Jak ewoluować Girafarig w Farigiraf w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Girafarig w Farigiraf w Pokémon Scarlet i Violet
4. czerwca 2024
2 minutes
12

By Jhonny Gamer

Ewoluujący Girafarig do Farigiraf W Pokémon Szkarłat i fiolet mogą być trudne, zwłaszcza jeśli nie znasz wymagań ewolucyjnych.

Widzisz, Girafarig jest jedną ze specjalnych ewolucji Pokémon Scarlet i fiolet, co oznacza, że nie można go rozwinąć, po prostu uderzając w czapkę poziomową.

Oto jak ewoluować Girafarig w Farigiraraf w Pokémon Scarlet i fiolet, a także kilka informacji o tym, gdzie zdobyć Girafarig.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Girafarig w Pokémon Scarlet i fiolet

Znaleźć Girafarig w Pokémon Scarlet i fiolet, sprawdź mapę jego siedliska poniżej:


Jak widać, Girafarig znajduje się przede wszystkim w sekcji prowincji Zachodniej (obszar drugi). To jest na północ od pustyni Asado.

Jak ewoluować Girafarig w Farigiraf

Ewoluować Girafarig w Farigiraf w Pokémon Scarlet i fiolet, najpierw będziesz Muszę nauczyć go ruchu bliźniaka. Nauczy się tego na poziomie 32. Po nauczaniu Girafarig ten ruch, po prostu wyrównaj go, aby uruchomić ewolucję i dodać Farigiraf do swojego Pokédex.


Jeśli miałeś już okazję uczyć Bliźniaczka do Girafarig, ale odrzucił go, możesz zmienić jego ruchy w Pokémon menu. Po prostu wybierz Girafarig i wybierz „Sprawdź podsumowanie”. Naciśnij prosto na D-Pad, aby wyświetlić jego ruch. Stąd możesz zmienić jego ruchy i pamiętać o ruchach, o których zapomniał. Dodaj tutaj bliźniacę do jej ruchu, a następnie ewoluuj Girafarig, wyrównując raz.

Możesz użyć cukierków Exp, rzadkich cukierków lub Let’s Go Auto-Battle funkcja, aby przyspieszyć ten proces.Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Girafarig w Farigiraf w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *