na szczycie konstrukcji Mineru, abyś mógł uniknąć dotknięcia mroku.

Na końcu korytarza znajdziesz się na skraju kolejnej przepaści. Najszybszym sposobem na dotarcie do dna jest po prostu paralotniarstwo lub nurkowanie, aż dotrzesz do najniższej podłogi. Pamiętaj, że kiedy schodzisz w dół tej dziury, stracisz również kontakt z mędrmi.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Istnieją dwa zarażone mrok Lizalfos, czekające na ciebie na dole tego dołu, ale jeśli masz szczęście, możesz uniknąć walki z nimi, ślizgając się przez łuk w północnej ścianie. Choć dwa chuchus zarażone mrokiem wyskoczy z ciebie, gdy przejdziesz przez te drzwi!

Znajdziesz się teraz patrząc na pokój w łuku ze srebrnym moblinem stojącym przed nim. To ten łuk, do którego musisz dotrzeć i istnieją dwa sposoby, aby do niego dotrzeć.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Pierwszym z nich jest udanie się na schody po prawej stronie tego pokoju, co doprowadzi do tunelu, który owija się do korytarza. Podczas gdy jedynymi mieszkańcami tego korytarza są łatki mroku, będziesz musiał rozbić kilka ścian skał, aby dotrzeć do miejsca docelowego. To może łatwo zjeść przy zapasach kwiatów i broni bombowej.

Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Drugą opcją jest przesuwanie się po prawej stronie złamanego mostu bezpośrednio przed tobą i wspinanie się na część mostu, która nie jest pokryta mrokiem. Robiąc to, staraj się mieć oko na srebrny moblin, bo inaczej możesz znaleźć strzałę na twarz.

Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Jedynym problemem z obiema metodami jest to, że jest mrok ręka Czekam na Ciebie w środku tej jaskini, a jeśli nie jesteś ostrożny, możesz znaleźć się na ofice. Korzystanie z paralotni pomoże ci w pewnej odległości między sobą a mrokiem, ale zalecamy, aby uniknąć walki z tym. Znowu, podobnie jak poprzednie potwory, ryzykujesz używaniem sprzętu, który oszczędzasz dla Ganondorf, zwłaszcza, że musisz walczyć z Phantom Ganon następnie.

Gdy jesteś po drugiej stronie jaskini, znajdziesz się na szczycie znajomego zestawu schodów. Zejdź w dół, aby znaleźć się w Forgotten Foundation Zelda i Link badali na początku łez królestwa.

Znajdziesz teraz swoje kroki od początku gry. Nie pozwól jednak, aby stracił, czeka na Ciebie srebrny bokoblin i cztery gibdo. Gibdo można jednak łatwo zadbać, stojąc daleko i strzelając do nich za pomocą szalu-fruta.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Będziesz musiał zniszczyć niektóre skały na końcu pokoju zawierające gibdo, ale powinieneś być w stanie znaleźć zardzewiałą broń i skałę, którą możesz połączyć razem, aby uniknąć użycia czegokolwiek cennego.

W końcu wrócisz do pokoju zawierającego malowidła ścienne z przeszłości Hyrule. Jeśli chcesz spojrzeć na pełny mural, upewnij się, że zniszczyłeś wszystkie skały w tym pokoju. Równie dobrze możesz, ponieważ i tak musisz zniszczyć te po prawej stronie, aby dotrzeć do Ganondorf.

Teraz idź na ostatnią klatkę schodową, unikając łaty mroku, dopóki nie dotrzesz na półkę z widokiem na komnatę uwięzioną.

Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Dobrym pomysłem jest umieszczenie medalionu podróży na tej półce na wypadek, gdyby został pokonany przez Ganondorf. Następnie możesz iść i zebrać lepszy sprzęt, więcej posiłków lub ukończyć więcej świątyń dla dodatkowych serc lub wytrzymałości bez konieczności ponownego przejścia przez przemierzanie się przez zamek Hyrule.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Kiedy będziesz gotowy, zanurz się w komnatę uwięzioną i wejdź. Oto pochodnia, którą możesz pamiętać, a na końcu jaskini po uniknięciu mroku znajdziesz platformę nurkową.

To jest punkt nonszorbowy we łzach królestwa. Gdy zanurkujesz z tego miejsca, będziesz w ostatniej bitwie z Ganondorfem i tylko śmierć lub sukces nie może cię uwolnić. (Lub przeładowanie przeszłego pliku zapisu – to też działa, ale nie brzmi to tak dramatycznie.)


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Na razie nadszedł czas, aby dokonać ostatecznych przygotowań, a jeśli chcesz, umieść tutaj medalion podróży. Kiedy będziesz gotowy, zanurz się, aby poznać Ganondorf.

Jeśli chcesz pomóc w pokonaniu Króla Demona, odwiedź nasze jak pokonać Ganondorfa przewodnik lub, jeśli jesteś zainteresowany inną przygodą w Hyrule, odwiedź naszą Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Powodzenia w pokonaniu Ganondorfa!

How do you rate Jak dostać się do Ganondorf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *