Jak ewoluować Bramblin do Brambleghast w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Bramblin do Brambleghast w Pokémon Scarlet i Violet
3. czerwca 2024
3 minutes
17

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Bramblin w Brambleghast w Pokémon Scarlet i fiolet, Ale w przeciwieństwie do oryginalnych gier, to’nie jest tak proste, jak po prostu wyrównanie na właściwy poziom.

Brambleghast jest jedną z nowych specjalnych ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i wykorzystuje zupełnie nową metodę ewolucji znalezioną tylko w Pokémon Scarlet i fiolet. Możesz’t Po prostu wyrównaj to — Najpierw musisz włożyć trochę wysiłku.

Oto gdzie znaleźć bramblin Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a następnie jak ewoluować w Brambleghast Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć bramblin Pokémon Scarlet i fiolet

Bramblin znajduje się na pustyni asado w Pokémon Scarlet i fiolet wraz z prowincją wschodnią’Obszar s trzeci. Często zobaczysz, że po prostu dmucha na wietrze, ale to’nie tumbleweed! Jest nawiedzony tombeed, co czyni go trawą/duchem Pokémon.

Możesz sprawdzić jego siedlisko na poniższym obrazku:


Siedlisko i lokalizacja Bramblin.

Jak ewoluować Bramblin do Brambleghast

Ewoluować Bramblin do Brambleghast w Pokémon Scarlet i fiolet, których musisz Wejdź 1000 kroków za pomocą Let’S Funkcja a następnie wyrównaj to. Po prostu dotknij przycisku R i poproś o spacer obok siebie!

Oczywistą wadą w tym planie jest to, że Bramblin jest oczywiście wysadzony przez sztywną wiatr, więc nie chcesz tego robić w pobliżu dzikiego Pokémon, ponieważ Bramblin łatwo zostanie pokonany i włożył z powrotem do Pokéball.

Pro wskazówka: Leć do Alfornada i pięć razy idź po głównej ulicy — To’S o długości około 200 kroków. Będziesz także musiał chodzić powoli. Jeśli pójdziesz zbyt szybko, twój Bramblin po prostu poleci z powrotem do Pokéball, a twoje kroki zostaną zmarnowane.


Alfornada High Street

Po przejściu 1000 mil kroków możesz po prostu wyrównać swój bramblin, aby uruchomić jego ewolucję.


Gratulacje!

Wpisy Bramblin i Brambleghast Pokédex

Jeśli masz ochotę zobaczyć, jakie wpisy Pokédex dla dwóch tumbleweed Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Wpis Bramblin Pokédex.
Brambleghast Pokédex Wpis.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Bramblin do Brambleghast w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *