Jak dostać się do wioski Rito w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dostać się do wioski Rito w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
31. maja 2024
4 minutes
12

By Jhonny Gamer

Musisz dostać się do wioski Rito w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Aby kontynuować główne zadanie zjawisk regionalnych W ramach wyszukiwania linku Zelda.

Jednak uderzysz w kadę, gdy przechodząc przez zepsuty most w drodze do tego obszaru, więc przeszliśmy Jak przekroczyć most Rito Village W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom poniżej.

Aby zatrzymać link, biorąc obrażenia mróz przez regiony Hebry i Tabantha w drodze do i poza tym mostem, również szczegółowo opisaliśmy Jak dostać się do wioski Rito w totk poniżej.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak dostać się do wioski Rito w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Aby dostać się do wioski Rito we łzach królestwa, musisz wyposażyć Link w jakąś odporną na zimno zbroję Zanim wyruszysz na ścieżkę, ponieważ odniesie obrażenia od „nie do zniesienia przeziębienia” podczas eksploracji śnieżnego terenu.

Możesz również gotować posiłki, w tym składniki odporne na zimno, Podobnie jak pikantna papryka, aby przez chwilę zwiększyć opór Link, ale najlepiej jest zdobyć zbroję na dłuższą metę, ponieważ spędzasz dużo czasu w chłodne dni wokół regionów Hebry i Tabantha.


Ekran menu w [NoEdit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pokazujące gracza wyposażenia zbroi oporu zimnego
Kredyt obrazu: Nintendo

Na szczęście archaiczne ciepłe przecieka Na Wielkiej Wyspie Sky wystarczy, aby zobaczyć, jak jesteś bezpieczny do Rito Village. Jednak dla reszty regionalnego zadania zjawisk w Rito Village zalecamy zakup nakładki śnieżnej lub tuniki śnieżnej w sklepie odzieżowym, gdy dotrzesz do Rito Village.

Oto ile kosztują elementy zestawu pancerza śnieżnego w totk:

  • Snowquill Heredss – 650 rupii
  • Snowquill Tunik – 500 rupii
  • Snowquill spodni – 1000 rupii

Opis w grze śnieżnego nakrycia głowy w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.Akcesorium oferuje graczom zimny opór


Opis tuniki śnieżnej śnieżnej w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.Pancerz oferuje graczom zimny opór

Kredyt obrazu: Nintendo

Opis w grze śnieżnych spodni w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.Odzież oferuje graczom zimny opór
Kredyt obrazu: Nintendo

Potrzebujesz kolejnego elementu pancerza oporu zimnego, ponieważ temperatura spadnie jeszcze bardziej, gdy eksplorujesz powierzchnię i niebo podczas głównej misji. Znowu możesz gotować posiłki, aby to zrobić, ale o wiele wygodniej jest po prostu wyposażyć odporną na zimno zbroję.

Najwygodniejszym sposobem na wioskę Rito po wyposażeniu archaicznych ciepłych przecierania – lub zjedzenia zimnego odpornego na posiłek – jest szybkie podróż do świątyni Makurukis w pobliżu Mostu Tabantha w regionie Hyrule Ridge w regionie Hyrule Ridge.


Mapa pokazująca lokalizację świątyni Makurukis, która znajduje się w pobliżu lokalizacji wioski Rito
Kredyt obrazu: Nintendo

Stąd przejdź przez pobliski most i idź drogą przez Piper Ridge, Nero Hill i Kolami Bridge. Znajdziesz stajni z mostem Kolami z mostem Kolami.

Podróż Link jeszcze się nie skończyła, aby dostać się do Rito Village z Lucky Clover Gazette, musisz znaleźć drogę przez zepsuty most.

Jak przekroczyć most Rito Village The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Rito Village znajduje się po drugiej stronie mostu w Lucky Clover Gazette, ale jest zepsuta, więc musisz znaleźć inny sposób na przekroczenie.


Link stojący w pobliżu złamanego mostu, który prowadzi do wioski Rito
Kredyt obrazu: Nintendo

Być może będziesz w stanie przesunąć się i skalować klif po szczelinie, jeśli masz żabę pancerza nagrodzone przez Traysi w Lucky Clover Gazette, ale najłatwiejszym sposobem na przejście przez most Rito Village jest Upuść stożkę sosnową Hylian do ognia nad mostem.


Ekran menu w [NoEdit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pokazujące element stożka sosny Hylian


Połącz ślizganie się po ogniu, aby skierować się w stronę wioski Rito w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Kredyt obrazu: Nintendo

Stwarza to podmuch wiatru, którego możesz użyć Parotlider unosić się w górę, a następnie na drugą stronę.

Możesz znaleźć kilka szyszek sosny Hylian za i wokół Gazette Lucky Clover.


Połącz polowanie na szyszki sosnowe Hylian, które gracze muszą zebrać, aby udać się do wioski Rito
Kredyt obrazu: Nintendo

Gdy dotrzesz na drugą stronę, po prostu podążaj ścieżką, aby w końcu dostać się do Rito Village – pamiętaj, aby kupić tu kawałek zbroi śnieżnej, zanim będziesz potrzebować więcej odporności na zimno!

Jeśli zamiast tego chcesz premia do ataku na zimną pogodę, możesz również odwiedzić pobliską lokalizację koszulki odmrożenia, lub po prostu potrzebuję pomocy w zakresie chwytania ze wszystkimi różnymi zestawami, wymelduj się naszym przewodnikiem i lokalizacjami zbroi.

How do you rate Jak dostać się do wioski Rito w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *