Jak ewoluować Charcadet w celugedge w Pokémon fiolet, w tym złośliwe lokalizacja zbroi

Startseite » Jak ewoluować Charcadet w celugedge w Pokémon fiolet, w tym złośliwe lokalizacja zbroi
3. czerwca 2024
3 minutes
10

By Jhonny Gamer

Cerugedge jest nowym podwójnym ogniem i typem duchów, który zadebiutował w regionie Pladea w Gen 9 To jest wyłączne Pokémon fiolet, z Pokémon Scarlet dostaje się armarouge Zamiast.

Ewoluować Charcadet w celugedge w Pokémon fiolet, Potrzebujesz złośliwego elementu ewolucji pancerza.

Poniżej dokładnie szczegółowo opisaliśmy Jak ewoluować Charcadet w Cerugedge, wraz z jak zdobyć Charcadet i gdzie znaleźć złośliwą zbroję.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Charcadet w Pokémon fiolet

Pokédex mówi, że można znaleźć Charcadet w „wielu częściach Paldea”, co nie jest zbyt pomocne.


Chociaż możesz go zlokalizować w innych obszarach, najwcześniej mogliśmy znaleźć Charcadet Pokémon Violet był w środku Lokalizacja prowincji zachodniej (obszar pierwszej), na północ od Cortondo.


Podążaj główną ścieżką na północny zachód od Cortondo i powinieneś zobaczyć, jak jego czarno-czerwona ikona pojawia się na mini-mapie, gdy zbliżysz się wystarczająco blisko Charcadet.

Dokładna lokalizacja może się dla ciebie różnić, ale znaleźliśmy Charcadet w ślepym rogu w pobliżu rzeki biegnącej przez środek prowincji Zachodniej (obszar pierwszy).

Więc jeśli starasz się go zauważyć, mimo że możesz go zobaczyć na mini-mapie, możesz szukać Charcadet w tym obszarze.

Jak ewoluować Charcadet w celugedge w Pokémon fioletowe i złośliwe lokalizacja zbroi

Ewoluować Charcadet w celugedge w Pokémon fiolet, musisz Zbierz 10 żetonów Sinistea, a następnie zabierz je do miasta Zapapico, aby wymienić się na „curio”.


Gdy masz 10 żetonów Sinistea, zabierz je do kobiety przez fontannę w Zapapico, która następnie da ci curio, który jest w rzeczywistości zestawem „złośliwej zbroi”.

Idź do kobiety przy fontannie w Zapapico, aby uzyskać złośliwą zbroję.

Gdy masz złośliwą zbroję, przejdź do zakładki „Inne” w swoim ekwipunku i użyj go na Charcadecie, który następnie przekształci się w Cerugedge.


Nie ma ograniczeń co do czasu, w których możesz wymienić złośliwą zbroję w fiolet, więc jeśli chcesz dla siebie wiele cerudgów lub handlować z przyjacielem, możesz nadal zbierać chipsy Sinistea.

Mamy więcej informacji na naszej dedykowanej stronie Sinistea, Ale ogólnie, jeśli chcesz znaleźć Sinistea, aby zdobyć chipsy sinistea, zalecamy przygotowanie ścieżki do Zapapico, pracując nad wschodnim obszarem Paldea.

I tak musisz dotrzeć do miasta, aby zdobyć złośliwą zbroję, a także będziesz w stanie Znajdź Sinistea wokół Zapapico w nocy. Znaleźliśmy wiele wokół wschodni Pokémon Center.


Pamiętaj, ponieważ Cerugedge jest ekskluzywnym fioletem Pokémon, nie możesz tego dostać Pokémon Scarlet, ale możesz ewoluować Charcadet w Armarouge Zamiast.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Charcadet w celugedge w Pokémon fiolet, w tym złośliwe lokalizacja zbroi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *