Jak dotrzeć do świątyni wiatru w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak dotrzeć do świątyni wiatru w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
31. maja 2024
11 minutes
12

By Jhonny Gamer

Porozumiewawczy Jak dotrzeć do świątyni wiatru w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom może uratować ci kilka nieszczęść podczas przemierzania hebrajskiego nieba. Po pierwsze, zalecamy przeczytanie naszego Tulina z Rito Village Przewodnik, aby dowiedzieć się, jak dotrzeć do punktu, w którym możesz zacząć wspinać się na świątynię wiatru.

Po odzyskaniu łuku Tulina z nieznośnej aerocudy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Zostaniesz poinstruowany, aby zbadać chmurę, która powoduje zamieć, która obejmuje Rito w śniegu. Wtedy wspinaczka do świątyni wiatrowej zaczyna się.

Bez zbędnych ceregieli Brave Hero, jesteśmy tutaj, aby ci pokazać Jak dotrzeć do świątyni wiatru w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak dotrzeć do świątyni wiatru w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po odzyskaniu łuku Tulina, Harth poinstruuje was, aby zbadali chmurę, która uważa się za zamieci. Jednak nie możesz wejść do chmur po bokach, jedynym sposobem, aby się w to dostać, jest dotarcie do samego początku!

Aby zacząć badać chmurę, musisz udać się w góry Hebra i stać na szczycie zaznaczonym na mapie poniżej. Na współrzędnych (-2783, 28899, 0738) znajdziesz Rito o nazwie Huck. Porozmawiaj z nimi, a oni skierą cię w kierunku, w którym musisz iść.


Zelda Totk Hebra Mountains Peak Map Lokalizacja

Po rozmowie z Huckiem, spójrz na wschód, aby zobaczyć niektóre pływające platformy wyspy naprzeciwko ciebie. To jest początek szlaku, który musisz podążać, aby wstać nad chmurą.

Gdy będziesz gotowy, przeskocz i przesuń się na pierwszą pływającą wyspę. Pamiętaj, aby użyć zdolności Tulina, aby pomóc ci zwiększyć impuls podczas pobytu w powietrzu!


Zelda Totk Rising Island Sieć Pierwsza wyspa Duo Cubes

Kiedy wylądujesz na tej platformie, powinieneś zobaczyć dwa pudełka po prawej stronie. Użyj Ultrahand Aby układać te pudełka na siebie, a następnie umieść swoje stworzenie na boku platformy, która jest skierowana na wschód, w kierunku następnego zestawu pływających wysp.


Zelda Totk Rising Island Chain Duo Stack

Wspinaj się po ułożonych kostkach, a następnie przeskocz i przesuwaj się na następną wyspę naprzeciwko ciebie.

Kiedy wylądujesz tutaj, użyj Ascend Aby dotrzeć do samego szczytu łańcucha wyspy, a następnie wspinaj się na gruby filar w środku, aby stać na nim.


Zelda Totk Rising Island Chain Link stojący na pierwszym filarze skierowanym na zachód

Stąd spójrz na zachód i powinieneś zobaczyć długi filar, który unosi się tuż nad inną platformą. Przesuń się do platformy w (-2714, 2940, 0767) i stań pod filarem. Użyj Ascend, aby wyskoczyć na tym filarze, a następnie zostaniesz powiadomiony, że dotarłeś do „Rising Island Sain”.

Spójrz na zachód, aby zobaczyć kilka złamanych wysp wznoszących się w niebo. Musisz skalować je wszystkie, aby dostać się do chmury.


Zelda Totk Link Patrząc na First Chunk of Rising Island Chain

Ostrożnie zejdź na ścieżkę poniżej, a następnie podążaj ścieżką do przodu i w górę zestawu schodów po lewej stronie. Kontynuuj podążanie za kolejnymi schodami w prawo do platformy i stań na krawędzi platformy pod adresem (-2858, 3001, 0878).

Tutaj spójrz w dół i powinieneś zobaczyć łódź pod sobą. Zeskocz na niego, a jego płótno będzie działać jak silna trampolina, napędzając cię w powietrzu.


Zelda Totk Rising Island Sieć Pierwsza łódź startowa

W powietrzu powinieneś być w stanie zobaczyć kolejny zestaw wysp nieco na północ od ciebie (świątynia Mayaumekis też tu jest). Ziemia na tych wyspach i twoich szorstkich współrzędnych będzie (-2890, 3084, 0893.)


Zelda Totk Link w powietrzu w pobliżu świątyni Mayaumekis

Po wylądowaniu na tym zestawie wysp, zmierzaj do północnego zachodu, a następnie kontynuuj ścieżkę do przodu. Następnie, gdy dotrzesz do końca tej wyspy, przeskocz i przesuwasz się do następnej.

Skieruj się do przodu i spójrz w lewo, powinieneś zobaczyć kolejną lekko pochyloną pływającą wyspę z żołnierzem konstrukcją IV. Teraz te konstrukty są dość potężne i mogą być bólem – więc jeśli nie chcesz z nimi walczyć, po prostu przejedź obok nich.


Zelda Totk Link w pobliżu skośnej konstrukcji wyspy Wysp Wyspę Wyspy

Przesuń się do pochyłej platformy (radzić sobie z konstruktem, jeśli chcesz), a następnie skieruj się na przeciwną stronę wyspy do zepsutego filaru na krawędzi pod numerem (-3079, 3198, 0888.) Odtąd skacz i ślizgaj się na północ do następnej pływającej wyspy. Na tej wyspie stań na krawędzi u góry (-3802, 3230, 0894) i spójrz w dół.


Zelda totk Rising Island łańcuch na zepsutym filarie

Znowu zobaczysz kolejną łódź. Wskocz na niego, uruchom link w niebo, a następnie przesuń się do następnego zestawu wysp, które są tak lekko na północny zachód od ciebie.


Zelda Totk Rising Island Chain Link Paragliding z lekko NW Wyspami

Ląduj tutaj i podążaj za schodami, napotkasz następnie żołnierza konstruktu II. Radzić sobie z nimi lub unikaj ich, znowu to jest twój wybór.

Skieruj się po schodach na lewo od konstruktu II i będzie tam konstrukcja IV. Zajmij się nimi lub przejdź obok nich, a następnie udaj się w prawo i wspinaj się na filar tutaj.


Zelda Totk Rising Island Chain Filar po konstruktu IV

Po wspinaniu się po filarze, idź do przodu, aż dojdziesz do platformy z kilkoma kostkami.


Zelda Totk Rising Island Sieć Drugi zestaw duetu kostki

Stąd stań na krawędzi platformy w pobliżu kostek i twarzą w stronę na południe pod adresem (-3200, 3345, 0939.) Spójrz w dół, a powinieneś zobaczyć niższą platformę z trio kostek.


Zelda Totk Rising Island Chain Trio

Przesuwaj się w dół, a następnie użyj Ultrahand, aby ułożyć trzy pudełka na siebie na (-3234, 3312, 0926.)


Zelda Totk Rising Island Sain Sauting Cube Trio

Wspinaj się na tworzenie kostki, a następnie spójrz w górę i użyj Ascend, aby przejść przez filar, wyskakując na nim.

Raz przez filar, stań na rogu go na (-3238, 3323, 1010) i powinieneś zobaczyć pływającą wyspę naprzeciwko ciebie z kamiennym łukiem.


Zelda Totk Rising Island Sieć Pierwsza wyspa arcykwarzowa

Ślizgaj się tutaj i przekracz platformę, abyś stał na przeciwnej krawędzi. Powinieneś teraz zobaczyć kilka bardziej złamanych pływających wysp.


Zelda Totk Rising Island Sain Drugi zestaw zepsutych wysp

Podążaj ścieżką wyspy do lewej (wpadniesz tutaj na konstrukt kapitana) i podążaj ścieżką stworzoną przez wyspy, aż zobaczysz wyspę z gigantyczną dziurą na środku z łodzią unoszącą się pod spodem.


Zelda Totk Rising Island Chain Pierwsza wyspa z dziurą i łodzią

Przesuń się na wyspę, a następnie przeskocz przez otwór i uruchom link z płótna na łodzi. Kiedy w powietrzu ślizgaj się na północnym zachodzie (przesuniesz się tutaj o konstrukcję strumienia) i spróbujesz wylądować na wyższej wyspie na (-3505, 3568, 1015.)


Zelda Totk Rising Island Chain Link Sliding nad strumieniem konstrukcji

Dziura jest blokowana przez lód, użyj młotka lub kwiatu bombowego, lub po prostu wskocz na niego wielokrotnie, aby wyczyścić gruz.

Po wyczyszczeniu skał, przejdź przez otwory i ponownie uruchom link z łodzi poniżej.


Zelda Totk Rising Island Link wpatruje się w Big Square Hole

Następnie przesuń na południe do następnej wyspy (-3537, 3528, 1034.)


Zelda Totk Rising Island łańcuch w powietrzu skierowany na inną wyspę ze schodami i dziurą

Na tej wyspie podążaj za dwoma zestawami schodów do końca. Kiedy to robią, stań na krawędzi i spójrz w dół. Powinieneś zobaczyć kolejną wyspę z dziurą i łódką unoszącą się pod otworem.


platforma Zelda totk z otworem i łodzią pod nią

Wskocz do dziury i ponownie uruchom link do powietrza, a następnie rozejrzyj się i powinieneś zobaczyć dwa aerocuda latające nad inną łodzią.


Zelda Totk Rising Island Chain Aerocuda Guarded Boat

Przesuń się do łodzi w pobliżu AeroCuda, a następnie wyrzuć ją i rozejrzyj się na drugą łódź po prawej stronie.


Zelda Totk Rising Island Chain Aerocuda Guarded Boat

Przesuń się do tej łodzi i uruchom link, a następnie przesuwaj się do następnej solidnej, pływającej wyspy (-3347, 3345, 1095.)


Zelda Totk Rising Island Chain Aerocuda Guarded Boat Solid Island

Udaj się przez pokryty obszar na tej platformie (zatrzymując się, aby gotować przy garnku po prawej stronie, jeśli chcesz), a zobaczysz trio aerocuda.


Zelda Totk Rising Island Trio z Aerocuda i więcej wysp

Przesuwaj się do następnej wyspy przed tobą, a następnie użyj Ascen na zwisach pod adresem (-3280, 3304, 1088), aby znaleźć się na tej platformie.

Raz na górze skieruj się na południowy wschód i powinieneś trzy konstrukty na następnej wyspie naprzeciwko ciebie. Czasami Aerocuda zaatakuje konstrukty, które poradzą sobie z tym pierwszym.


Zelda Totk Rising Island Chain Patrząc na grupę konstrukcji

Przesuń się na tę wyspę, ale musisz zachować ostrożność. Musisz przejść przez łuk za konstrukcjami i szybko przebiegać po platformie, aby dostać się na drugą stronę, gdy trzy części platformy zaczną się padać, gdy nadepniesz na nie.

Po przejściu na spadające platformy kolejna konstrukcja IV będzie na Ciebie czekać. Po radzeniu sobie z nimi, udaj się na krawędź platformy pod numerem (-3112, 3204, 1094) i spójrz naprzeciwko ciebie.


Zelda Totk Rising Island Link patrzy na wyspę ze schodami

Powinieneś teraz zobaczyć inną wyspę z konstrukcjami. Ślizgaj się tutaj i poradzisz sobie z konstrukcjami (nie zalecamy uniknięcia tych tych, ponieważ podążają za tobą do następnej części, jeśli to zrobisz.)

Gdy konstrukcje zostaną rozwiązane, udaj się po schodach na tej wyspie, dopóki nie dotrzesz na obszar z urządzeniami Zonai. Tutaj musisz zbudować maszynę zdolną do podniesienia cię w powietrze, aby dotrzeć do następnego zestawu wysp.


Zelda Totk Rising Island Chain Zonai Depozyt

Istnieje wiele sposobów na zbudowanie latającej maszyny, ale oto jak budowaliśmy nasz. Będziesz potrzebować:

  • Metalowy plac platformowy
  • Płomień-emiter
  • Balon

Wszystkie powyższe można znaleźć w tym obszarze. Przymocuj płomienie-emitera na środek platformy, aby emiter uderzył płomieniem w górę. Następnie ostrożnie umieść balon bezpośrednio na emiter.


Zelda Totk Rising Island Link Patrząc na domowe urządzenie latające

Jeśli zdobędziesz niewłaściwe miejsce dla emitera, prawdopodobnie spalisz balon i będziesz musiał ponownie rozpocząć kompilację.

Kiedyś zadowolony z tworzenia, stań na nim i aktywuj go, aby jeździć na tyle wysoko, aby móc przesunąć się do następnego zestawu platform na północny wschód.


Zelda Totk Link jazda domowym Ballon na gorące powietrze i skierowanie się do następnej pływającej wyspy

Gdy na następnej wyspie stań pod filarem pod numerem (-2997, 3224, 1137) i użyj na nim wznoszących się, a następnie wejdź na samą szczyt tej wyspy.


Zelda Totk Rising Island łańcuch Link Patrząc na wyspę w kształcie litery L z przodu

Teraz jest to punkt, w którym przekraczanie sieci Wschodzącej wyspy staje się nieco trudne – więc staraj się zostać z nami, ale zalecamy wykonanie ręcznego oszczędności w tym momencie na wypadek, gdyby wszystko poszło nie tak.

Idź na krawędź tej wyspy, aż zobaczysz łódź pod tobą. Wskocz na łódź tutaj i uruchom link do powietrza.


Zelda Totk Rising Island Chain Link odbijanie się od płótna łodzi

Ślizgaj się do łodzi po lewej stronie, ląd na nim i ponownie uruchom link do powietrza.


Zelda Totk Rising Island łańcuch pływający łódź po lewej stronie

Poślizgnij się do łodzi po prawej, ląduj na nim i ponownie uruchom link do powietrza.


Zeld Totk Rising Island łańcuch Floating Boat po prawej stronie

Podczas pobytu w powietrzu przesuń na zachód do platformy z otworem na środku. Wskocz do dziury, aby uruchomić link z innej łodzi.


Zelda Totk Rising Island Chain Link szybujący nad platformą z dziurą

Następnie ląd na najbliższej wyspie, która znajduje się na (-3209, 3372, 1340). Tutaj podejdź do świątyni Kahatanaum i aktywuj go jako szybką podróż punkt.


Zelda Totk Rising Island Chain Link biegnący do sanktuarium Kahatanaum

Z świątyni skieruj się po schodach po lewej stronie i uruchom link z łodzi tutaj.

Użyj zdolności Tulina, aby pomóc ci przesunąć na południe na wyspę daleko od ciebie. Kiedy na nim wylądujesz, powinny być szorstkie współrzędne (-3296, 3192, 1448.)


Zelda Totk Link szybowanie do Far Island (1)

Na tej wyspie podążaj schodami w lewo, aż znajdziesz kolejną łódź. Wskocz na niego i uruchom z niego link.

Będąc w powietrzu, powinieneś się odwrócić, aby pływające łodzie zbliżały się do ciebie. Staraj się to utrzymać podczas podróży z łodzi do łodzi.

Lądować na łodzi najbliżej ciebie i uruchom ponownie.


Zelda Totk Rising Island łańcuch w pobliżu Wind Temple First Boat

Następnie przesuń się na południe do statycznej pływającej wyspy z łodzią przymocowaną z boku (może być konieczne wylądowanie na niższym poziomie tej wyspy, ale nie martw się, Ascend zabierze Cię tam, gdzie musisz być.)


Zelda Totk Link Szybowanie do statycznej pływającej wyspy w pobliżu świątyni wiatru

Wyrzuć łódź tutaj i spójrz naprzeć. Przesuń się do niego, wystrzel z niego, a następnie przesuń do następnej łodzi, która jest najbliższa i zbliża się do ciebie.

Spłucz i powtórz krok powyżej, aż dojdziesz do górnej warstwy łodzi nad chmurą. Poznajesz się tutaj, ponieważ nie będzie więcej łodzi nad tobą i wyraźnie będziesz mógł zobaczyć nad burzą.


Zelda Totk Link na ostatniej warstwie łodzi nad burzą Wind Temple Storm

Po przygotowaniu, uruchom link z jednej z górnych łodzi warstwy, a następnie przesuń się na środek burzy, wpadając do niej, gdy jesteś we właściwym miejscu. Po prostu pamiętaj, aby pociągnąć za paraglidera z czasem, jeśli nurkujesz, albo rozbijesz ziemię i musisz to wszystko ponownie zrobić.


Zelda Totk Link szybujący nad burzą w świątyni wiatru

Gratulacje! Jesteś teraz w świątyni wiatru I nadal masz kilka wyzwań, zanim będziesz mógł uratować Rito. Gdy im pomogłeś, być może będziesz chciał zmienić tempo. Sprawdź nasze przewodniki, jak zdobyć złotego konia, Jak zdobyć gigantyczny biały ogier, lub jak zdobyć zbroję Yiga Jeżeli o to chodzi.

How do you rate Jak dotrzeć do świątyni wiatru w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *