Jak dostać się do Master Ball Pokémon Go

Startseite » Jak dostać się do Master Ball Pokémon Go
31. maja 2024
4 minutes
13

By Jhonny Gamer

Master Ball, Po latach oczekiwania w końcu przybył Pokémon Go .

Wymieniony przez Silph Co, Master Ball jest uważana za najlepszą piłkę Poké w Pokémon Wszechświat ze względu na to, jak zawsze z powodzeniem łapie cokolwiek Pokémon Jest rzucany na. Nadal to robi Pokémon Go , dając ci szansę na uzyskanie bardzo rzadkiego Pokémon.

Pod tobą’uczyć się Jak zdobyć Master Ball Pokémon Go , więc możesz sam użyć tej potężnej piłki Poké.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Jak zdobyć Master Ball Pokémon Go

W momencie pisania, Pokémon Go graczy, którzy to zrobili nie Uzyskaj piłkę główną poprzez śledztwo w czasie: Master Ball może kupić specjalne badania: Master Ball Poszukiwanie tego specjalnego Poké Ball.

Należy zauważyć, że według sklepu w grze, ta misja jest dostępna tylko do wtorku 28 listopada 2023 r. Jednak w samym zadaniu brakuje terminu, więc po przyniesieniu możesz go ukończyć, gdy chcesz.

Pamiętaj, że to zadanie, które może nie być kupowanym za pomocą Pokécoin i jest nie refundowane. Znowu jest to również nie Dostępne dla graczy, którzy ukończyli śledztwo w czasie: Master Ball.


Pierwotnie główną piłkę można uzyskać, wypełniając Quest Krok 5’S Go! Specjalne zadanie badawcze wydane w ramach sezonu Rising Heroes. To zadanie było dostępne do czwartku 1 czerwca o 10 rano (czas lokalny), więc jeśli go przegapiłeś, straciłeś pierwszą szansę na zdobycie Master Ball.

Jeśli jednak nie skończyłeś tych specjalnych badań, nadal możesz zdobyć ofertę Master Ball.

Druga szansa na zdobycie głównej piłki Pokémon Go odbyło się w trakcie śledztwa: Master Ball Quest, który odbył się od piątku 1 września do wtorku 21 listopada o 20:00 (czas lokalny). To zadanie zostało zaprojektowane, aby poświęcić sporo czasu, a ci, którzy go nie ukończyli, byli w stanie kupić specjalne zadanie badawcze, aby zdobyć drugą mistrzowską piłkę.

Master Balls robią układ Pokémon Go, abyś mógł mieć więcej niż jeden w swoim ekwipunku, i zgodnie z urzędnik Pokémon Go blog, będzie więcej możliwości uzyskania głównych piłek w przyszłości.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Pokémon Go Master Ball wyjaśnił

Master Ball to najlepsza piłka Poké w Pokémon wszechświat i zachowuje ten status w Pokémon Go. Master Ball zawsze z powodzeniem złapie Pokémon czy to’S Pidgey lub legendarny Pokémon.

W Pokémon Go, możesz użyć głównej piłki Pokémon Spotkasz się na wolności, z powodzeniem pokonany w nalotach, Znajdź przy użyciu codziennego kadzidła lub spawn z modułów przynętowych.

Zalecamy uratowanie głównej piłki na rzadką Pokémon, taki jak jeden z legendarnych ptaków galarian Warianty znalezione przez Daily Adventure kadzidło, które mają wysokie stawki ucieczki lub Pokémon Podobnie jak Mesprit, którzy są zarówno regionalne, jak i rzadko pojawiają się w nalotach. (Albo możesz zrobić to, co zwykle robię i zachować to w swojej torbie na zawsze…)Galarian Articuno, Zapdos i Moltres.

Na szczęście Master Balls Pokémon Go zrób stos. Oznacza to, że możesz mieć więcej niż jeden w swoim ekwipunku, co daje więcej opcji, jeśli planujesz być bardzo selektywnym z Master Ball Useage.

Pamiętaj tylko o tym’użył wszystkich obecnych głównych piłek, ty’Będę musiał poczekać do Pokémon Go postanawia wydać inny.

Mam nadzieję, że mądrze wybierzesz podczas rzucania Master Ball!

How do you rate Jak dostać się do Master Ball Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *