Jak dostać się do pasa Pokémon Go

Startseite » Jak dostać się do pasa Pokémon Go
31. maja 2024
5 minutes
13

By Jhonny Gamer

Passian jest Gen 7 Pokémon który zadebiutował w Pokémon Go W sezonie ukrytych klejnotów.

Wydany w Pokémon Go jako część Pokémon Mistrzostwa świata 2023 wydarzenie w sierpniu 2023 r. Projekt tego typu walki Pokémon wydaje się czerpać inspirację od lemurów – ogona i wszystkich.

Pod tobą’uczyć się Jak zdobyć pasmian W Pokémon Go wraz z Passian’S kontratory i słabości Jeśli ty’D lubię walczyć z trzema gwiazdkowym nalotem.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Jak dostać się do pasa Pokémon Go

Passian po raz pierwszy pojawił się w Pokémon Go w piątek 11 sierpnia 2023 r. W ramach Pokémon Mistrzostwa świata 2023 wydarzenie.

Tutaj’s, w jaki sposób możesz złapać pasmian podczas Pokémon Wydarzenie mistrzostw świata:


 • W trzygwiazdkowych nalotach
 • Zadania dotyczące badań terenowych wyłączają zdarzenie – Handel a Pokémon

Najlepsza metoda łapania passimskiego sprowadza się do tego, czy chcesz go pokonać podczas nalotu – czy to za pomocą zdalnego przepustki nalotu W połączeniu z aplikacjami takimi jak Poke Genie, z innymi trenerami osobiście lub samodzielnie – lub jeśli chcesz upolować zadanie badań terenowych wyłączających zdarzenie.

Jeśli zdecydujesz się zejść na drogę badawczą, pamiętaj, że zadania otrzymane od Pokéstops zmieniają się na co dzień. Oznacza to, że chociaż możesz uzyskać jedno zadanie, na przykład „Catch 5 Pokémon ”, z Pokéstop pewnego dnia zadanie, które oferuje w następnym może być zupełnie inne. Możesz także znaleźć jedno z sezonowych zadań badawczych Zamiast tego wyłącznie.

Z tego powodu zalecamy dołączenie do lokalnego Pokémon Grupa Go Jeśli planujesz zdobyć Passimian za pośrednictwem zadania badawczego w terenie. Ktoś w tej grupie mógł już znaleźć Pokéstop’RE PROIDY, co pozwoli ci zaoszczędzić dużo czasu na wirowaniu Pokéstops!

Ważne jest również, aby pamiętać, że ponieważ zadaniem jest „Handel a Pokémon, „musisz znać inną Pokémon Go gracz, abyś mógł go ukończyć.

Zaletą zarabiania Passimian poprzez zadanie badawcze w terenie jest to, że można go zapisać i ukończyć po zakończeniu wydarzenia. Tylko upewnij się, że nie’T przypadkowo usuń zadanie!

Jeśli chodzi o walkę z pasmianem w nalotach, Pamiętaj o tym Pokémon to trzygwiazdkowy szef RAID. Z tego powodu możesz nie być w stanie solo tego bossa Raid, zwłaszcza jeśli ty’re nowicjusza do Pokémon Go. Oprócz tego, tam’S Nie ma gwarancji, że ty’LL z powodzeniem złap Pasmian, a jeśli ucieka, ty’Muszę wygrać kolejny nalot lub znaleźć zadanie badawcze, aby go złapać.

Ponieważ Passian nie’ewoluuj, na szczęście, musisz to tylko złapać Pokémon Raz, jeśli po prostu chcesz dodać go do swojego Pokédex.

Gorąco zalecamy złapanie pasmsima lub przynajmniej znalezienie zadania badawczego w terenie podczas Pokémon wydarzenie mistrzostw świata 2023, ponieważ w chwili pisania pisania’Nie wiem, jaki będzie jego wskaźnik odrodzenia po zakończeniu wydarzenia. Tam’jest szansa, że podobnie jak wiele niedawno wydanych Pokémon, Passian będzie trudny do znalezienia po zakończeniu wydarzenia, więc tak’warto to złapać, gdy masz szansę.

Passimskie przeciwdziałania i słabości Pokémon Go

Jeśli chcesz pokonać Passiana w Pokémon Go nalot, a potem’jest dobrym pomysłem na liczniki i słabości:

 • Typ Passimian – Typ walki
 • Passian jest słaby – Wróżka, latanie i psychiczne
 • Liczniki passimskie – Dla bajków, Granbull, Gardevoir, Tgekiss i Sylveon. Dla typów latających, Moltres, Rayquaza, Staraptor i Braviary. Dla typów psychicznych, Mewtwo, Metagross, niezwiązana hoopa i lunala.
 • Inne notatki Passian – Zespół silnych typów psychicznych jest dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli masz Mewtwo, który zna Psystrike. Jeśli możesz, i gorąco polecamy to, jeśli ty’Zatrudnianie samego passimskiego, to’s również warto dodać mega gardevoir do twojego zespołu, aby zwiększyć ataki psychiczne i wróżki.

Kredyt obrazu: Niantic

Passimian CP w Pokémon Go

Passimian ma następujące zakresy CP w Pokémon Go:

 • RAID Boss CP dla Passian – 18 811 CP
 • Passimian Max CP na poziomie 40 – 3033 CP
 • Maksymalny normalny CP do łapania passimskiego – 1654 do 1733 CP
 • Max Weather Boost CP (pochmurne) do łapania passimskiego – 2068 do 2166 CP

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Passian Moveset Pokémon Go

Jeśli chodzi o passimian’jest najlepszy ruch Pokémon Go zalecamy użycie Kontratak jako szybki atak I Supermocarstwo jako naładowany atak.

Pod tobą’Znajdź pasmian’s pełny ruch Pokémon Go:

Możliwy szybki atak

 • Licznik (walka)
 • Rock Smash (walka)
 • Zdejmij (normalny)

Możliwy atak naładowany

 • Brick Break (walka)
 • Zamknij walkę (walka)
 • Supermocarstwo (walka)

Powodzenia w łapaniu pasmsima Pokémon Go!

How do you rate Jak dostać się do pasa Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *