Jak dostać się do Iazuma w Genshin Impact

Startseite » Jak dostać się do Iazuma w Genshin Impact
31. maja 2024
4 minutes
13

By Jhonny Gamer

Inazuma jest jedynym regionem w Genshin Impact Zamknięty za zadaniem Archon, co oznacza, że nie możesz po prostu wędrować po Teyvat, aby się tam dostać, tak jak możesz z Sumeru i Fontaine.

Od czasu do czasu znajdują się usterki, które pozwalają ci Dotychaj się wcześnie do Inazuma W Genshin Impact , Ale w końcu wszyscy zostają załatani. Nie możesz również obejść wymagania zadania, jeśli użyjesz postaci o zdolności, która pozwala im przejść przez wodę, ponieważ zostaną one teleportowane od inazuma, gdy zbliżą się zbyt blisko.

Istnieje jednak uzasadniony sposób, w jaki możesz wcześnie odkrywać inazumę bez odblokowania jej samego i innych sposobów zdobycia materiałów inazuma, jeśli musisz tylko udać się, aby ulepszyć swoje postacie i broń.

Więc przeszliśmy Jak dostać się do Iazuma w Genshin Impact Właściwy sposób poniżej, a także jak wcześnie odkrywać region i wymienić alternatywne sposoby zdobycia materiałów Inazuma, takich jak Naku Weed i Sango Pearl.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wersja 4.4 „żywe Harriers w górę w Spring Breeze” | Genshin Impact.Obejrzyj na YouTube

Jak dostać się do Iazuma w Genshin Impact

Aby dostać się do Iazuma w Genshin Impact musisz być rangą przygodową 30 i Rozpocznij rozdział 1 „nieruchomego boga i wiecznej eutymii” inazuma archon quest. Powinieneś ukończyć przynajmniej część „Ritou Escape Plan” tego zadania Archon, ponieważ nie możesz opuścić Ritou i odkryć resztę Inazuma, dopóki tego nie zrobisz.

Dostanie się do pierwszego zadania Archon Inazuma wymaga wykonania wszystkich zadań LIYUE, wszystkich zadań Archon Interlude Miss między Liyue i Inazuma oraz rozdziału jesiennego rozdziału Izuma Prologue, Szkarłatne liście ”. Może to potrwać bardzo dużo czasu, więc poniższe sekcje mogą pomóc, jeśli trzeba dostać się do Iazuma w celu uzyskania materiałów regionalnych.


Jak dostać się do Inazuma na początku Genshin Impact

Oprócz dziwnej usterki, które nieuchronnie zostaje załatane, jedyny sposób, aby dostać się do Inazuma na początku Genshin Impact jest przez Wprowadzanie świata innego gracza w spółdzielni. Jeśli są tym samym światowym poziomem i odblokowali Iazumę w swojej rozgrywce, możesz swobodnie odkrywać kraj wyspowy, aby odebrać wszelkie potrzebne zasoby.

Zalecamy przełączanie opcji „pozwól bezpośrednio dołączyć” i „pokaż tylko łączenie się” w menu kooperacyjnym, aby szybciej dołączyć do świata, po prostu pamiętaj o manierach i zapytaj, czy można wziąć ich materiały po dołączeniu.


Widok menu na ekran dołączania do kooperacji z opcjami, aby ułatwić dołączenie do świata
Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

Jak zdobyć materiały inazuma na początku Genshin Impact

Do Zdobądź materiały inazuma na początku Genshin Impact możesz:

  • DO Test znaku inazuma
  • Kup je w sklepie w Sumeru
  • Wyhoduj je w garnku Serenitea

Niestety możesz wykonać tylko przebiegi testowe, aby uzyskać owoc amakumo, szpik kryształowy, dendrobium, grzyb fluorescencyjny, Onikabuto lub Sakura Bloom. Jednak inne materiały Inazuma można kupić lub uprawiać przed dotarciem do Inazuma.

Test znaku

Wykonanie testów dla postaci Iazuma daje niewielką ilość ich materiałów wąsowych, więc nawet jeśli nie planujesz życzyć tych konkretnych postaci, wykonaj ich test testowy, abyś mógł przechowywać materiały inazuma na później.

Zalecamy wykonanie każdej próby postaci, która i tak się pojawia, niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich materiału wstąpienia, czy nie, ponieważ możesz otrzymać postać, która jej potrzebuje w przyszłości.


Widok menu testu testowego Ayaka pokazujący nagrody za jego ukończenie
Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

SUMERU SHOP

Babak po wschodniej stronie Port Ormos w Sumeru sprzedaje materiały chwastowe Naku i Sango Pearl. Każdy kosztuje 1000 mora, sprzedaje maksymalnie pięć każdego, a jego akcje odświeża się co trzy dni.


Raiden Shigun, patrząc na sklepikarza w Port Ormus w Sumeru


Widok mapy lokalizacji Bakaka w Port Ormus w Sumeru

Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

Serenitea Pot

Po ukończeniu „czajnika, aby zadzwonić do domu: CZĘŚĆ 1” PRZYGODA W Liyue, dostajesz swój własny garnek Serenitea do dekoracji. Po uzyskaniu dostępu do garnka odwiedź go i porozmawiaj z Tubby, z którego można kupić nasiona Sea Ganoderma i Naku z specjalną walutą.

Tak długo, jak masz odpowiedni rodzaj terenu rolniczego, możesz sadzić te nasiona, aby uprawiać ganodermę morską i chwast Naku. Potrzebujesz ścieżki wartości: bujny gleb do uprawy chwastu Naku i ścieżka wartości: uporządkowana łąka do uprawy morskiej ganodermy.


Raiden Shogun stojący obok plamy morskiej gondomery w garnku Serenitea w stylu fontaine


Widok menu kupowania nasion z Tubby w garnku Serenitea

Kredyt obrazu: GamesRead/Hoyoverse

Wszystkie najlepsze odkrywanie inazuma w Genshin Impact!

How do you rate Jak dostać się do Iazuma w Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *