Jak ewoluować ginizen w palafin w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować ginizen w palafin w Pokémon Scarlet i Violet
4. czerwca 2024
3 minutes
10

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj ginizen w palafin w Pokémon Scarlet i fiolet, Ale to wymaga pracy bohatera — lub przynajmniej przyjaciel, który ma grę.

Skończony jest jedną z nowych specjalnych ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i wykorzystuje zupełnie nową metodę ewolucji znalezioną tylko w Pokémon Scarlet i fiolet. Możesz’t Po prostu wyrównaj to — Musisz to zrobić w kimś innym’Game.

Tutaj’S gdzie znaleźć finezen Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a wtedy jak ewoluować w palafin W Pokémon Scarlet i fiolet, a następnie odblokować jego heroiczną transformację, Forma bohatera Palafin.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć ginizen w Pokémon Scarlet i fiolet

Ginizen, delfon Pokémon, mieszka w morzu. Wybierz morze, każde morze (o ile to’s wokół Paldea), a znajdziesz codziennego ginizana. Naprawdę nie można ich przegapić, ale na wszelki wypadek możesz sprawdzić jego siedlisko na poniższym obrazku:


Zakończone siedlisko i lokalizacja.

Jak ewoluować ginizen w Palafin

Ewoluować ginizus w palafin w Pokémon Scarlet i fiolet, które musisz podnieść dwa zadania: przenieść to na co najmniej 37, a następnie wskoczyć do kogoś innego’S Gra przed ponownym wyrównaniem. Aby być konkretnym, finizen ewoluuje w palafin w Union Circle zaczynając się na poziomie 38! Może to nastąpić przez walkę z pobliską trawą lub po prostu za pomocą przedmiotów XP lub rzadkich cukierków.


Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny.

Pro wskazówka: Po ewolucji finezen spróbuje nauczyć się tego ruchu wodny ogon. To dobry ruch i absolutnie chcesz go mieć (jest to przełącznik Volt typu wodnego/zawrócenie), jeśli z żadnego innego powodu, że odniesienia do bohatera, będzie miało sens — Palafin ma formularz superbohatera, którego potrzebujesz Aqua Tail, aby odblokować.

Czekaj, co? Wygląda dokładnie tak samo i nic takiego jak na swoim wpisie Pokédex…

Aby zdobyć palafin, który widzisz z przodu Pokédex, musisz użyć Aqua Tail w bitwie i przełączyć się, jak sugeruje wpis Pokédex, może się zmienić tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy (jest w Pokéball). Stamtąd przejdź do Palafina, a będziesz miało miejsce heroiczna transformacja!


Od zera do bohatera. Dosłownie.

Wpisy ginizen i Palafin Pokédex

Jeśli chcesz podgląd tego, co wpisy Pokédex dla dwóch delfinów Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Grecizen Pokédex Entry.
Palafin Pokédex Wpis.

Czy to samolot?? Nie, to’S Palafin!

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować ginizen w palafin w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *