Jak ewoluować baskulinę w basculegion w Pokémon Legends: Arceus

Startseite » Jak ewoluować baskulinę w basculegion w Pokémon Legends: Arceus
3. czerwca 2024
3 minutes
17

By Jhonny Gamer

Baskulina może ewoluować Basculegion W Pokémon Legends: Arceus.

Basculegion to nowy Pokémon Debiut w legendach: Arceus i, aby je rozwinąć, musisz spełnić specjalne wymagania z wybraną basculiną.

Poniżej nauczysz się Jak ewoluować basculin w Basculegion, wraz z gdzie znaleźć baskulinę.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, odwiedź naszą Pokémon Legendy: Arceus Walkhrough.

Lokalizacje basculin w Pokémon Legendy: wyjaśnił Arceus

Baskulinę można złapać w trzech biomach Pokémon Legendy: Arceus – The Cobalt Coastlands, Coronet Highlands i Alabaster Islands.

Na wybrzeżu kobaltu baskulina może zostać złapana w wodach spokoju i brzegu w Islespy. Tymczasem w Coronet Highlands basculina można znaleźć w legendarnej sprężynie.

Lokalizacje baskuliny w kobalcie wybrzeżu i highlands.

Wreszcie, bakulina może zostać złapana w Lake Acuity and Heart’s Crag w Alabaster Islands. Jeśli masz dostęp do tego biomu, zalecamy złapanie baskulin.


Lokalizacja basculiny w Alabaster Islands.

Jak ewoluować baskulinę w basculegion w Pokémon Legends: Arceus

Ewoluować basculin w basculegion w Pokémon Legendy: Arceus, wybrana baskulina musi Otrzymuj 294 obrażenia w odrzuceniu od ataków bez omdania.To obrażenia odrzucające nie trzeba zarabiać w jednej bitwie, zamiast tego możesz rozpowszechniać ten proces w wielu walkach, aby uniknąć złagania basculiny. Ważne jest jednak leczenie baskuliny po każdej walce, ponieważ ilość utraty HP wymagana ta metoda ewolucji może łatwo powalić Pokémon.

Jeśli chodzi o ruchy z odrzutem, najlepszym wyborem jest pomiędzy awarią falową, której basculina uczy się na poziomie 34 lub podwójnym krawędzi, który staje się dostępny na poziomie 43. Pamiętaj – jeśli basculina może nauczyć się jednego z tych ruchów, ale obecnie nie są w jego ruchu, możesz użyć funkcji „Zmień ruch”, aby zamienić je z powrotem.Pracując na rzecz tej ewolucji, zalecamy celowanie Pokémon Baskulina, jako typ wody, ma przewagę nad-ogniem, ziemią i typami skalnymi. Takie postępowanie pomoże zapewnić, że bitwa się kończy szybko i na twoją korzyść dzięki awarii fali, co nie jest zaskoczeniem, ruch typu wodnego.

Jeśli twoja basculina ma wysoki poziom, zalecamy znalezienie ofiary w Coronet Highlands lub Crimson Milands. Oba te lokalizacje zawierają wybór skalnego i gruntu Pokémon, zwłaszcza wiele koronowe, w których znajdziesz zarówno Graczy, jak i Sudowoodos.Po otrzymaniu 294 lub więcej obrażeń odrzutu, możliwość ewolucji zostanie odblokowana i możesz to zrobić, gdy tylko chcesz!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodach ewolucji W Legends: Arceus, odwiedź nasze przewodniki na temat ewolucji Eevee, wraz z tym, jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer, Hisui Sneasel w Sneasler, Johto Sneasel w Weavile, Hisui warczy się w Hisui Arcanine, Hisui qwilfish do Overqwil, ScyTher w Scizor, Sady do Kleavor i jak zdobyć czarny augurite.

Baw się dobrze ewoluującą basculin w Pokémon Legends: Arceus!

How do you rate Jak ewoluować baskulinę w basculegion w Pokémon Legends: Arceus ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *