Jak ewoluować Feebas w milotic w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Feebas w milotic w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet
3. czerwca 2024
5 minutes
12

By Jhonny Gamer

Przekształcanie FeBas w milotic nigdy nie był prostym wyczynem i pozostaje to samo w Maska turkusowa DLC Do Pokémon Scarlet i fiolet.

Najpierw musisz znaleźć i Złap Feebas Przed polowaniem Skala pryzmatu, Ponieważ bez tego przedmiotu wygrałeś’Nie mogę dodać milotic do swojego kitakami Pokédex W Pokémon Scarlet i fiolet.

Pod tobą’Dowiedz się Jak ewoluować Feebas w milotic W Pokémon Scarlet i fiolet, wraz z gdzie uzyskać skalę pryzmatu I FeBas’ Lokalizacja.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź nasze Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje Albo nasza turkusowa instrukcja maski Aby dowiedzieć się więcej o swoim czasie w Kitakami.

Lokalizacja FeBas w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i fiolet

Feebas może być dość trudny Pokémon znaleźć w masce turkusowej DLC dla Pokémon Scarlet i fiolet. Choć na szczęście nie tak trudne, jak to było Pokémon Ruby, szafir i szmaragd. (Jeśli wiesz, wiesz.)

FeBas można znaleźć tylko w Baseny ukryte w tunelach leżących pod kryształową kałużą góry Oni W regionie Kitakami.


Gdzie znaleźć Feebas w regionie Kitakami. |.Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Zanim jednak wyruszysz się w te jaski Pokémon Aby zwiększyć swoje szanse na odrodzenie się. Jedna łatwa kanapka Przepis, który wykonuje zadanie, podnosząc moc spotkania: Woda do poziomu 2 to sześć ryżu, jedna sól i jeden ser śmietankowy. (Zespół przewodników Eurogamer nie zaleca jedzenia takiej kanapki w prawdziwym życiu.)


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Kiedyś’otrzymał moc spotkania: wzmocnienie wody, it’czas, aby udać się do kryształowego basenu na górze Oni. Tutaj ty’LL chce przejść przez mały most i przejść do przodu obok basenu w kierunku drugiej strony zbocza.

Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Na boku tego wzgórza skierowanego od jeziora, ty’Znajdź wejście do tunelu, a po wejściu do niego, ty’LL spadł do sieci jaskini poniżej. Teraz musisz zaryzykować tunel obok dużej kępy brudu.

Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

To wyląduje w kałuży wody, a jeśli ty’RE Lucky, Feebas mógł już się tutaj zrodzić. Feebas mogą odrodzić się w tej puli – zarówno tam, gdzie Ty’wylądował i jaskini po prawej stronie – więc tak’warto przemieszczać się między nimi, aby zwiększyć swoje szanse. Możesz także walczyć z niektórymi z Pokémon w tej puli, aby zmusić stolik odradzania do ponownego przełania i sprawić, że pojawią się opłaty.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Wszelkie pojawiające się opłaty, próbują odpłynąć od ciebie, więc szybko zmusza je do bitwy, gdy je zobaczysz!


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Gdzie uzyskać skalę pryzmatu w masce turkusowej Pokémon Scarlet i fiolet

Istnieją trzy sposoby na uzyskanie skali pryzmatu w masce turkusowej Pokémon Scarlet i fiolet.

Pierwszą skalę Prism, którą możesz zebrać, można znaleźć w wąwozie Fellhorn w regionie Kitakami. Aby znaleźć tę skalę, musisz odwiedzić daleką wschodnią stronę wąwozu, w której po przejściu przez niewielką plamę ziemi, a następnie basen wody, ty’Znajdź skalę pryzmatu siedzącą na brzegu małej plaży.

Lokalizacja skali pryzmatu w Fellhorn Gorge. |.Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Ty’LL Otrzymuj również skalę pryzmatu, gdy wypełnisz 140 wpisów w Kitakami Pokédex.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Wreszcie, możesz znaleźć skalę pryzmatu po udanym Ogre Outstin’ uruchomić.

Jak ewoluować Feebas w milotic w masce turkusowej Pokémon Scarlet i fiolet

Musisz Wymień Feebas o skali pryzmatu z innym graczem, aby przekształcić go w milotic W Pokémon Scarlet i fiolet.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Jeśli nie masz’T mieć przyjaciela do handlu (lub Don’Zaufaj każdemu, aby zwrócił Milotic), wówczas zawsze możesz użyć kodu handlowego Link utworzonego przez Austin John gra z YouTube.

Ten kod jest 0349 0349.

To’należy pamiętać, że nawet podczas korzystania z tego kodu może być konieczne podjęcie kilku prób, zanim znajdzie partnera handlowego. Liczba osób korzystających z tego kodu również naturalnie zmniejszy się, gdy odejdziemy dalej od maski turkusowej’S wydanie.

Aby użyć powyższego kodu, najpierw upewnij się, że masz aktywne członkostwo w Internecie Nintendo Switch. Dzięki temu otwórz portal Poké, połącz się z Internetem i wybierz „Link Trade”. Teraz wybierz opcję „Ustaw kod łącza” i wprowadzić powyższy kod przed wybraniem „Rozpocznij wyszukiwanie”.

Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

FeBas automatycznie ewoluuje po handlu, o ile będzie miała skalę pryzmatu, w końcu dodając milotic do twojego Kitakami Pokédex.

Powodzenia w dodaniu zarówno Feebas, jak i milotic do twojego Pokédex!

How do you rate Jak ewoluować Feebas w milotic w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *