Jak ewoluować Riolu w Lucario w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować Riolu w Lucario w Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
4 minutes
11

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Riolu w Lucario w Pokémon Scarlet i fiolet, ale to’nie jest tak proste, jak po prostu trafienie na odpowiedni poziom. Musisz osiągnąć poziom, a jednocześnie trafić na dwa inne wymagania.

Lucario jest jedną ze specjalnych ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, i wykorzystuje przyjaźń oraz mechanika czasu wprowadzona w poprzednich pokoleniach.

Oto gdzie znaleźć Riolu Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a wtedy Jak ewoluować w Lucario W Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Riolu w Pokémon Scarlet i fiolet

Riolu jest nie zaskakująco rzadki Pokémon. Mieszkając w południowo -zachodniej Paldei, technicznie możliwe jest uzyskanie tak wcześnie w grze, ale bez odpowiedniej zdolności kanapkowej będzie to trudne, chyba że masz szczęście.Lucario, Tymczasem żyje na przeciwległym końcu Paldea i jest nawet rzadszy. Możesz zauważyć, że kopie na północny wschód od mapy, ale jest to bardzo mało prawdopodobne bez odpowiedniej zdolności kanapkowej.Zarówno Riolu, jak i Lucario są typu walki Pokémon (chociaż Lucario technicznie zarówno walka, jak i stal), więc jeśli chcesz przyspieszyć proces, zjedz posiłek, który zwiększa szansę na spotkanie każdego rodzaju.

Jak ewoluować Riolu do Lucario

Jeśli możesz’Nie zawracam sobie głowy polowaniem na bardzo rzadkie Lucario lub jeśli po prostu wolisz ewoluować Pokémon, musisz znać trzy wymagania dotyczące dodania aury Pokémon do twojego Pokédex.

Ewoluować Riolu do Lucario, Musisz wyrównać z wysoką przyjaźnią w ciągu dnia.

Wyrównanie w ciągu dnia jest wystarczająco proste — To wysoka przyjaźń To’S TRICY. Istnieje kilka sposobów na zwiększenie poziomu przyjaźni, ale po prostu Lucario w swojej imprezie, trzymając w kolumny dzwonek to najszybszy i najłatwiejszy sposób. Jeśli go nie masz, możesz odebrać jeden z Levincia’S Delibird przedstawia 5000 Pokédollarów.


Kup koorce – to sprawi, że twój Pokémon Przyjaciela i twoje życie łatwiejsze.

Inne rzeczy, które możesz zrobić, aby wyrównać swoją przyjaźń, to łapanie Riolu w piłce przyjaciela, umycie, podanie jej przedmiotów (nie gorzkich leków), wyrównanie go, piknik… Zasadniczo wszystko, co sprawia, że wyglądasz jak dobry trener.

Chcesz być na maksymalnym poziomie dla przyjaźni, aby wydarzyć się ewolucja. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić swój poziom przyjaźni w Pokémon Scarlet i fiolet W Cascarrafa, ale ponieważ nie można zepsuć tej ewolucji, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu trening i spędzanie czasu z emanacją Pokémon, dopóki nie będzie gotowy do ewolucji!

Wpisy Riolu i Lucario Pokédex

Jeśli masz ochotę zobaczyć, jakie wpisy Pokédex dla emination Pokémon i aura Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

Riolu Pokédex Wpis.
Wpis Lucario Pokédex.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Riolu w Lucario w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *