Jak ewoluować DunSparce w DudunSparce w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować DunSparce w DudunSparce w Pokémon Scarlet i Violet
3. czerwca 2024
2 minutes
11

By Jhonny Gamer

Ewoluujący DunSparce w DudunSparce W Pokémon Szkarłat i fiolet mogą być trudne, zwłaszcza jeśli nie znasz wymagań ewolucyjnych.

Widzisz, DunSparce jest jedną ze specjalnych ewolucji w Pokémon Scarlet i fiolet, co oznacza, że nie można go rozwinąć, po prostu uderzając w czapkę poziomową.

Oto jak ewoluować DunSparce w Dudunsparce w Pokémon Scarlet i fiolet, a także kilka informacji o tym, gdzie zdobyć DunSparce.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć DunSparce w Pokémon Scarlet i fiolet

Znaleźć DunSparce w Pokémon Scarlet i fiolet, sprawdź mapę jego siedliska poniżej:


Jak widać, DunSparce można znaleźć prawie we wczesnych obszarach. Wypróbuj południową prowincję (obszar pierwszego), aby zacząć. Jeśli masz problem, spróbuj zjeść kanapkę z spotkaniem: normalny bonus. To zwiększy prawdopodobieństwo, że znajdziesz normalny typ Pokémon jak DunSparce.

Jak ewoluować DunSparce w DudunSparce

Ewoluować DunSparce w DudunSparce w Pokémon Scarlet i fiolet, najpierw będziesz trzeba go nauczyć, że ruch hiper wiertarki. Nauczy się tego na poziomie 32. Po nauczaniu DunSparce tego ruchu, po prostu wyrównaj go, aby uruchomić ewolucję i dodać DudunSparce do swojego Pokédex.


Jeśli miałeś już okazję uczyć Hiper Drill do DunSparce, ale odrzucił go, możesz zmienić jego ruchy w Pokémon menu. Po prostu wybierz DunSparce i wybierz „Sprawdź podsumowanie”. Naciśnij prosto na D-Pad, aby wyświetlić jego ruch. Stąd możesz zmienić jego ruchy i pamiętać o ruchach, o których zapomniał. Dodaj hiper wiertarkę do jego ruchów tutaj, a następnie ewoluuj DunSparce, wyrównując raz.Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować DunSparce w DudunSparce w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *