Jak ewoluować Charcadet w Armarouge Pokémon Szkarłatny, w tym pomyślna lokalizacja zbroi

Startseite » Jak ewoluować Charcadet w Armarouge Pokémon Szkarłatny, w tym pomyślna lokalizacja zbroi
3. czerwca 2024
3 minutes
10

By Jhonny Gamer

Armarouge jest nowym podwójnym ogniem i typem psychicznym, który zadebiutował w regionie Pladea w Gen 9 To jest wyłączne Pokémon Scarlet, z Pokémon Violet dostaje się cerudge Zamiast.

Ewoluować Charcadet w Armarouge Pokémon Scarlet, Najpierw musisz ukończyć specjalne wyzwanie kolekcji.

Poniżej my’dokładnie szczegółowo Jak ewoluować Charcadet w Armarouge, wraz z tym, gdzie znaleźć Charcadet przede wszystkim.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Gdzie znaleźć Charcadet w Pokémon Scarlet

Podczas gdy wpis Pokédex mówi, że można go znaleźć w „wielu częściach Paldea”, Charcadet jest w rzeczywistości bardzo rzadkim znaleziskiem.


Być może będziesz w stanie go zlokalizować gdzie indziej, ale najwcześniej mogliśmy znaleźć Charcadet Pokémon Scarlet był w Lokalizacja prowincji zachodniej (obszar pierwszej), na północ od Cortondo.


Podążaj główną ścieżką na północny zachód od Cortondo i ciebie’zobaczę, jak na mini-mapie pojawiają się czarno-czerwona ikona, gdy zbliżysz się do Charcadet.

Dokładna lokalizacja może się dla ciebie różnić, ale znaleźliśmy Charcadet w ślepym rogu w pobliżu rzeki biegnącej przez środek prowincji Zachodniej (obszar pierwszy).

Więc jeśli ty’Współczynnik, aby je dostrzec, mimo że możesz go zobaczyć na mini-mapie, możesz szukać Charcadet w tym obszarze.

Jak ewoluować Charcadet w Armarouge Pokémon Szkarłatny i pomyślny położenie zbroi

Ewoluować Charcadet w Armarouge Pokémon Scarlet, musisz Zbierz 10 fragmentów brązu, a następnie zabierz je do miasta Zapapico, aby wymienić się na „pomyślne curio”.


Gdy masz 10 fragmentów brązu – nasze lokalizacje brązu Może pomóc, jeśli musisz je najpierw znaleźć – zabierz je do mężczyzny w różowej koszuli przy fontannie w Zapapico, który da ci curio, który w rzeczywistości jest zestawem „pomyślnej zbroi”.

Po uzyskaniu pomyślnej zbroi przejdź do zakładki „Inne” w swoim ekwipunku i użyj go na Charcadet, który następnie przekształci się w Armarouge.

Musisz użyć pomyślnego elementu zbroi na Charcadet, aby uzyskać armarouge.

Pamiętaj, ponieważ Armarouge jest szczególnie ekskluzywnym Pokémon, możesz’Nie wsuń Pokémon fiolet, ale możesz ewoluować Charcadet w celugedge Zamiast.

How do you rate Jak ewoluować Charcadet w Armarouge Pokémon Szkarłatny, w tym pomyślna lokalizacja zbroi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *