Jak ewoluować Happiny w Chansey w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Happiny w Chansey w Pokémon Scarlet i Violet
4. czerwca 2024
3 minutes
13

By Jhonny Gamer

Ewoluujący szczęśliwym Pokémon Scarlet i fiolet może być trudne, jeśli nie wiesz, co robić. Dzieje się tak, ponieważ Happiny jest jedną ze specjalnych ewolucji gry.

Specjalne ewolucje nie ewoluują, osiągając określony poziom, podobnie jak większość innych Pokémon w Pokémon Scarlet i fiolet. Dla tego zestawu Pokémon, musisz wyśledzić konkretny element.

Oto jak ewoluować Happiny w Chansey, a następnie w Blissey Pokémon Scarlet i fiolet. Znajdziesz również szczegóły na temat zdobycia owalnego kamienia i gdzie złapać Happycy i Chansey na wolności.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć szczęśliwe Pokémon Scarlet i fiolet

Najpierw przyjrzyjmy się gdzie złapać Happycy Pokémon Scarlet i fiolet. Możesz zobaczyć jego siedlisko poniżej:


Jak widać, Chansey znajduje się w obszarach wczesnej gry, otaczającej akademię Naranja i Mesagosę. Będziesz mógł złapać Happycy, które są na poziomie 10.

Jak ewoluować Happiny w Chansey w Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluować Happiny w Chansey Pokémon Szkarłat i fiolet, musisz dać temu Owalny kamień, a następnie wyrównaj to w ciągu dnia. Twardością jest śledzenie owalnego kamienia, ponieważ znajdują się przede wszystkim w późnych obszarach gry. Możesz znaleźć jeden w miejscu pokazanym na mapie poniżej, w pobliżu jeziora Casseroya.Gdy masz owalny kamień, zrób to szczęśliw. Teraz po prostu wyrównaj to w ciągu dnia. Możesz użyć do tego rzadkiego cukierka, aby przyspieszyć, lub mieć szczęśliwą imprezę podczas walki w obszarze wysokiego poziomu. Jeśli wolisz po prostu złapać Chanseya, sprawdź jego siedlisko poniżej:


Jak ewoluować Chansey w Blissey w Pokémon Scarlet i fiolet

Wreszcie spójrzmy na Ewoluujący Chansey w Blissey. Jest to nieco skomplikowane, biorąc pod uwagę, że będziesz musiał osiągnąć wysokość Poziom przyjaźni, a następnie wyrównać swój Chansey, aby go ewoluować. Mamy cały przewodnik o zwiększeniu poziomu przyjaźni Pokémon Scarlet i fiolet, Więc sprawdź to, aby uzyskać więcej informacji. Ogólnie rzecz biorąc, kupowanie koła w Delibird prezentuje, posiadanie pikników i mycie Chansey zwiększy poziom przyjaźni.


Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Happiny w Chansey w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *