Jak ewoluować piloswine do mamoswine w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować piloswine do mamoswine w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Ewoluujący piloswine w mamoswine daje szansę dodania potężnego lodu i gruntu do swojego zespołu Pokémon Scarlet i fioletowa maska turkusowa DLC.

Najpierw jednak musisz upewnić się, że Piloswine zna konkretny ruch przed wyrównanie. Jeśli to nie’Nie znam tego ruchu, a potem wszyscy’Mieć w Pokémon Scarlet i fiolet jest nieco silniejszym piloswine.

Poniżej my’uczyć cię Jak ewoluować piloswine w mamoswine W Pokémon Scarlet i fiolet wraz z Lokalizacje zarówno Swinub, jak i Piloswine dzięki czemu możesz w pełni uzupełnić tę linię ewolucji w swoim kitakami Pokédex.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź nasze Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje Albo nasza turkusowa instrukcja maski.

Lokalizacja Swinub i Piloswine w Pokémon Scarlet i fioletowa maska turkusowa

Piloswines można znaleźć w Sieci jaskiniowe Oni Mountain regionu Kitakami Pokémon Scarlet i fioletowa maska turkusowa DLC.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Jeśli jednak chcesz w pełni uzupełnić linię ewolucji Swinub w swoim Kitakami Pokédex, Wtedy ty’ll najpierw chce złapać, co nie dziwi,.

Swinubs można znaleźć w Mossfell Confluence, biesiadnik’S Networks Road and Cave na Oni Mountain.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Powinieneś’t mają problemy ze znalezieniem swinub lub piloswinina na wolności. Jednak jeśli chcesz przejść prosto do Piloswine, warto rozejrzeć się po górnych podłogach sieci jaskiniowej, która prowadzi do Fezandipiti.

Jak ewoluować piloswine w mamoswine w Pokémon Scarlet i fioletowa maska turkusowa

Aby rozwinąć piloswine Starożytna moc w obecnym ruchu przed nim’S wyrównany. Dopóki Piloswine zna ten ruch, automatycznie przekształci się w Mamoswine, gdy następnym razem jego poziom wzrośnie.


Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie piloswine’s Moveset przed próbą go ewoluować, ponieważ czy ty’ve ewoluował swinub lub złapał go na wolności’s dobra szansa, że piloswine nie będzie miała starożytnej mocy w swoim ruchu.

Jeśli tak jest, otwórz piloswine’S Pokémon Podsumowanie statusu i przejdź do strony „ruchy i statystyki” przed wybraniem „ruchów zmiany”. Następnie wybierz „Pamiętaj o ruchach” i przewiń w dół, aż znajdziesz starożytną moc. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać ruch, który chcesz wymienić!

Kredyt obrazu: Nintendo/Eurogamer

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wyrównać piloswine – albo za pomocą rzadkich cukierków, kolejnego exp. Przedmiot cukierkowy lub szlifowanie Exp – w celu rozwinięcia go w mamoswine.

Powodzenia w dodaniu Mamoswine do swojego Pokédex!

How do you rate Jak ewoluować piloswine do mamoswine w masce turkusowej Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *