Jak dostać się do zapomnianej świątyni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dostać się do zapomnianej świątyni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
31. maja 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

Zapomniana świątynia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest dość łatwe do znalezienia, ale to trochę mylące.

Widzisz, zapomniana świątynia nie jest podobna do innych The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. To raczej punkt wyjścia do bardzo ważnego zadania, który prowadzi do znalezienia smoczych łez.

Oto jak dostać się do zapomnianej świątyni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom , I co znajdziesz po tym, jak będziesz w środku.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jak dostać się do zapomnianej świątyni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Dostać się do zapomnianej świątyni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, udaj się do lokalizacji oznaczonej na mapie poniżej. Wejście znajduje się po południowej stronie konstrukcji, na dole doliny. Jest to oznaczone między Rowan Plain a South Tabantha Snowfield.


Ziemia na dole doliny po południowej stronie zapomnianej struktury świątyni. Znajdziesz plecak siedzący sam w pobliżu wejścia. Po prostu wspinaj się na ścianę przed sobą, a można znaleźć Baloon gorącego powietrza z postacią siedzącą obok niej. Jest to w połowie konstrukcji.


Stąd jest to tylko przypadek przepychania się przez każdy z dużych pokoi świątyni. Są tu wrogowie i dużo wspinaczki do zrobienia. Ascend jest twoim najlepszym przyjacielem, aby szybko dotrzeć do końca świątyni. W krótkim sposobie, będziesz mógł aktywować świątynię Mayausiy Jako szybki punkt podróży.


Link rozmawia z Impą o jej balonie na gorące powietrze w zapomnianej świątyni
Kredyt obrazu: Nintendo

W pobliżu sanktuarium znajdziesz Impę, która skieruje cię w kierunku ostatniego pokoju. To tutaj nauczysz się lokalizacji wszystkich smoczych łez, co jest misją warte tak szybko, jak to możliwe. Nie tylko zawiera doskonałe historie przerywniki filmowe, ale także legendarna nagroda czeka na końcu tego wszystkiego.

Jeśli swędzenie więcej przygody świątynnych, sprawdź nasze polecenie Temple Order and Locations, Lub jeśli chcesz czegoś bardziej zrelaksowanego, możesz spróbować zdobyć złotego konia Zamiast.

How do you rate Jak dostać się do zapomnianej świątyni The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *