Jak dostać wodorosty Disney Dreamlight Valley

Startseite » Jak dostać wodorosty Disney Dreamlight Valley
31. maja 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Musisz weź wodorosty Disney Dreamlight Valley Aby gotować niektóre posiłki i materiały rzemieślnicze na własne potrzeby lub w ramach Questlines – takich jak Goofy’s „Tajemniczy wrak” poszukiwanie.

Aby pomóc w twoich potrzebach rzemieślniczych i wszelkich zadaniach, które wymagają użycia wodorostów, dokładnie szczegółowo opisaliśmy gdzie znaleźć wodorosty W Disney Dreamlight Valley , i jak zdobądź wodorosty po zlokalizowaniu.

Jeśli szukasz wodorostów w ramach The Goofy’s the Mysterious Wreck 'Quest, upewnij się, że sprawdź także nasz przewodnik o tym, jak zdobyć glinę.


Jak dostać wodorosty Disney Dreamlight Valley

Dobra wiadomość jest taka Można znaleźć wodorosty w dowolnej z siedmiu biomów Obecnie dostępne w Disney Dreamlight Valley. Chociaż znaleźliśmy około dziesięciu w ciągu jednego dnia na brzegu Dazzle Beach, jeszcze się nie odrodzili, ponad 24 godziny później. Żelowanie wodorostów albo ma bardzo długi czas odrodzenia, może w ogóle nie odradzać, albo obecnie jest podsłuch.

Nie martw się, jeśli nie możesz już jeździć na wodorostach, alternatywnie, wszystko, co musisz zrobić, aby dostać się do wodorostów Disney Dreamlight Valley jest Wrzuć linię połowową w źródło wody z dala od kręgów bąbelkowych. Od czasu do czasu możesz złapać wspólną rybę, ale zwykle można znaleźć wodorosty dość szybko, jeśli trzymasz wędka z dala od bąbelków.


Upewnij się, że z dala od bąbelków.

Jeśli planujesz uprawę wodorostu w ten sposób lub jakikolwiek inny materiał Disney Dreamlight Valley, następnie zalecamy zabranie ze sobą posiłków, aby utrzymać wypełnienie niebieskiego paska energetycznego lub odblokować życzeni w obszarze, w którym uprawujesz, abyś mógł szybko podróżować między biomem a domemAby wypełnić pasek energetyczny bez robienia posiłków.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Podczas połowów powinieneś także „Spotkanie” z postacią, która ma bonus rybacki, ponieważ oznacza to, że od czasu do czasu znajdą kolejne wodorosty po znalezieniu. Ten bonus rybacki nie jest zamknięty dla jednej postaci, ponieważ możesz wybrać bonus, który dostaje każdy z wieśniaków, gdy osiągniesz pewien punkt w ich przyjaźni.


Dziękujemy za bycie przyjacielem.

Teraz, gdy wiesz, jak wydajnie je zdobyć wodorosty i uprawę, możesz użyć go jako składnika posiłków, albo stworzyć w błonniku, który jest potrzebny do wielu przepisów dotyczących rzemieślniczego – w tym liny. Jedno wodorosty stworzy pięć błonników na raz. Więc jeśli szukasz liny, musisz złapać dwa wodorosty, jak Potrzebujesz ośmiu światłowodów, aby zrobić jedną linę na stole warsztatowym.


Jeśli potrzebujesz więcej pomocy Disney Dreamlight Valley, mamy przewodniki, jak ulepszyć Twój dom, Jak zrobić Ratatouille, i jak robić crudités i kanapki z rybami.

How do you rate Jak dostać wodorosty Disney Dreamlight Valley ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *