Jak ewoluować cetoddle w cetytan w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować cetoddle w cetytan w Pokémon Scarlet i Violet
3. czerwca 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

Ewoluujące cetoddle w cetytański Pokémon Scarlet i fiolet wymaga specjalnego elementu ewolucji.

Aby pomóc Ci zdobyć ten „wieloryb” typu lodowego Pokémon dla twojego Pokédex Gen 9, szczegółowo opisaliśmy, gdzie uzyskać ten przedmiot i Jak ewoluować cetoddle w cetytan poniżej, a także gdzie znaleźć cetoddle Aby rozpocząć cały proces.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, który obejmuje inne metody ewolucji, takie jak Armarouge, Cerugedge, Pawmot, Gholdengo, i Palafin.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Gdzie znaleźć cetoddle Pokémon Scarlet i fiolet

Część Pokédex Gen 9 Wpisy mogą być niejasne w kwestii lokalizacji, ale Cetoddle jest na szczęście prosty.

Znaleźć cetoddle w Pokémon Scarlet i fiolet, musisz iść na Glaseado Mountain.


Zauważyliśmy ich mnóstwo wędrującego o prawie każdym obszarze Glaseado Mountain podczas regularnej podróży, więc nie trzeba jeść żadnego jedzenia, które zwiększa lodowe spotkania, aby znaleźć cetoddle.


Gdy będziesz mieć jeden, prawdopodobnie będziesz chciał przekształcić cetoddle do Cetitan, aby wypełnić Pokédex lub użyć jako skutecznego typu lodu na imprezie.

Jak ewoluować cetoddle w cetytan w Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluować cetoddle w cetytan w Pokémon Scarlet i fiolet, musisz Użyj kamienia lodowego na cetoddle. Możesz sprawdzić naszą stronę, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, gdzie znaleźć Ice Stones, Ale ogólnie można znaleźć kamienie lodowe, zbierając błyszczące przedmioty znalezione w regionie Glaseado Mountain na północy.

Mogą to być inne przedmioty – i będą przez większość czasu – ale tak długo, jak będziesz kliknąć te błyszczące miejsca, w końcu znajdziesz kamień lodu.

Po uzyskaniu kamienia lodowego dodaj cetoddle do swojej imprezy, a następnie użyj kamienia lodowego z ekwipunku, aby uzyskać Cetitan.


Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować cetoddle w cetytan w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *