Jak ewoluować Rellor do rabsca w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Rellor do rabsca w Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Rellor w Rabsca w Pokémon Scarlet i fiolet, ale to’nie jest tak proste, jak po prostu trafienie na odpowiedni poziom.

Rabsca jest jedną z nowych specjalnych ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i wykorzystuje zupełnie nową metodę ewolucji znalezioną tylko w Pokémon Scarlet i fiolet. Możesz’t Po prostu wyrównaj to — Najpierw musisz włożyć trochę wysiłku.

Oto gdzie znaleźć Rellor Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a wtedy Jak ewoluować w Rabsca W Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Rellor Pokémon Scarlet i fiolet

Rellor znajduje się na pustyni asado w Pokémon Scarlet i fiolet. Rolling Pokémon to typ błędu Pokémon modelowane po chrząszczu gnojowym, z wyjątkiem tego’być bardzo Pokémon-Przyjazna. Zamiast tego Rellor tworzy kulkę błota przy użyciu brudu i energii psychicznej — coś, co najwyraźniej ceni bardziej niż własne życie, zgodnie z jego wpisem Pokédex.

Możesz sprawdzić jego siedlisko na poniższym obrazku:


Siedlisko i lokalizacja.

Jak ewoluować Rellor do Rabsca

Ewoluować Rellor w Rabsca w Pokémon Scarlet i fiolet, których musisz Wejdź 1000 kroków za pomocą Let’S Funkcja a następnie wyrównaj to. Po prostu dotknij przycisku R i poproś o spacer obok siebie!

Oczywistym problemem jest to, że Rellor jest dość słaby Pokémon i przewrócenie się za atakiem innych Pokémon ze swoją cenną kulą błotną prawdopodobnie nie skończy się dobrze. Ale nie martw się, ponieważ mamy łatwą wskazówkę, aby pomóc Ci szybko i łatwo ewoluować Rellor.

Pro wskazówka: Leć do Alfornada i pięć razy idź po głównej ulicy — To’S o długości około 200 kroków. Będziesz także musiał chodzić powoli. Jeśli pójdziesz zbyt szybko, twój Rellor po prostu wróci do Pokéball, a twoje kroki zostaną zmarnowane. Przesuń aparat i trzymaj Rellor na ekranie przez cały czas podczas chodzenia i powinno być w porządku.


Wejdź w górę iw dół tej głównej ulicy pięć razy, a następnie wyrównać.

Po przejściu 1000 mil kroków możesz po prostu wyrównać swoją rellor, aby uruchomić jego ewolucję. Może to nastąpić przez walkę z pobliską trawą lub po prostu za pomocą przedmiotów XP lub rzadkich cukierków.

Evolving Rellor to spacer po parku.

Wpisy Rellor i Rabsca Pokédex

Jeśli masz ochotę zobaczyć, jakie wpisy Pokédex dla dwóch toczących się Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Wpis Rellor Pokédex.
Rabsca Pokédex Wpis.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Rellor do rabsca w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *