Jak dostać złotego konia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dostać złotego konia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
31. maja 2024
5 minutes
12

By Jhonny Gamer

Księżniczka Złoty koń Zelda The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom został przerażony, powodując, że ucieka od ludzi, którzy się nim opiekują i sprawiło, że zmartwili się. Na szczęście Link jest pod ręką, aby pomóc w wyśledzeniu zaginionego konia i bezpiecznie go przywrócić do domu.

Jednak ratowanie tego konia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nie jest tak proste, jak się to wydaje i będzie wymagało rozpoczęcia potencjalnego zadania obserwacji księżniczki.

Bez zbędnych ceregieli, jesteśmy tutaj, aby pokazać, jak to zrobić Rozpocznij poszukiwanie potencjalnych obserwacji księżniczki I gdzie zdobyć złotego konia łzami królestwa.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak rozpocząć potencjalne zadanie obserwacji księżniczki

Aby rozpocząć potencjalne zadania księżniczki The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, musisz udać się do Lucky Clover Gazette na północnym krańcu granicy Tabantha, na północny zachód od Hyrule Ridge. Jego dokładne współrzędne to (-3252, 1773, 0118).


Zelda Totk Lucky Clover Gazette Map Lokalizacja

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zdecydowanie zalecamy ukończenie świątyni Oromuwak To jest na wschód od gazety, abyś miał szybką podróż Lokalizacja w pobliżu.

Gorąco zalecamy posiadanie co najmniej półtora koła wytrzymałości dla linku, choć większe koło wytrzymałości znacznie ułatwi to zadanie. Jeśli nie zaktualizowałeś jeszcze wytrzymałości Link, sugerujemy poświęcenie czasu na odwiedzenie kilku świątyń.

Kiedy dotrzesz do budynku Gazette, wejdź do środka i Porozmawiaj z redaktorem naczelnym, Traysi. Następnie zatrudni cię w ramach Gazette i rozpocznie się potencjalne zadanie księżniczki.


Zelda totk Lucky Clover Gazette Link i tacsi

Jak znaleźć Złoty koń Zelda

Po rozpoczęciu potencjalnego zadania księżniczki, musisz teraz znaleźć na północny zachód od Central Hyrule Snowfield Stables. Stajnie znajdują się na wschód od gór Hebrra, na północny wschód od Tabantha Frontier i Rito Village. Precyzyjne współrzędne stajni Snowfield to (-1639, 2564, 0233).

Dokładną lokalizację stajni Snowfield na mapie poniżej:


Zelda Totk Snowfield Stabilna Mapa Lokalizacja

Tutaj skieruj się do wejścia do stajni, a następnie spójrz po prawej stronie. Powinieneś zobaczyć, jak niektóre konie szczęśliwie jedzą siano, a Penn będzie rozmawiać z Harlowem przed nimi. Podejdź do Penn i wchodzą z nimi w interakcje Aby zacząć śledzić rozmowę.


Zelda Totk Link Penn Harlow Snowfield Stable

Dowiesz się tego Złoty koń Zelda został przerażony i uciekł na północ. Teraz, zanim zaczniesz tak, Posiłki wzmacniające wytrzymałość i eliksiry w stabilnym garnka do gotowania.

Księżniczka Złoty koń Zelda we łzach królestwa można znaleźć w środku North Tabantha Snowfield. To jest na północ od Snowfield Stables i na wschód od Pikida Stonegrove Skyview Tower.


Zelda totk Golden Horse Map Lokalizacja

Zachowaj ostrożność, gdy zaczniesz zapuszczać się w ten sposób, ponieważ istnieje Frost Gleeok Krzyka nieba. Na szczęście możesz łatwo zakraść się po tym stworzeniu i całkowicie uniknąć walki.

Po zbliżeniu się do obszaru na mapie powinieneś zobaczyć, jak koń pojawia się w oddali. Kiedy go znaleźliśmy, kręciło się wokół ruin z kilkoma innymi koniami, ale na szczęście jest to złoto oznacza, że naprawdę wyróżnia się w śnieżnym środowisku.


Zelda totk Złoty koń przez lunety

Tak jak zrobiłbyś to, próbując oswoić normalnego konia, Podkradnij się za Koń Zelda Bez wykrycia (eliksirs zwiększający Stealth są tutaj przydatne). Następnie, Zamontuj konia I spróbuj uspokoić to. To trudna część, ponieważ wymaga okropnie dużo wytrzymałości.

Mieliśmy nieco ponad półtora koła wytrzymałości i musieliśmy go w pełni napełnić kilka posiłków, próbując oswoić Koń Zelda. W końcu uda ci się ich oswodnić, a wszystko, co musisz zrobić Jeźdz z powrotem do stajni Snowfield. Podczas gdy na koniu, Porozmawiaj jeszcze raz z Harlowem i Pennem Owinąć tę misję.


[Noedit] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Link jest na złotym koniu i rozmawia z Penn i Harlow w Snowfield Stables

Jako nagrodę dadzą ci kilka przedmiotów, w tym królewską uzdę i siodło królewskie, ale co ważniejsze, dadzą ci również Złotego Koń. Zgadza się! Możesz zachować Koń Zelda , Pamiętaj więc, aby jak najszybciej zarejestrować go w Snowfield.


Zelda Totk Link jazda na złotym koniu Zelda

To jeszcze jeden koń do Twojej kolekcji! Mamy nadzieję, że spodoba ci się reszta swojej przygody z linkiem The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jeśli potrzebujesz pomocy z niebezpiecznymi wrogami, sprawdź nasz przewodnik, jak uzyskać opór mroku lub nasz, jak zwiększyć trwałość broni.

How do you rate Jak dostać złotego konia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *