Jak ewoluować Greavard w Houndstone w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Greavard w Houndstone w Pokémon Scarlet i Violet
4. czerwca 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Ewoluujący Greavard w Houndstone w Pokémon Scarlet i fiolet wymaga użycia specjalnej metody.

Aby pomóc Ci zdobyć ten najlepszy typ typu chłopca dla twojego Pokédex w Gen 9, szczegółowo opisaliśmy tę metodę i dokładnie Jak ewoluować Greavard w Houndstone poniżej, a także gdzie znaleźć Greavard najpierw rozpocząć cały proces.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, który obejmuje inne metody ewolucji, takie jak Armarouge, Cerugedge, Pawmot, Gholdengo, i Palafin.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Gdzie znaleźć Greavard Pokémon Scarlet i fiolet

Gdzie indziej jest mała łatka, którą odradza Greavard, ale ogólnie mówi, Greavard można znaleźć na Glaseado Mountain.


Uważaj na ruchy poniżej śniegu, ponieważ Greavard lubi kopać – ale nadal widać jej niebieską świecę nad ziemią.

Greavard jest jednak dość słaby, więc prawdopodobnie będziesz chciał ewoluować Greavard w Houndstone, aby wykorzystać jako skuteczny typ ducha w twojej imprezie.

Jak ewoluować Greavard w Houndstone w Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluować Greavarda w Houndstone w Pokémon Scarlet i fiolet, musisz Poziom przełomowy w nocy po osiągnięciu poziomu 30.


Aby być bezpiecznym, spraw, aby Greavard był swoim Pokémon i zdobądź exp potrzebny do uzyskania poziomu, nie używając przedmiotów takich jak rzadkie cukierki. Możesz jednak użyć bitwy samochodowej lub exp cukierki, aby szybko uzyskać pasek exp Greavard, a następnie weź udział w bitwie, aby ewoluować w Houndstone.


Warto również zauważyć, że wydaje się, że Greavard nie ewoluuje w Houndstone o zmierzchu lub świcie – musi być, gdy niebo jest w pełni ciemne. Próbowaliśmy ewoluować prosto na gości, o świcie, ale to nie zadziałało.

Możesz także znaleźć houndstone na wolności zamiast ewoluować Greavard, ale jest to rzadszy widok, więc może być konieczne zjeść posiłek ze zwiększoną mocą spotkania dla typów duchów, aby go znaleźć. Podobnie jak Greavard, Houndstone używa wykopu do podróży pod ziemi.

Tutaj możesz znaleźć Houndstone Pokémon Scarlet and Violet:


Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Greavard w Houndstone w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *