Jak ewoluować baskulinę w basculegion w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować baskulinę w basculegion w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i Violet
3. czerwca 2024
3 minutes
18

By Jhonny Gamer

Do ewoluuj basculin w Basculegion W Maska turkusowa Musisz zranić własne Pokémon celowo, co nie jest czymś, co ty’d zwykle chcę to zrobić Pokémon Scarlet i fiolet.

Basculegion zadebiutował w Pokémon Legendy: Arceus i, obok krwi Ursaluna i Hisuian Growlite, jest jednym z Pokémon pochodzący z regionu Hisui, który pojawia się w masce turkusowej DLC Pokémon Scarlet i fiolet.

Poniżej odkrywamy Jak ewoluować basculin w Basculegion W Pokémon Scarlet i fiolet, w tym gdzie złapać białą basculin, więc możesz dodać oba do swojego kitakami Pokédex.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź nasze Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje Albo nasza turkusowa instrukcja maski.

Lokalizacja baskuliny w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i fiolet

Baskulin można znaleźć w staw w zachodniej części ponadczasowych lasów Kitakami region w masce turkusowej.


Gdzie znaleźć białą basculin w kitakami. |.Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

To’ważne, aby złapać tutaj basculin, ponieważ tylko biała baskulina z ponadczasowych lasów ma zdolność ewolucji w basculegion. Baskulina z paskiem dowolnego innego koloru nie przekształci się w basculegion bez względu na to, co robisz.

Jak ewoluować baskulinę w basculegion w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i fiolet

Aby rozwinąć basculin w Basculegion, musisz mieć Basculina pobiera 294 obrażeń w odrzuceniu odrzucania ataków bez omdlenia przed wyrównanie. Pamiętaj – możesz tylko ewoluować białą basculinę w bascuelgion.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Podczas robił to swoją basculinę, ale jeśli ta mała ryba zemdlnie, wówczas licznik zresetuje się i będzie musiał zacząć ponowne uszkodzenia odrzutu od razu. Z tego powodu gorąco polecamy zaopatrzenie w mikstury lub wykonanie tego procesu w pobliżu Pokémon Center, abyś mógł regularnie leczyć baskulinę.

Ruchy, z których może użyć basculina, które będą zadawać obrażenia odrzutu, obejmują:

  • Podwójne ostrze
  • Smash Head
  • Zdjąć
  • Fala awaria

Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Podczas ewoluowania baskuliny w basculegion, masz dwie opcje: możesz albo walczyć Pokémon, biorąc obrażenia odrzutu i gojenie się w miarę upływu czasu, aż do wzrostu i ewolucji lub możesz zwrócić uwagę na to, ile odrzutu obrażeń baskulininny Pokémon.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Tak czy inaczej, ty’LL chce mieć oko na swoją basculin’s zdrowie, więc’T przypadkowo zemdlał. Oznacza to, że notatka, o której ruchy zadają więcej obrażeń odrzutu;Kiedy na przykład użyłem podwójnej krawędzi, powalił moją baskulinę’S Health Down z 198 do 153, ale Head Smash spowodowało 60 obrażeń odrzutu. Śledzenie tego, ile uszkodzenia odrzutu powoduje każdy ruch, nie tylko pomoże zapobiec omdleniu basculin.

Powodzenia ewoluująca basculina w Basculegion!

How do you rate Jak ewoluować baskulinę w basculegion w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *