Jak dotrzeć do Sidona na wyspie WellSpring w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dotrzeć do Sidona na wyspie WellSpring w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
31. maja 2024
7 minutes
10

By Jhonny Gamer

Dotarcie do Sidona na Wyspę Wellspring w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest trochę wędrówką, a dzięki kilku wodospadom i podejrzanym grawitacji możesz skończyć w zupełnie innym kierunku.

Podczas badania zjawisk regionalnych wpływając na Zorę w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, W końcu znajdziesz się na dużej wyspie na niebie, na której grawitacja nie jest wszystkim, co się wydaje, a znalezienie księcia Zora jest podobne do rozwiązania gigantycznej puzzli.

Bez zbędnych ceregieli, pokażemy ci Jak dotrzeć do Sidona na wyspie WellSpring w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak dotrzeć do Sidona na wyspie WellSpring w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Aby dostać się na wyspę Wellspring, musisz założyć Sidon of the Zora Główna historia zadowa, a następnie ukończyłem starożytną zagadkę Zora Waterworks i mam kawałek zbroi Zora z Yona.

Po ukończeniu wszystkich tych rzeczy możesz udać się do dużego wodospadu w centrum jeziora East Reservoir, które znajduje się na południowy wschód od Mipha Court i na południowy wschód od domeny Zora. Z wyposażonym kawałkiem zbroi Zora możesz po prostu popłynąć ten wodospad, aby dostać się na wyspę Wellspring.

Raz na wyspę idź do znacznika zadań, aby porozmawiać z Sidonem, który następnie przejdzie do innego punktu na Wyspę Wellspring, a to, gdy dotarcie do niego zaczyna być trudne.


Zelda Totk Link i Sidon na początku wyspy Wellspring

Po lewej stronie miejsca, w którym właśnie rozmawiałeś z Sidonem, są bąbelki wytwarzane przez bąbelkowe. Wskocz do bańki i przejdź na następną platformę.


Zelda Totk Wellspring Island Pierwsza jazda bańki

Będąc na następnej platformie, podążaj ścieżką w prawo i jeźdź tutaj bąbelkami. Będziesz musiał użyć swojego paralotniczki bezpiecznie przesuwać się między nimi.


Zelda Totk Wellspring Island Link Patrząc na cztery bąbelki Zonai

Po dotarciu do następnej platformy czeka na Ciebie kilka konstrukcji. Możesz z nimi walczyć lub przebiec obok nich tak jak my. Jakkolwiek zdecydujesz się z nimi poradzić, musisz iść po schodach z tyłu i skierować się w lewo, aż dotrzesz do krawędzi platformy pod numerem (3630, 0640, 1261.)

Tutaj zobaczysz wodospad naprzeciwko ciebie. Biegnij i wskocz do tego (upewnij się, że nadal nosisz kawałek zbroi Zora), a następnie pływaj w górę wodospadu, aż wystrzeli Cię w powietrze.

Po powietrzu udaj się do wodospadu po prawej:


Zelda Totk Wellspring Island Pierwsza trasa wodospadowa Waterfall One

Następnie ponownie po lewej:


Zelda Totk Wellspring Island Pierwsza trasa wodospadu Waterfall Dwa

Następnie w kierunku duetu wodospadów przed tobą i jeźdź jednym z nich do następnego obszaru.


Zelda Totk Wellspring Island Pierwsza trasa wodospadu Duo Waterfall Duo

Kiedy wylądujesz tutaj, powinieneś zauważyć, że sanktuarium Igoshon jest po twojej prawej stronie. Zalecamy aktywację tego jako szybkiej podróży punkt, nawet jeśli nie chcesz teraz robić świątyni.

Na tej platformie skieruj się do przodu i po schodach, a zobaczysz kilka skrzydeł Zonai kropki. Na drugim końcu platformy powinieneś również zobaczyć wyrzutnię i złoty filar po lewej stronie.

Chwyć jedno ze skrzydeł i umieść go na rampie przed wyrzutnią, aby „dziob” skrzydła stoi w obliczu następnego zestawu platform naprzeciwko ciebie.


Zelda Totk Zonai Wing na wyrzutni Wellspring Island

Następnie stań na środku skrzydła i strzelaj do złotego filaru po lewej stronie strzałką, aby obrócić go na zielono (możesz użyć broni w zwarciu i spieszyć się z powrotem do skrzydła). Gdy będzie zielony, wyrzutnia odepchnie skrzydło i możesz jeździć na następnej platformie.

Kiedy wylądujesz w następnym obszarze, idź po schodach, aby zmierzyć się z kolejnym konstruktem. Możesz zdecydować się na to lub możesz przejechać obok tego, to twój wybór. Niezależnie od tego, że poradzisz sobie z konstrukcją, musisz przejść obok nich do wodospadu z tyłu obszaru.


Zelda Totk Wellspring Island Solo Construct and Waterfall

Podejdź ten wodospad i przygotuj się na przesuwanie się do kilku różnych, aby wspiąć się na górę.

Po przejściu początkowego wodospadu przesuń się po prawej:


Zelda totk Wellspring Island Druga trasa wodospadu Waterfall One

Następnie znowu udaj się do jednego po prawej:


Zelda totk Wellspring Island Druga trasa wodospadu Waterfall dwa

Wreszcie, znowu udaj się do trio wodospadów po prawej stronie. Możesz wybrać dowolny, który chcesz, ale polecamy ten najdalej, ponieważ jest on najbliżej zepsutej ścieżki.


Zelda totk Wellspring Island Druga trasa wodospadu Trio Waterfall Trio

Jedź jednym z wodospadów w górę, a następnie spróbuj wylądować po prawej stronie platformy, w której znajduje się zepsuta ścieżka (możesz wrócić do tego obszaru, aby walczyć z konstrukcjami chroniącymi klatkę piersiową).

Raz na zepsutej ścieżce/mostu podążaj za nią w górę, a dojdziesz do obszaru, w którym unoszą się duże bąbelki Zonai.

Poczekaj, aż bańka wyląduje na platformie, a następnie szybko użyj przewijania i wskocz z powrotem do niego, aby jeździć z powrotem na drugą platformę. Po drugiej stronie możesz bezpiecznie wyjść z bańki.


Zelda totk Wellspring Island przypominał Zonai Bubble

Gdy znajdziesz się na następnej platformie, idź w lewo do punktu, w którym bąbelki Zonai po prostu się zatrzymują.

Tutaj powinieneś zauważyć, że bąbelki Zonai właśnie utknęły i nie pójdą dalej. Powinieneś także zobaczyć luźną platformę na podłodze.


Zelda totk Wellspring Island Zonai Bubble Stop i luźna rampa

Użyj Ultrahand Aby odebrać jedną z tych luźnych platform i zrównoważyć ją z półką tutaj, aby stworzyć rampę, która stoi na następnym obszarze platformy, który jest nieco nad tobą.

Następnie stań na szczycie rampy i poczekaj. Kiedy bańka Zonai dociera do rampy, powinna się odbić i w górę w niebo. Tak jak to robi, wskocz do niego i przejdź do niego tak daleko, jak to zajmie lub dopóki nie pomyślisz, że masz wystarczającą wysokość, aby przesunąć się do następnego obszaru.


Zelda totk Wellspring Island Link jazda ostatnia bańka Zonai

Na tej platformie powinieneś zobaczyć całkiem kilka różnych urządzeń Zonai i dużą, długą rampę po lewej stronie. Następnym zadaniem jest zrobienie czegoś, co może uruchomić link z rampy i przenieść go na następną platformę po drugiej stronie.


Zelda Totk Wellspring Island Larta Ramp to Water Temple

Zrobiliśmy to, biorąc platformę Zonai (płyty z kołami) i przymocowanie skrzydła na jej szczyt. Następnie przymocowaliśmy wentylator Zonai po obu stronach tylnych skrzydeł skrzydła, aby napędzał go do przodu.


Zelda Totk Wellspring Island Zonai Wheel z wentylatorem na plecach
Możesz także to zbudować, ale dodanie skrzydła pomogło nam ślizgać się.

Kiedyś zadowolony z domowej roboty Link, umieść go na dole rampy, a następnie stań na niej. Po przygotowaniu aktywuj urządzenie i jeźdz na rampie. Jeśli jest właściwe, urządzenie powinno dać link wystarczającą wysokość, aby móc przesunąć się do ostatecznej platformy tego sekcji.

Kiedy bezpiecznie wylądujesz na następnej platformie po użyciu Link Launcher, po prostu postępuj zgodnie z znacznikiem Quest do Sidon!

Możesz teraz postępować naprzód w celu zapisania Zora! Jeśli potrzebujesz przerwy, sprawdź nasze przewodniki, które pokazują, jak zdobyć złotego konia lub jak zdobyć gigantyczny biały ogier. Jeśli jednak chcesz zamiast tego więcej zbroi, spójrz na nasz przewodnik, jak zdobyć Phantom Armor Zamiast!

How do you rate Jak dotrzeć do Sidona na wyspie WellSpring w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *