Jak ewoluować Hisuian warczy się w Hisuian Arcanine Pokémon legendy arceus

Startseite » Jak ewoluować Hisuian warczy się w Hisuian Arcanine Pokémon legendy arceus
4. czerwca 2024
3 minutes
13

By Jhonny Gamer

Hisuian Growlite może ewoluować Hisuian Arcanine W Pokémon Legends: Arceus.

Dwie z tych Pokémon to formy Hisuian – nowe regionalne warianty wprowadzone w legendach: Arceus – i dlatego są typami ognia i skalnymi, a nie tradycyjnymi typami czystego ognia w ich formach 1 Gen 1.

Poniżej nauczysz się Jak ewoluować Hisuian warczy się w Hisuian Arcanine, gdzie znaleźć hisuian warczy, jeśli jeszcze go nie złapałeś.

Na tej stronie:


Pokémon Legends: Arceus Eurogamer Reviewscast

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, odwiedź naszą Pokémon Legendy: Arceus Walkhrough.

Hisuian upowszechnia Pokémon Legends: Arceus

Hisuian Growlitee można znaleźć tylko na kobalcie wybrzeżu w Pokémon Legends: Arceus.

W wybrzeżach kobaltu będziesz mógł znaleźć Hisuian Growltihe’s na stoisku wiatrów. Będziesz potrzebować mocowania Sneasler Pokémon, aby dotrzeć na hisuian na wyższym poziomie.


Lokalizacje Hisuian Growlites w kobalcie wybrzeżu.

Jak ewoluować Hisuian warczy się w Hisuian Arcanine Pokémon Legends: Arceus

Ewoluować Hisuian warczy w Hisuian Arcanine Pokémon Legendy: Arceus, podążasz za tradycją zaczęła się aż do generacji 1 – Użyj kamienia pożarowego!

Każdy hisuian upowszechniasz, że łapisz, można ewoluować w Hisuian Arcanine w dowolnym momencie, jeśli zdarzy ci się, że masz kamień ognia. Więc jak go zdobyć?

Nasz Pokémon Legendy Arceus Walkhrough pomoże ci wybrać starter Pokémon i wygraj walkę z bossem Kleavor.
Ty’Zadanie również do wypełnienia Hisui Pokédex uzyskując nowe ewolucje, takie jak Kleavor, ewoluujący Scyther, Wyrdeer Evolving Stantler, Sneasler ewoluując Hisui Sneasel i nadmiernie śladu ewoluując Hisui Qwilfish.
Tam’S mnóstwo nowych metod ewolucji, w tym te dla eeevee ewolucji.
Poświęć czas na wypełnienie wniosków także, takie jak morze’S Legenda, Wurmple’s ewoluował! i znalezienie lokalizacji WISP.
Przywdziewać’nie zapomnij wyśledzić każdej niezbędnej lokalizacji zbyt.

Jak zdobyć kamień ognia Pokémon Legends: Arceus

Istnieje wiele sposobów na znalezienie kamienia pożarowego Pokémon Legends: Arceus, z którym pierwsza jest zakupem jednego z posterunków handlowych za 1000 punktów zasług.Można również znaleźć kamienie pożarowe, łamiąc czerwone kryształy tumblestone, które są rozproszone w całym regionie Hisui. Ponieważ Tumblestones są niezbędne dla wielu przepisów Poké Ball, zalecamy użycie tej metody nad wydawaniem cennych punktów zasług. W końcu będziesz łamać okropnie dużo tych kryształów!Wreszcie, możesz znaleźć jeden na ziemi w zniekształceniu czasoprzestrzennym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodach ewolucji W Legends: Arceus, odwiedź nasze przewodniki na temat ewolucji Eevee, wraz z tym, jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer, Hisui Sneasel w Sneasler, Johto Sneasel w Weavile, Hisui qwilfish do Overqwil, ScyTher w Scizor, Sady do Kleavor i jak zdobyć czarny augurite.

Powodzenia w regionie Hisui!

How do you rate Jak ewoluować Hisuian warczy się w Hisuian Arcanine Pokémon legendy arceus ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *