Jak ewoluować Primeape w aninihilape w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Primeape w aninihilape w Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Primeape w aninihilape w Pokémon Scarlet i fiolet, Dodanie trzeciej i ostatniej ewolucji do linii Mankey Evolution. Jednak zdobycie wściekłej małpy ducha nie jest tak proste, jak wyrównanie.

Ewolucja oparta na ruchu jest jedną z kilku specjalnych metod ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i ten ma umrzeć, dając świniowej małpie nowe pisanie duchów.

Tutaj’S gdzie znaleźć primeape Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a następnie jak ewoluować w aninihilape Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Primeape w Pokémon Scarlet i fiolet

Mankey może być dość łatwy do znalezienia, można znaleźć na początku Szkarłat i Fiolet, przy czym Primeape jest stosunkowo powszechnym odrodzeniem w grze w połowie do końca. Podczas gdy Pokédex mówi, że oboje zamieszkują dom na drzewach, często możesz też zobaczyć, jak się bawią.

Jeśli starasz się je znaleźć, udaj się do poniższych lokalizacji i zrób kilka drzew:

Lokalizacje Mankey i Primeape.

Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, upewnij się, że zjesz kanapkę, która zwiększa współczynnik spotkania typu walki.

Mankey ewoluuje w Primeape, zaczynając od Poziom 28.

Jak ewoluować Primeape we wszystkie formy anihilape w Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluowanie Primeape w Anihilape jest nieco trudniejsze, ponieważ wymaga użycia Rage Fist, ruch, którego się uczy na poziomie 35.

Po pierwsze: zdobądź pierwotną prymitywę co najmniej poziomu 35 i naucz go Pięć Rage FIST. Jeśli złapiesz Primeape, który jest przepełniony i nie ma tego ruchu, możesz to naprawić, po prostu dodając go do imprezy i ucząc nowego ruchu ze strony podsumowania. To’S racja — Nie potrzebujesz już korepetytora ruchu do takich ewolucji!Stąd musisz iść i uderzyć wszystkie rzeczy. W szczególności musisz Użyj wściekłości 20 razy, a następnie wyrównaj primeape.

Ten ruch ma tylko 10pp, co oznacza, że jeśli planujesz to szybko się wyrzucić, albo będziesz musiał się zamachować przez Pokémon ponownie lub użyj eteru lub dwóch.

UWAGA: Jeśli twój ruch nie ma, ponieważ nie ma’t wpływa na Pokémon lub oni’ve używał wykopu (itp.), wygrał’t liczyć – Ruch musi się połączyć.

Uwolnij swoją furię.

Wpisy Mankey, Primeape i Anihilape Pokédex

Jeśli chcesz podgląd tego, co wpisy Pokédex dla świni małp i wściekłości Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Wpis Mankey Pokédex.
Primape Pokédex Wpis.
ANINIHILAPE Pokédex Wpis.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Primeape w aninihilape w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *