Jak ewoluować Hisuian Sneasel i dostać Sneaslera Pokémon Go

Startseite » Jak ewoluować Hisuian Sneasel i dostać Sneaslera Pokémon Go
4. czerwca 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Hisuian Sneasel i Sneasler, jego ewolucja to dwa warianty gen 2 Pokémon który zadebiutował w Pokémon Go W sezonie Go, w tym samym czasie, co hisuian growllite i Hisuian Qwilfish.

Wydany w ramach 2022’S Hisuian Discoveries wydarzenie, Hisuian Sneasel i Sneasler są zarówno podwójnymi walkami, jak i trucizną – i istnieje specjalna metoda ewolucji, aby wprowadzić Sneaslera Pokémon Go .

Pod tobą’uczyć się Jak zdobyć hisuian sneasel I Jak ewoluować Sneasel w Sneasler W Pokémon Go.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Jak wprowadzić Hisuian Sneasel Pokémon Go

Hisuian Sneasel po raz pierwszy pojawił się Pokémon Go podczas odkryć Hisuian wydarzenie, które rozpoczęło się w środę, 27 lipca 2022 r.


Jest tylko jeden sposób na zdobycie Hisuian Sneasel podczas tego wydarzenia Wyposażanie się w 7 km. Pamiętaj, że musisz zebrać jajko podczas Hisuian Discoveries Godziny wydarzenia, aby mieć szansę na wyklucie tego wariantu sneasel.

Pamiętaj, że Hisuian Sneasel to tylko możliwa nagroda z 7 km jaj, Jak Hisuian Growlites, Hisuian Voltorb i Hisuian Qwilfish są również częścią 7 -kilometrowej puli jaj podczas wydarzenia odkrycia. Masz wydarzenie kończy się we wtorek 2 sierpnia o 20:00 (czas lokalny) na zbieranie jaj, które mogą zawierać hisuian sneasel.

Aby uzyskać 7 -kilometrową jajka, musisz otworzyć prezenty od przyjaciół, którzy mają szansę na zawarcie 7 km jaj. Upewnij się tylko, że w zapasach jaj jest wystarczająco dużo miejsca, aby zebrać jajko!

Będziesz musiał albo wykluć wiele hisuian sneasel, albo użyć jagód pinap, spotykając zwykłą sneasel na wolności, z zadań badawczych, albo jednogwiazdkowymi nalotami, aby uzyskać wystarczającą ilość cukierków, aby przekształcić go w sneasler – a także przestrzegać jej unikalnej metody ewolucjiszczegółowe poniżej.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Jak ewoluować Hisuian Sneasel w Sneaslera Pokémon Go

Ewoluować Hisuian Sneasel w Sneaslera Pokémon Go, musisz zebrać 100 Sneasel Candy, ustaw Hisuian Sneasel jako swojego kumpla, Następnie przejdź przez 7 km. Dopiero wtedy będziesz w stanie rozwinąć hisuian sneasel, z którym chodziłeś 7 km do sneaslera.


(Kredyt obrazu: Pokemon.com)

Jeśli chcesz dodać każdego Hisuian Pokémon Do twojego Pokédex, musisz zarobić wystarczająco dużo hisuian sneasel cukierków, aby ukończyć tę ewolucję, a także odkrycia Hisuian Wydarzenie to najlepszy czas, aby to osiągnąć teraz.

Na szczęście Hisuian Sneasel bierze tę samą cukierkę co zwykły sneasel, więc możesz już mieć wystarczająco dużo, aby go rozwinąć. Jeśli nie, jak wspomniano powyżej, istnieje kilka różnych sposobów na zdobycie Candy Sneasel podczas wydarzenia Hisuian Discoveries:

  • Hatch Hisuian Sneasel z 7 km jaj
  • Łapanie zwykłego sneasela na wolności (więcej cukierków od złapania po użyciu jagody pinap!)
  • Wypełnij zadanie badawcze „Wykluj jaja” odebrane z Pokéstops
  • Ustaw sneasel lub hisuian sneasel jako twój kumpel

Powodzenia w łapaniu i ewolucji, Hisuian Sneasel!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Hisuian Sneasel i dostać Sneaslera Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *