Jak dostroić telewizor Fortnite podczas noszenia stroju bajtów

Startseite » Jak dostroić telewizor Fortnite podczas noszenia stroju bajtów
31. maja 2024
4 minutes
10

By Jhonny Gamer

Dostosuj telewizor podczas noszenia stroju bajtów jest pierwszym krokiem zadań bajtów w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Za wypełnienie wszystkich zadań bajtów w Fortnite , Dostaniesz siedem nowych stylów dla jego charakterystycznego Pickaxe, Noth. Jednak nie każdy może wziąć udział w tych zadaniach, ponieważ potrzebujesz dostępu do Premium Battle Pass ten sezon.

Przejdziemy Jak odblokować strój bajtów poniżej, abyś mógł go nosić i Dostrój telewizję Aby rozpocząć pracę nad tymi siedmioma nowymi stylami dla Nothing’s Gift.

Zwróć uwagę na to szczególne wyzwanie nie można już ukończyć.
Co nowego? Rozdział 4 sezon 2 nadszedł! Nowe dodatki obejmują szyny szlifierskie i ostrza kinetyczne, wraz z nową przepustką bitwą, Kolekcja postaci i Eren Jaeger skóra.
Warto wiedzieć, jak szybko dostać XP Fortnite .

Na tej stronie:


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Jak odblokować strój bajtów w Fortnite

Odblokować strój bajtów w Fortnite, musisz kupić podanie bitwy na rozdział 3 sezon 4, następnie zarobić wystarczającą liczbę gwiazd bitwy, aby Odblokuj bajty i jego Pickaxe na stronie Nothing na stronie 2 przełęczy bitwy.


Będziesz musiał odblokować wszystko inne na stronie, aby zdobyć bajty i jego Pickaxe, więc jeśli potrzebujesz pomocy, jak zdobyć XP, aby zdobyć te gwiazdy, mamy stronę, jak szybko uzyskać XP Fortnite . Jeśli jednak potrzebujesz tylko kilku gwiazd bitwy, zakończenie wyprysku z niekontrolowanym głazem z kopnięciem slajd i kup przedmiot od Panther, Mancake lub wyzwania ubezpieczeniowe to dwa szybkie sposoby na szybkie zarobki XP, jeśli jeszcze ich nie zrobiłeś.

Po otrzymaniu bajtów i prezentu niczego, zadania bajtów zostaną dodane do zakładki „zadań”. Możesz teraz udać się do swojej szafki i wyposażyć swój nowy strój Bajtes, aby rozpocząć swoją pierwszą misję dostrojenia telewizji.


Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Jak dostroić telewizor podczas noszenia stroju bajtów w Fortnite

Jak wspomniano powyżej, przejdź do szafki i wyposaż strój bajtów po odblokowaniu go z przepustki bitewnej w tym sezonie przed rozpoczęciem meczu. Wyzwanie nie będzie się liczyć zgodnie z zakończeniem, chyba że nosisz ten strój.

Po wyposażeniu zestawu bajtów możesz dostroić telewizor w dwóch lokalizacjach:

  • Mały budynek na północny wschód od lśniczej laguny
  • Dom między przechylonymi wieżami a herald’s sanctum

Telewizor w małym budynku o godz Lśniła laguna można łatwo uzyskać do niego dostęp, wchodząc po północno -wschodnich klifach otaczających ten obszar.

Telewizor w domu Między przechylonymi wieżami a sanctum Herald’s jest łatwiejszy w dostępie, ponieważ na parterze w garażu domu.

Po prostu zbliżaj się do jednego z telewizorów i naciśnij przycisk pokazany, aby „dostroić” go, a otrzymasz linię głosową z NIC i uzyskaj dostęp do następnej części zadania Bajtów.


To od Ciebie zależy, który telewizor dostroi się, ponieważ oba będą postępować w zadaniu. Lastrowa laguna ma więcej łupów, ale zawsze możesz podróżować do przechylonych wież lub sanktuarium Herald’s Sanctum po dostrojeniu telewizora w domu między nimi, jeśli wolisz tam pojechać tam.

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 Sezon 4, Odwiedź nasze strony na temat zmian mapy, Lokalizacje sklepienia, Skóra Herald, i broń evochrome.

How do you rate Jak dostroić telewizor Fortnite podczas noszenia stroju bajtów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *