Jak ewoluować Applina do Appletun i Flapple In Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Applina do Appletun i Flapple In Pokémon Scarlet i Violet
31. maja 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Applin do Appletun i Flapple In Pokémon Scarlet i fiolet, dodanie dwóch nowych trawy/smoka typu Pokémon do twojego Pokédex.

Ewolucja oparta na przedmiotach jest jedną z kilku specjalnych metod ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i te są tak proste jak szarlotka.

Tutaj’S gdzie znaleźć Applin, Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a następnie jak ewoluować w AppleTun lub Flapple Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Applin Pokémon Scarlet i fiolet

Applin, Apple Core Pokémon żyje dokładnie tam, gdzie można się spodziewać — w drzewie. To rodzi dwa ważne pytania: jakie drzewa i jak je zdejmujesz?

Pracując wstecz, możesz zapukać Pokémon z drzew, wbijając je z deską rozdzielczą Koraidona/Miraidona. Ta umiejętność jest odblokowana jako część tytana Pokémon Fabuła – w szczególności pokonanie Stony Cliff Titan Klawf.
Po odblokowaniu, po prostu kliknij L-Stick podczas jazdy Pokémon I rzucisz się. Padaj na drzewo, a wyrzucisz każdy Pokémon, które mogą tam ukryć. Nie wszystkie drzewa mają Pokémon w nich, ale po prostu trwaj, a w końcu masz szczęście.


Lokalizacja Applin.

Jeśli starasz się znaleźć Applin, udaj się do powyższych lokalizacji i pamięć kilka drzew. Pamiętaj, że są tutaj dwie ewolucje, więc chyba, że chcesz je wyhodować, spróbuj złapać co najmniej dwa z tych małych jabłek.

Jeśli chcesz przyspieszyć proces, upewnij się, że zjesz kanapkę, która zwiększa stawkę spotkania typu trawy lub smoczy.

Jak ewoluować Applina do Appletun i Flapple In Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluujący aplikacja do Appletun i Flapple jest prosta, ponieważ każda ewolucja wymaga konkretnego elementu o tematyce jabłkowej.

Na szczęście Delibird ma cię pokryć! Udaj się do Delibird przedstawia w Levincii i spójrz w sekcji towarów ogólnych. Tutaj znajdziesz Słodkie jabłko (aby uzyskać Appletun) i tart jabłko (aby uzyskać Flapple).

Elementy o tematyce jabłkowej pomagają ewoluować.

Kup je i użyj ich na swoim Flapple, a po prostu będziesz mieć zupełnie nowy, jabłkowy Pokémon!

Wpisy Applin, Appletun i Flapple Pokédex

Jeśli chcesz podgląd tego, co wpisy Pokédex dla Apple Core, Apple Nectar i Apple Wing Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Applin Pokédex Wpis.
Appletun Pokédex Wpis.
Wpis Flapple Pokédex.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Applina do Appletun i Flapple In Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *