Jak ewoluować Pawmo w Pawmot Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Pawmo w Pawmot Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
3 minutes
9

By Jhonny Gamer

Ewoluuje pawmo do pawmota Pokémon Scarlet i fiolet może być trudne, jeśli nie wiesz, co robić.

Widzisz, Pawmot jest w rzeczywistości jedną ze specjalnych ewolucji w Pokémon Scarlet i fiolet, co oznacza, że nie można go po prostu ewoluować poprzez proste poziomowanie jak większość Pokémon.

Oto, jaki poziom Pawmi ewoluuje w Pawmo, a następnie co musisz zrobić ewoluuj Pawmo w Pawmot. Znajdziesz również informacje o tym, gdzie zdobyć Pawmi i Pawmo, jeśli jeszcze ich nie złapałeś.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć pawmi w Pokémon Scarlet i fiolet

Po pierwsze, spójrzmy na to, gdzie można znaleźć Pawmi Pokémon Scarlet i fiolet. Znajdują się w południowej części mapy. Możesz zobaczyć ich siedlisko na poniższym obrazku:


Na szczęście jest to obszar, do którego po raz pierwszy się docierysz podczas gry. W drodze do szkoły będziesz miał wiele okazji do złapania Pawmi, gdy spacerują po mapie. Jeśli wolisz iść prosto do Pawmo (ewolucja Pawmi), spójrz na mapę siedliska poniżej i idź złapać.


Na jakim poziomie ewoluuje Pawmi w Pawmo?

Pawmi przekształci się w Pawmo na poziomie 18. Możesz użyć bitwy samochodowej Funkcja, aby przyspieszyć lub chodzić w walce z trenerami i łapanie Pokémon, aby zdobyć XP.

Jak ewoluować Pawmo w Pawmot Pokémon Scarlet i fiolet

Aby rozwinąć Pawmo w Pawmot, musisz użyć systemu Let’s Go Pokémon Scarlet i fiolet. Umieść Pawmo w górnym gnieździe na swojej imprezie, a następnie naciśnij „R”. To wyrzuci Pawmo, aby mogli chodzić obok ciebie.


Pawmo będzie ewoluować po tym Przeszedł 1000 kroków podczas gdy są za pośrednictwem mechanika Let. Niestety nie ma sposobu, aby sprawdzić swoje postępy, więc po prostu trzymaj je z dala od piłki podczas eksploracji. Następnie będziesz musiał wyrównać Pawmo, aby uruchomić ewolucję w Pawmot.

To wszystko, co musisz wiedzieć o ewolucji Pawmo Pokémon Scarlet i fiolet. Pamiętaj, aby regularnie korzystać z funkcji Let’s, a następnie rozważ użycie rzadkiego cukierka do wyzwolenia ewolucji.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Pawmo w Pawmot Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *