Jak ewoluować Gligaara w glictor w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Gligaara w glictor w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet
4. czerwca 2024
4 minutes
9

By Jhonny Gamer

Ewoluujący Gligar w glicor W Pokémon Scarlet i fioletowa maska turkusowa może być dość trudne, jeśli nie masz’Nie wiem, kiedy ta ewolucja jest dostępna.

Dzieje się tak, ponieważ potrzebujesz nie tylko Razor Fang Aby rozwinąć Gligar, aby dodać gliclora do swojego kitakami Pokédex, Ale musisz być w określonym okresie Pokémon Scarlet i fiolet Aby ta ewolucja miała miejsce. Jeśli ty’re -na tej konkretnej strefie czasowej, a potem wszyscy’LL to wyrównać Gligar!

Pod tobą’LL nie tylko się uczyć Jak ewoluować Gligaara w glicor W Pokémon Scarlet i fiolet, ale Gligar’S Lokalizacja I gdzie zdobyć kły brzytwy.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź nasze Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje Albo nasza turkusowa instrukcja maski.

Lokalizacja Gligaara w masce turkusowej dla Pokémon Scarlet i fiolet

Gligar można znaleźć w całym Paradise Barrens, Northern Kitakami Wilds, Eastern Kitakami Wilds i Fellhorn Gorge regionu Kitakami Pokémon Scarlet.

To’jest ważne, aby zauważyć, że Gligar jest Ekskluzywny do Pokémon Szkarłatna wersja maski turkusowej DLC. To znaczy, jeśli ty’Ponownie grać w fiolet, ty’Muszę handlować z szkarłatnym graczem, aby zdobyć Gligar.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Jeśli nie masz’T mam przyjaciela, który’jest grając w fiolet do handlu bez, zawsze możesz użyć kodu handlowego linku utworzonego przez Austin John gra z YouTube.

Ten kod jest 0207 0190 za handel Morpeko na gigar lub odwrotnie.

Aby użyć powyższego kodu, najpierw upewnij się, że masz aktywne członkostwo w Internecie Nintendo Switch. Dzięki temu otwórz portal Poké przed połączeniem się z Internetem i wybraniem „handlu linkiem”. Teraz wybierz opcję „Ustaw kod łącza” i wprowadzaj kod przed wybraniem „Rozpocznij wyszukiwanie”.





Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Należy pamiętać, że nawet podczas korzystania z tego kodu może być konieczne podjęcie kilku prób, zanim znajdziesz partnera handlowego. Liczba osób korzystających z tego kodu również naturalnie zmniejszy się, gdy odejdziemy dalej od maski turkusowej’S wydanie.

Gdzie dostać kły brzytwy w masce turkusowej Pokémon Scarlet i fiolet

Istnieją trzy sposoby, w jakie możesz dostać kły brzytwy w masce turkusowej DLC Pokémon Scarlet i fiolet.

Jeden kał brzytwy można znaleźć w odcinku Wistful Fields w regionie Kitakami. Kiedyś tam’LL chce udać się do północnej części pól i, blisko nalotu Tera, ty’Znajdź jaskinię z boku małego wzgórza. Wejdź do tej jaskini, aby znaleźć kła brzytwy!





Gdzie znaleźć kły brzytwy na tęsknych polach. |.Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Możesz także zdobyć kły brzytwy z wypełniania 110 wpisów w Kitakami Pokédex lub jako nagroda od Ogre outstin’.

Jak ewoluować Gligaara w glictor w masce turkusowej Pokémon Scarlet i fiolet

Aby rozwinąć gligar w glicor, musisz go wyrównać w nocy. Jeśli to’s obecnie w ciągu dnia Pokémon Scarlet i fiolet lub gigar isn’T trzymając kły brzytwy, a potem to Pokémon po prostu wyrówna się bez ewolucji.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Aby nadać Gligarowi pazur do brzytwy, musisz znaleźć element w sekcji „Inne przedmioty” swojej torby, a następnie wybrać „Daj to Pokémon ”przed przekazaniem go Gligarowi.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Jeśli ty’Martwi się, że pominął okno czasowe dla ewoluującego gigaru, zawsze możesz użyć rzadkiego cukierka lub innego przedmiotu exp. Candy do wyrównywania bez konieczności szlifowania XP. Oznacza to, że możesz bezpiecznie przekształcić Gligaara w glicor bez martwienia!

Powodzenia w dodaniu Giscora do swojego Pokédex!

How do you rate Jak ewoluować Gligaara w glictor w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *