Jak ewoluować Hisuian Qwilfish i dostać Overqwil Pokémon Go

Startseite » Jak ewoluować Hisuian Qwilfish i dostać Overqwil Pokémon Go
4. czerwca 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Ewoluujący Hisuian Qwilfish pozwala na dodanie Overqwil do twojego Pokédex w Pokémon Go .

Overqwil zadebiutował w Pokémon legendy Arceus i chociaż istnieje inna metoda ewolucji Do Pokémon Go , Istnieje kilka obręczy, w których można się wskakiwać.

Oba te Pokémon Podziel się tym samym pisaniem – ciemne i trucizny – i zadebiutował podczas odkryć Hisuian wydarzenie w lipcu 2022.

Ta strona wyjaśnia Jak ewoluować Hisuian Qwilfish i zdobyć Overqwil Aby dodać je do swojej kolekcji.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Jak ewoluować Hisuian Qwilfish i dostać Qwilfish w Pokémon Go

Jeśli chcesz ewoluować Hisuian Qwilfish do Qwilfish w Pokémon Go, musisz Zbierz 50 cukierków Qwilfish, a następnie wygraj 10 nalotów, gdy są twoim kumplem Pokémon.


Overqwil.

Hisuian Qwilfish zadebiutował podczas odkryć Hisuian zdarzenie, gdzie można go znaleźć na wolności i przez wykluwanie jaj 7 km na czas.

Następnie omówmy Wymagania ewolucji cukierków. cukierek jest przede wszystkim zarabiany na łapaniu Qwilfish lub Hisuian Qwilfish – dzielą te same pule cukierków – z szansą na zdobycie więcej za pomocą jagód pinap i / lub posiadanie mega ewolucji Aktywne, które dzieli to samo mroczne i trucizny (takie jak Mega HounDoom, Mega Gyarados, Mega Absol, Mega Venusaur, Mega Beedrill lub Mega Gengar) podczas łapania.

Możesz także zdobyć cukierki, wykluwając Qwilfish w jajach, chodząc Qwilfish jako kumpel w celu uzyskania dodatkowych cukierków lub ukończenia istotnych badań terenowych to ma je jako nagrodę.

Drugi wymóg posiadania Hisuian Qwilfish jako twojego kumpla Wygraj w sumie 10 nalotów. Nie muszą uczestniczyć w tych nalotach – po prostu muszą być twoim kumplem na czas.

Może to być szlif, ale są pewne zdarzenia, które pozwalają szybkiemu przyspieszyć przez kilka nalotów. Jeśli grasz podczas wydarzenia Hisuian Discoveries w lipcu 2022 r., W niedzielę 31 lipca odbywa się Dzień Raid Hisuian (z pięcioma bezpłatnymi przepustami nalotowymi przez wirujące płyty fotograficzne na siłowni) i poza tym, uczestnicząc w godzinie nalotu, który ma miejsceW każdą środę od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego.


Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jeśli wolisz poświęcić czas z tym wymogiem, pamiętaj, że potrzebujesz Hisuian Qwilfish jako swojego kumpla podczas nalotu – co oznacza, że jeśli wolisz zamienić go na innego kumpla, wyrównujesz w godzinach, dni lub tygodnie, między,wtedy możesz.

Następnie, po ukończeniu 10 nalotów i masz 50 cukierków Qwilfish, możesz ewoluować. Ciesz się swoim nowym Overqwil!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Hisuian Qwilfish i dostać Overqwil Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *