Jak ewoluować Bisharpa w Kingambit w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Bisharpa w Kingambit w Pokémon Scarlet i Violet
3. czerwca 2024
4 minutes
13

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Bisharpa w Kingambit w Pokémon Scarlet i fiolet, Ale to wymaga dużo pracy. Można nawet powiedzieć, że ustawianie wszystkich elementów tutaj jest jak zdobycie mistrzowskiej gry w szachy.

Ihis jest jednym z nowych specjalnych ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i wykorzystuje fajną funkcję tylko w grach przełącznika, w której widać Pokémon spacery.

Tutaj’S gdzie znaleźć bisharpa Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a następnie jak ewoluować w Kingambit Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć bisharpa Pokémon Scarlet i fiolet

Bisharp prowadzi długotrwałą tradycję dodawania nowych ewolucji do starego Pokémon, a ten jest majestatyczny.

Bisharp, ostrze miecza Pokémon, to ewoluowana forma pionda, ostrego ostrza Pokémon. Chociaż możesz rozwinąć pionda, aby zdobyć Bisharp, absolutnie tego nie polecamy, ponieważ Będziesz musiał złapać konkretnego bisharpa, aby rozwinąć jeden.

Według Pokédex, Bisharp żyje w bambusowych gajach – prawdopodobnie robienie rzeczy Ronina – co oznacza, że chcesz udać się na północny zachód świata – zobacz poniższy ekran, aby uzyskać dokładne obszary.

Ty’Wtedy Złap bisharp, który prowadzi paczkę pionda. Jeśli nie masz pionda, możesz też złapać jednego z nich tutaj.


Siedlisko i lokalizacja Bisharp.

Jak ewoluować Bisharpa w Kingambit w Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluujący bisharp w Kingambit to proces wieloetapowy. Tutaj’S krok po kroku, a następnie przejdziemy do niego więcej szczegółów z wskazówkami poniżej:

  1. Złap bisharp To prowadzi paczkę pionka
  2. Upewnij się, że trzyma ‘Lider’S Crest’ przedmiot
  3. Pokonać trzy inne bisharp które prowadzą paczkę pionka
  4. Wyrównać bisharp przynajmniej do Poziom 52

Każdy, kto docenia japońską historię i/lub gra w szachy, może docenić to, co się tutaj dzieje. Pozwalać’s przejdź przez ten punkt po punkcie, abyś mógł zminimalizować czas spędzony na ewolucji bisharpa.

Złap bisharp, który prowadzi paczkę pionda

Udaj się do North Province Area 2 (przez gwiazdę gwiazdy zespołu baza) i biegnij po bambusowym gaju, aż znajdziesz Bisharp, który jest otoczony przez PAnTIARD.


To jest paczka pionda.

Upewnij się, że trzyma „herb lidera”

Ten bisharp prawdopodobnie będzie na poziomie 52. Złap to i Sprawdź, czy trzyma lider przedmiotu’S Crest. Powinno być, jeśli prowadził paczkę pionda. Jeśli nie, szukaj dalej. Jeśli masz już lidera’S Crest, możesz wyposażyć go w bisharp, który chcesz ewoluować.


Ten przedmiot jest niezbędny dla ewolucji.

Pokonaj trzy inne bisharp

Teraz musisz znaleźć i Pokonaj trzy inne paczki PAnTiard i pokonaj ich Bisharpa, Aby udowodnić całego klanu, który jest najbardziej godny bycia królem. To’s feudalne rzeczy zmieszane z szachy.

Jednak mecz Bisharp Mirror jest bolesny, jeśli nie wykonujesz żadnej pracy, więc Nasza rada to naucz Bisharpa, który chcesz rozwinąć przerwę w cegły Aby to ułatwić.

Jest to super skuteczny ruch typu walki, który może jedno strzał w każdy bisharp. Jeśli go nie masz, TM znajduje się na małej pustynnej wyspie na północ od ciebie (północna prowincja 1). Alternatywnie, sprawdzasz, które TMS możesz stworzyć i nauczyć go dowolny inny ruch typu walki, który możesz.


Jak przejść od handlu ciosami do jednego zastrzelania przeciwnika.

Poziom do 52 i ewoluuj

Po zrobieniu tego po prostu wyrównaj swój bisharp na poziom 52 lub wyższy (powinieneś znajdować się na poziomie 54 lub 55, jeśli postępujesz zgodnie z tym przewodnikiem), a odblokujesz potężny Kingambit.

Kingambit podniósł Movember do skrajności

Wpisy Pawnard, Bisharp i Kingambit Pokédex

Jeśli chcesz podgląd tego, co Pokédex Wpisy dla ostrego ostrza, miecza i dużego ostrza Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Wpis PAnard Pokédex.
Bisharp Pokédex Entry.
Kingambit Pokédex Entry.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Bisharpa w Kingambit w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *